Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Bratislavský majáles - otvorený mestský festival - 6. ročník

Bratislavský majáles - otvorený mestský festival -  6. ročník
Termín: 03.05.2013 - 05.05.2013
Téma: SLÁVNOSTI a FESTIVALY
Miesto konania: Bratislava (SR - Bratislavský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.tourismbratislava.com
www.bratislavskymajales.sk/?program
www.bratislavskymajales.sk/?info
Ďalšie informácie: Tel: +421 2 4826 4610 , Mail: ba.majales@gmail.com

Popis

Bratislavský majáles 2013 - 6. ročník.

Majáles organizuje:
Občianske združenie Bratislavský majáles
v spolupráci s Hlavným mestom SR Bratislava,
Bratislavským samosprávnym krajom,
Zastúpením Európskej komisie na Slovensku
a Európskym parlamentom.

Mestský otvorený multižánrový festival v uliciach mesta. Skvelé koncerty, divadelné vystúpenia, adrenalínoví športovci, talentovaní detskí umelci a samozrejme ohňostroj sú lákadlom mestského festivalu.

Piatok, 3.5.2013

16:00 - 22:00 Občerstvovacia Zóna Zlatý Bažant
16:00 - 22:00 Májový džem - kreatívny trh

Warm Up pódium / B-Stage

18:00 Kasinos
19:00 Zlokot
20:00 Vec
21:00 LePayaco

Sobota, 4.5.2013

10:00 - 22:00 Občerstvovacia Zóna Zlatý Bažant
10:00 - 22:00 Májový džem - kreatívny trh
10:30 Neleň pre zeleň - 1000 kvetov pre Bratislavu (Kamenné námestie)
11:00 Eurovea - detský program, western, country hudba
11:00 - 19:00 Loďou cez Dunaj - Eurovea/Tyršovo nábrežie


Hlavné pódium / Main Stage (uvádza Yxo)

15:20 Polemic
16:40 Zóna A
18:00 Dan Bárta & Illustratosphere
19:20 Hex
20:45 IMT Smile
21:50 Ohňostroj nad Dunajom

Café Európa - debatný stan

14:30 Ja a moje m(i)esto
16:20 Čo sa za mladi naučíš

Detská scéna / B-Stage

14:00 Žabiakove dobrodružstvá (detský muzikál)
16:20 Divadlo Žihadlo
17:40 Divadlo Žihadlo

14:00 - 18:00 Lucia Kevická, freestyle futbal


Nedeľa, 5.5.2013

12:00 - 20:00 Občerstvovacia Zóna Zlatý Bažant
12:00 - 20:00 Májový džem - kreatívny trh
14:00 - 15:30 Župná dvadsiatka - manifestačná cyklojazda

World & Ethno pódium / B-Stage

15:00 Bezobratři (CZE)
16:00 Gooral (POL)
17:00 Jericho (KOS)
18:00 Ashtee Ensemble (IRA)

Copyright © 2011 – 2017 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny