Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

SPOLKY a CECHY

 

Staršie podujatia: SPOLKY a CECHY

17.02.2012 Mardi gras Ottawa Ottawa / Canada
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
18.02.2012 - 19.02.2012 FIRST “FAŠIANGY“ BALL in San Diego San Diego / California, USA
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
19.02.2012 Slovak fašiangy - Mardi Gras celebration Johnstown / Pennsylvania, USA
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
17.03.2012 Cesta životom - folklórny gala večer Sydney - North Ryde RSL / Austrália
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
28.04.2012 Jarný ples 2012 Mississauga, Ontario / Canada
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
15.06.2012 - 16.06.2012 III. Stretnutie pastierov v Krásnohorskom panstve Krásnohorská Dlhá Lúka
(SR - Košický kraj)
detail
20.07.2012 Ottawa Slovak Picnic / Slovenský piknik v Ottawe Ottawa, Ontario., Canada
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
07.12.2012 - 15.12.2012 Dni slovenskej kultúry v Slovenskom Komlóši Slovenský Komlóš
(Zahraničie - Maďarsko)
detail
07.12.2012 Celoštátne adventné stretnutie slovenských detí Budapest
(Zahraničie - Maďarsko)
detail
07.12.2012 - 14.12.2012 Adventné podujatia v Šalgótarjáne Budapest
(Zahraničie - Maďarsko)
detail
02.02.2013 - 03.02.2013 Fašiangová zábava / Fasnachtfest Zürich, Švajčiarsko,
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
02.02.2013 - 05.02.2013 110 rokov slovenského divadelníctva v Starej Pazove Stará Pazova, Vojvodina, Serbia,
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
13.02.2013 Aschermittwoch / Popolcová streda Hainburg a.d. Donau
(Zahraničie - Rakúsko)
detail
16.02.2013 - 17.02.2013 Mardi gras "Fašiangy” Dinner and Dance / Mardi gras - Fašiangová večera a tanec Ottawa, Ontario, Canada,
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
16.02.2013 - 17.02.2013 9. česko - slovenský sportovní ples / 9. česko - slovenský športový ples Chicago,Illinois,USA,
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
09.03.2013 - 10.03.2013 Divadelný ples v Chicagu Chicago,Illinois,USA,
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
16.03.2013 Vodafest 2013 - Czech and Slovak Festival Melbourne,Victoria, Australia
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
16.03.2013 X. domáca zabíjačka v Čorváši Csorvás
(Zahraničie - Maďarsko)
detail
17.03.2013 Vynášanie Kyselice v Šáre Dabas - Sári
(Zahraničie - Maďarsko)
detail
20.03.2013 Maľujeme veľkonočné vajíčka / Ostereier Bemalen Wien
(Zahraničie - Rakúsko)
detail
26.03.2013 - 31.05.2013 Slovak Exhibit / Slovenská výstava Mississauga, Ontario, Canada,
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
27.03.2013 32. Konvencia Kanadskej slovenskej ligy Ottawa, Ontario, Canada
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
06.04.2013 Kronika Slovákov Toronto, Ontario, Canada,
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
26.04.2013 - 28.04.2013 Svätojurská výstava vín 2013 - 23. ročník Svätý Jur
(SR - Bratislavský kraj)
detail
27.04.2013 Ukážka tavby medi v praveku - 8. ročník Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.04.2013 Furmanská súťaž ZCHKS - 6. ročník Nová Bystrica
(SR - Žilinský kraj)
detail
02.05.2013 - 03.06.2013 18. ročník festivalu Slovenské divadlo v Praze Praha
(Zahraničie - Česko)
detail
04.05.2013 Kamienska podkova 2013 - 9. ročník Kamienka
(SR - Prešovský kraj)
detail
10.05.2013 - 12.05.2013 Concours Mondial de Bruxelles 2013 v Bratislave - 20. ročník Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
10.05.2013 - 12.05.2013 Concours Mondial de Bruxelles 2013 v Bratislave - 20. ročník Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
16.05.2013 VINUM SUPERBUM 2013 - 5. ročník Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
18.05.2013 Furmanské preteky Dobšiná Dobšiná
(SR - Košický kraj)
detail
18.05.2013 Banícka spomienková slávnosť v Kremnici Kremnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
26.05.2013 Ovčiarska nedeľa Pribylina Pribylina
(SR - Prešovský kraj)
detail
06.06.2013 - 09.06.2013 15. Európskych dní baníkov a hutníkov Košice Košice
(SR - Košický kraj)
detail
07.06.2013 - 23.06.2013 Hodrušské hlbiny 2013 Košice
(SR - Košický kraj)
detail
09.06.2013 5. Celoslovenské ovčiarske slávnosti vo Východnej - Ovenálie 2013 Východná
(SR - Žilinský kraj)
detail
14.06.2013 - 15.06.2013 HOREHRONSKÉ SLÁVNOSTI KOSCOV A HRABAČIEK - XIX. majstrovstvá Pohorelej a sveta v kosení Pohorelá
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
15.06.2013 Prebudenie draka - preteky dračích lodí Trenčín
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
20.06.2013 - 22.06.2013 Medzinárodný festival paličkovanej čipky Prešov - Solivar
(SR - Prešovský kraj)
detail
21.06.2013 - 23.06.2013 4. Festival vína a medu Spišská Nová Ves
(SR - Košický kraj)
detail
22.06.2013 Majstrovstvá Horehronia v kosení - Kosenie Môcikovej lúky Brezno - Zadné Halny
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
22.06.2013 - 23.06.2013 25. Festival chorvátskej kultúry Bratislava - Devínska Nová Ves
(SR - Bratislavský kraj)
detail
22.06.2013 Furmanská paráda Chocholná-Velčice 2013 - 8. ročník Chocholná-Velčice
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
25.06.2013 - 26.06.2013 Festival študentského remesla Kežmarok Kežmarok
(SR - Prešovský kraj)
detail
29.06.2013 Ostrogrúnska ostrá kosa - 8. ročník Ostrý Grúň
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
29.06.2013 Furmanské preteky v Podolí Podolie
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
05.07.2013 - 06.07.2013 18. Sviatok kultúry a vzájomnosti / 18. Kultur- und Begegnungsfest Kežmarok
(SR - Prešovský kraj)
detail
27.07.2013 Preteky dračích lodí - 4. ročník Senica
(SR - Trnavský kraj)
detail
27.07.2013 X. ročník súťaže v zručnosti ovládania ťažných koní Trenčianska Turná Trenčianska Turná
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
09.08.2013 Furmanské preteky Veľké Chlievany 2014 Veľké Chlievany
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
10.08.2013 Jarmo 2013 - Preteky volských záprahov - 13. ročník Sihla
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
16.08.2013 - 18.08.2013 Pezinský permoník - 18. ročník Pezinok
(SR - Bratislavský kraj)
detail
17.08.2013 Krajský medový festival 2013 - 3. ročník Žarnovica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
18.08.2013 Furmanské preteky Sobrance 2013 Sobrance
(SR - Košický kraj)
detail
24.08.2013 Poľovnícky deň Malacky Malacky
(SR - Bratislavský kraj)
detail
24.08.2013 - 25.08.2013 Bartolomejský jarmok a festival DRôTOMÁNIA Čadca 2013 - 9. ročník Čadca
(SR - Žilinský kraj)
detail
24.08.2013 Furmanská súťaž ťažných koní o valašku Detva 2013 - 11. ročník Detva
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
24.08.2013 Cerovská podkova 2013 - 3. ročník Cerovo
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
24.08.2013 Furmanské preteky Belianska podkova 2013 Spišská belá
(SR - Prešovský kraj)
detail
28.08.2013 - 01.09.2013 16. Majstrovstvá sveta v dvojzáprahoch / 16. FEI World Driving Championships for Horse Pairs Topolčianky
(SR - Nitriansky kraj)
detail
31.08.2013 Furmanský deň na Hrochoti 2013 - 2. ročník Hrochoť
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
04.09.2013 - 07.09.2013 Salamandrové dni 2013 Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.09.2013 Furmanský deň Timoradza 2013 Timoradza
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
14.09.2013 Furmanské preteky Veľké Chlievany 2013 - 3. ročník Veľké Chlievany
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
27.09.2013 - 28.09.2013 VIII. Celoslovenského stretnutia fujaristov Čičmany 2013 Čičmany
(SR - Žilinský kraj)
detail
28.09.2013 Súťaž v orbe Podolie 2013 - 1. ročník Podolie
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
28.09.2013 Hubertova jazda Poltár 2013 - 7. ročník Poltár - Hájiky - Maky
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
28.09.2013 Majstrovstvá Slovenska furmanov 2013 - 10. ročník Torysa
(SR - Prešovský kraj)
detail
04.10.2013 - 06.10.2013 Poľovnícke slávnosti Piešťany 2013 Piešťany
(SR - Trnavský kraj)
detail
05.10.2013 Beh so ženou 2013 -1. ročník Malý Lapáš
(SR - Nitriansky kraj)
detail
05.10.2013 Majster ranča Nový dvor - Furmanské a pilčícke preteky 2013 Malý Lapáš
(SR - Nitriansky kraj)
detail
11.10.2013 - 13.10.2013 XXIX. ročník Memoriálu Jozefa Psotku Vysoké Tatry
(SR - Prešovský kraj)
detail
11.10.2013 8. Rusínska zábava v Košiciach 2013 Košice
(SR - Košický kraj)
detail
19.10.2013 Hony na divú zver Holíč 2013 Holíč a Kopčany
(SR - Trnavský kraj)
detail
19.10.2013 12. Rusínska zábava Bratislava 2013 Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
24.11.2013 23nd IWCB Christmas Bazaar / 23. ročník Vianočný bazár - 2013 Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
13.12.2013 Slovenské Vianoce v Prahe 2013 Praha
(Zahraničie - Česko)
detail
11.01.2014 - 12.01.2014 7. Rybársky ples Čadca 2014 Čadca
(SR - Žilinský kraj)
detail
25.01.2014 Rybársky ples Banská Štiavnica 2014 Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
01.02.2014 Ples budapeštianskych Slovákov Budapest 2014 Budapest,
(Zahraničie - Maďarsko)
detail
08.02.2014 2. Hasičský ples Lednické Rovne 2014 Lednické Rovne
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
22.02.2014 - 23.02.2014 Veselica Gala Dance Ball | Ples FS Veselica Chicago 2014 Chicago / Bridgeview, Illinois, USA
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
27.02.2014 - 02.03.2014 27. Gajdošské fašiangy Malá Lehota 2014 - medzinárodné stretnutie gajdošov a gajdošských hudieb Malá Lehota
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
17.04.2014 Odomykanie Váhu Strečno 2014 Strečno
(SR - Žilinský kraj)
detail
26.04.2014 XXIII. stretnutie heligonkárov Myjava 2014 Myjava
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
26.04.2014 Furmanská súťaž ZCHKS Nová Bystrica 2014 - 7. ročník Nová Bystrica
(SR - Žilinský kraj)
detail
02.05.2014 9. Rusínska zabava v Košicoch 2014 Košice
(SR - Košický kraj)
detail
03.05.2014 Hniezdňanský chomút - súťaž furmanov Hniezdne 2014 - 9. ročník Hniezdne
(SR - Prešovský kraj)
detail
03.05.2014 13. Rusínska zábava 2014 Bratislava Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
04.05.2014 Hasičský deň Stupava 2014 Stupava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
19.05.2014 - 25.05.2014 Rusínsky festival 2014 - Svidník, 2. ročník Svidník
(SR - Prešovský kraj)
detail
24.05.2014 - 25.05.2014 Fujara na Zvolenskom zámku Zvolen 2014 - 2. medzinárodný fujarový festival Zvolen
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
24.05.2014 MEMORIÁL JURAJA PETRANSKÉHO Vysoké Tatry Hrebienok – Zamkovského chata - 13. ročník Vysoké Tatry Hrebienok – Zamkovského chata
(SR - Prešovský kraj)
detail
24.05.2014 Dračie lode Bratislava 2014 Bratislava - Ružinov
(SR - Bratislavský kraj)
detail
30.05.2014 - 31.05.2014 Ľubietovský banícky a hutnícky deň Ľubietová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
30.05.2014 - 31.05.2014 III. Ľubietovský banícky a hutnícky deň Ľubietová 2014 Ľubietová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
31.05.2014 - 01.06.2014 Majster Detvianskeho zvaru Detva 2014 Detva
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
31.05.2014 Drahovská kosa 2014 Drahovce - 3. ročník Drahovce
(SR - Trnavský kraj)
detail
07.06.2014 Furmanské preteky Baďan - 4. ročník Badaň
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.06.2014 Šariské kosače Veľký Šariš 2014 - 9. ročník Veľký Šariš
(SR - Prešovský kraj)
detail
07.06.2014 Súťaž v ručnom kosení trávy Podbrezová 2014 Podbrezová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.06.2014 Súťaž O najlepší ovčí a kozí syr a Majstra syrára 2014 Východná Východná
(SR - Žilinský kraj)
detail
13.06.2014 - 15.06.2014 Keramické trhy Pezinok 2014 -11. ročník Pezinok
(SR - Bratislavský kraj)
detail
14.06.2014 Vyhniansky Trnád Vyhne 2014 Vyhne
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.06.2014 Horehronské slávnosti koscov a hrabačiek Pohorelá 2014 - XX. ročník Majstrovstvá Pohorelej a sveta v kosení Pohorelá
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.06.2014 Juniáles Modra 2014 Modra
(SR - Bratislavský kraj)
detail
15.06.2014 Dragon cup Piešťany 2014 - dračie lode - 5. ročník Piešťany
(SR - Trnavský kraj)
detail
15.06.2014 Juniáles na Horárni Pod Širokým Modra 2014 Modra - Harmónia
(SR - Bratislavský kraj)
detail
19.06.2014 Medový deň Svidník 2014 Svidník
(SR - Prešovský kraj)
detail
21.06.2014 "Ostrogrúnska ostrá kosa 2014" Ostrý Grúň - majstrovstvá v kosení ručnou kosou - IX. ročník Ostrý Grúň
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
21.06.2014 - 22.06.2014 18. Brvništské hody a 90. výročie založenia DHZ Brvnište 2014 Brvnište
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
23.06.2014 Bachureňská kosa Renčišov
(SR - Prešovský kraj)
detail
28.06.2014 Európske Rómske kováčske sympózium Dunajská Lužná 2014 - 11. ročník Dunajská Lužná
(SR - Bratislavský kraj)
detail
28.06.2014 Prebudenie draka Trenčín 2014 - dračie lode - 4. ročník Trenčín
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
28.06.2014 9. ročník Celoslovenskej súťaže v ručnej kosbe Vlkolínec 2014 Vlkolínec
(SR - Žilinský kraj)
detail
28.06.2014 Bachureňská kosa 2014 Renčišov - 3. ročník Lipovce - Buče
(SR - Prešovský kraj)
detail
28.06.2014 Podolská konská show Podolie 2014 - XI. ročník Podolie
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
29.06.2014 „Na kysuckých lúkach“ celoslovenskej súťaže v kosení trávy 2014 Nová Bystrica - Vychylovka -7. ročník Nová Bystrica - Vychylovka
(SR - Žilinský kraj)
detail
04.07.2014 - 05.07.2014 "Nolčovská kosa" 2014 Nolčovo - 7. ročník Nolčovo
(SR - Žilinský kraj)
detail
05.07.2014 "Heligonka je moja milá" Čičmany 2014 - 4. ročník Čičmany
(SR - Žilinský kraj)
detail
05.07.2014 Celoslovenské furmanské preteky Krupina 2014 - 10. ročník Krupina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
12.07.2014 Majstri remeselníci z Rajeckej doliny Čičmany 2014 Čičmany
(SR - Žilinský kraj)
detail
12.07.2014 Furmanské preteky na Duchonke 2014 - 1. ročník Prašice - Duchonka
(SR - Nitriansky kraj)
detail
13.07.2014 Kliňanská Heligónka Klin 2014 Klin
(SR - Žilinský kraj)
detail
13.07.2014 Turčianska harmonika Martin 2014 - 12. ročník Martin
(SR - Žilinský kraj)
detail
19.07.2014 - 20.07.2014 Celoslovenská prehliadka fujarášov Korytárky 2014 - 16. ročník Korytárky
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.07.2014 Hruštínska kosa 2014 Hruštín - Vasilovská hoľa VI. ročník Hruštín
(SR - Žilinský kraj)
detail
26.07.2014 Dračie lode Senica - Kunovská priehrada 2014 - 5. ročník Senica - Kunovská priehrada
(SR - Trnavský kraj)
detail
26.07.2014 Cígeľská kosa Cígeľ 2014 - 4. ročník Cígeľ
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
03.08.2014 Preteky konských záprahov Ždiar 2014 Ždiar
(SR - Prešovský kraj)
detail
05.08.2014 - 09.08.2014 International Gypsy Fest - Svetový rómsky festival Bratislava 2014 - 7. ročník Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
09.08.2014 - 10.08.2014 Tekvicová zábava na Španej Doline 2014 Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
09.08.2014 Jarmo 2014 Sihla - 14. ročník pretekov volských záprahov Sihla
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
16.08.2014 Pílenie dreva bruchačkou Baláže 2014 - 8. ročník Baláže
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
16.08.2014 2. ročník Krajského medového festivalu Slovenska Bytča 2014 Slovenska Bytča
(SR - Žilinský kraj)
detail
22.08.2014 - 24.08.2014 7. stretnutie banských miest a obcí Slovenska Kremnica 2014 Kremnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
23.08.2014 Poľovnícky deň Malacky 2014 - 3. ročník Malacky
(SR - Bratislavský kraj)
detail
23.08.2014 Belianska podkova Spišská Belá 2014 Spišská Belá
(SR - Prešovský kraj)
detail
24.08.2014 Furmanské pretaky Sobrance 2014 Sobrance
(SR - Košický kraj)
detail
24.08.2014 Píšťalkárske Brvnište 2014 - 5. ročník Brvnište
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
30.08.2014 Lazovská sobota 2014 Slatinské Lazy - III.ročník Slatinské Lazy
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
30.08.2014 Furmanská súťaž ťažných koní Detva
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
30.08.2014 Sokoliarsky deň Krpáčovo 2014 Horná Lehota
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
04.09.2014 - 06.09.2014 Slávnosť Hliny Modra 2014 - 6. ročník Modra
(SR - Bratislavský kraj)
detail
06.09.2014 - 07.09.2014 Dni svätého Huberta Svätý Anton 2014 - XXIV. ročník Svätý Anton
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.09.2014 Potápačský karneval Hegyeshalom 2014 - 6. ročník Hegyeshalom,
(Zahraničie - Maďarsko)
detail
06.09.2014 Balocký bačovský deň Čierny Balog 2014 - 7. ročník Čierny Balog
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.09.2014 Matičný večer Žarnovica 2014 Žarnovica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
12.09.2014 - 13.09.2014 Gajdovačka 2014 Oravská Polhora – 15. ročník Oravská Polhora
(SR - Žilinský kraj)
detail
12.09.2014 - 14.09.2014 IV. Bzovské sklárske dni Dolná Bzová 2014 Mýtna - Dolná Bzová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.09.2014 Banícky deň Smolník 2014 Smolník
(SR - Košický kraj)
detail
13.09.2014 Grand Prix Slovensko 2014 Zvolen - preteky parných lokomotív - 16. ročník Zvolen
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.09.2014 Poľovnícke dni 2014 na hrade Modrý Kameň Modrý Kameň
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.09.2014 Deň baníkov Gelnica 2014 Gelnica
(SR - Košický kraj)
detail
20.09.2014 Mitrove dni v obci Ludrová 2014 Ludrová
(SR - Žilinský kraj)
detail
26.09.2014 - 28.09.2014 Fujaristi v Čičmanoch 2014 - 9.ročník Čičmany
(SR - Žilinský kraj)
detail
03.10.2014 - 05.10.2014 Poľovnícke slávnosti Piešťany 2014 Piešťany
(SR - Trnavský kraj)
detail
05.10.2014 Deň sv. Huberta 2014 a súťaž vo varení poľovníckeho guláša Oščadnica Oščadnica
(SR - Žilinský kraj)
detail
11.10.2014 Jazda sv. Huberta Betliar 2014 - 19. ročník Betliar
(SR - Košický kraj)
detail
11.10.2014 Deň poľovníckych špecialít Dobrá Niva 2014 Dobrá Niva
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
12.10.2014 Deň sv. Huberta Sobrance 2014 Sobrance
(SR - Košický kraj)
detail
12.10.2014 Plody Novohradu Lučenec 2014 Lučenec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
18.10.2014 Hubertus Topoľčianky 2014 - 10. ročník Topľčianky
(SR - Nitriansky kraj)
detail
23.10.2014 - 26.10.2014 XXIX. Medzinárodný festival potápačských filmov Vysoké Tatry 2014 Vysoké Tatry
(SR - Prešovský kraj)
detail
24.10.2014 - 25.10.2014 Slovenské mitrovanie vo Veľkých Teriakovciach 2014 Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.10.2014 Symbolický cintorín vo Vysokých Tatrách - pietna spomienka 2014 Vysoké Tatry
(SR - Prešovský kraj)
detail
25.10.2014 Hubertova jazda Trenčianska Závadka 2014 Nemšová - Trenčianska Závadka
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
25.10.2014 Hubertova jazda Michalová 2014 Michalová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.10.2014 Spomienkové stretnutie obetiam hôr Veľkej Fatry 2014 Turčianske Teplice - Horský hotel Kráľová studňa
(SR - Žilinský kraj)
detail
26.10.2014 Pietna spomienka na obete horských nešťastí v Malej Fatre - Vrátna 2014 Vrátna
(SR - Žilinský kraj)
detail
30.10.2014 Pietny akt v Symbolickom lesníckom cintoríne - Lesnícky skanzen Vydrovská dolina 2014 Čierny Balog - Vydrovská dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.11.2014 Pietna spomienka obetiam horských nešťastí - Demänovská Dolina 2014 Demänovská Dolina
(SR - Žilinský kraj)
detail
12.11.2014 Deň medu a medoviny Šurany 2014 Šurany
(SR - Nitriansky kraj)
detail
21.11.2014 - 19.12.2014 Noc lampášov v múzeu Pertžalského opevnenia 2014 Bratislava - Petržalka
(SR - Bratislavský kraj)
detail
04.12.2014 - 31.07.2015 /Ne/zabudnutí aušusníci Banská Štiavnica 2015 Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.12.2014 Večur rusyňskŷch holosiv Košice 2014 Košice
(SR - Košický kraj)
detail
12.12.2014 Medové Vianoce Veľké Teriakovce 2014 Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.12.2014 4. Rusínska zábava v Prešove 2014 Prešov
(SR - Prešovský kraj)
detail
27.12.2014 Furmanské preteky Zázrivá 2014 Zázrivá
(SR - Žilinský kraj)
detail
04.01.2015 Furmanské súťaže konských záprahov Bytča Bytča
(SR - Žilinský kraj)
detail
31.01.2015 Zimná furmanská súťaž ťažných koní Hriňová 2015 - XII. ročník Hriňová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.02.2015 Furmanský deň Vitanová Vitanová
(SR - Žilinský kraj)
detail
07.02.2015 6.ročník furmanských pretekov "O Noveský bahoh" Chminianska Nová Ves 2015 Chminianska Nová Ves
(SR - Prešovský kraj)
detail
14.02.2015 Novotské furmanské dni Novoť 2015 - 11. ročník Novoť
(SR - Žilinský kraj)
detail
14.02.2015 Preteky gazdovských koní Terchová 2015 Terchová
(SR - Žilinský kraj)
detail
14.02.2015 - 15.02.2015 VISEGRAD CUP - Preteky psích záprahov Králiky Králiky
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
18.03.2015 15. Jozefovské stretnutie a 6. Rudnobanský šachtág a 4. Rozálčiansky šachtág Hodruša – Hámre 2015 Hodruša – Hámre
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
28.03.2015 Gastro cup 2015 & I. ročník prezentačno-súťažnej výstavy kuchárov a cukrárov Banská Bystrica Banská Bystrica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
18.04.2015 Veľký konský deň v Národnom žrebčíne Topoľčianky Topoľčianky
(SR - Nitriansky kraj)
detail
22.04.2015 Lesnícke dni Zvolen 2015 - 9. ročník Zvolen
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.04.2015 10. výročie otvorenia Baníckeho náučného chodníka Špania Dolina 2015 Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.04.2015 Furmanská súťaž Nová Bystrica Nová Bystrica
(SR - Žilinský kraj)
detail
25.04.2015 Durenie na Ďura 2015 - 3. ročník Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.04.2015 Furmanská súťaž Nová Bystrica 2015 - 8. ročník Nová Bystrica
(SR - Žilinský kraj)
detail
25.04.2015 Havajsky kantar 2015 Havaj
(SR - Prešovský kraj)
detail
28.04.2015 - 01.05.2015 Včely - med a včelárstvo 2015 - 6. ročník Banská Bystrica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
01.05.2015 - 09.05.2015 Barborská cesta: Terra Montanae 2015 - 1.ročník Banská Bystrica – Kremnica – Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
01.05.2015 2. Vinohradnícky dogtrekking Doľany 2015 Doľany
(SR - Bratislavský kraj)
detail
02.05.2015 Slávnosť jari a Furmanské preteky v Nestville Parku 2015 Hniezdne
(SR - Prešovský kraj)
detail
02.05.2015 Furmansko-remeselný deň Lučenec 2015 Lučenec - Ľadovo
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.05.2015 Rybárske preteky Lozorno 2015 Lozorno
(SR - Bratislavský kraj)
detail
08.05.2015 - 09.05.2015 Drahovská kosa 2015 - IV. ročník Drahovce
(SR - Trnavský kraj)
detail
16.05.2015 Morovnianska podkova Handlová - Morovno 2015 - 10. ročník Handlová - Morovno
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
16.05.2015 Zemplínska ostrá kosa Nižný Hrušov 2015 - 6. ročník Nižný Hrušov
(SR - Prešovský kraj)
detail
16.05.2015 Stretnutie heligonkárov Cinobaňa 2015 - 8. ročník Cinobaňa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
23.05.2015 Kamienska podkova 2015 - 11. ročník Kamienka
(SR - Prešovský kraj)
detail
30.05.2015 IV. Ľubietovský banícky a hutnícky deň Ľubietová 2015 Ľubietová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
30.05.2015 Súťaž furmanov Čabiny 2015 Čabiny
(SR - Prešovský kraj)
detail
31.05.2015 Deň koňa Kováčová 2015 - 13. ročník Kováčová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.06.2015 Stretnutie heligonkárov Kokava nad Rimavicou 2015 - XVIII. ročník Kokava nad Rimavicou
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.06.2015 Šarišske kosače a kosačky 2015 Veľký Šariš Veľký Šariš
(SR - Prešovský kraj)
detail
07.06.2015 Bachureňská kosa Renčišov-Buče 2015 Renčišov-Buče stredisko SKI BUČE
(SR - Prešovský kraj)
detail
07.06.2015 Rytieri na hrade Devín - renesancia jún 2015 Bratislava - Devín
(SR - Bratislavský kraj)
detail
11.06.2015 XI. ročník súťaže o Pohár starostu obce Utekáč 2016 Utekáč
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.06.2015 Fujara znie Vlkolíncom 2015 Vlkolínec
(SR - Žilinský kraj)
detail
13.06.2015 Vyhniansky Trnád 2015 Vyhne Vyhne
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.06.2015 13. Mačovské gazdovské dvory & 4. Zraz traktorov a veteránov Mačov 2015 - Diviaky nad Nitricou - Mačov
(SR - Trnavský kraj)
detail
18.06.2015 - 20.06.2015 Medzinárodný festival paličkovanej čipky Prešov, Soľná Baňa Prešov - Solivar
(SR - Prešovský kraj)
detail
20.06.2015 Európske Rómske kováčske sympózium Dunajská Lužná 2015 - 12. ročník Dunajská Lužná
(SR - Bratislavský kraj)
detail
20.06.2015 Ostrogrúnska ostrá kosa 2015 - 10. ročník Ostrý Grúň
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.06.2015 Furmanská paráda Chocholná-Velčice 2015 - 10. ročník Chocholná-Velčice
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
27.06.2015 10. Celoslovenská súťaž v ručnej kosbe - Na Vlkolínskych lúkach 2015 Vlkolínec
(SR - Žilinský kraj)
detail
27.06.2015 - 28.06.2015 Medový víkend na hrade Beckov 2015 Beckov
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
27.06.2015 Kľušovský bľancár 2015 - 4. ročník furmanskej súťaže Kľušov
(SR - Prešovský kraj)
detail
28.06.2015 "Na kysuckých lúkach" - celoslovenskej súťaže v kosení trávy Nová Bystrica - Vychylovka Nová Bystrica - Vychylovka
(SR - Žilinský kraj)
detail
04.07.2015 SOBLAHOVSKÁ ČAROVNÁ HELIGONKA - stretnutie heligónkárov a harmonikárov Trenčín - Soblahov / Chata Pod ostrým vrchom
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
04.07.2015 Detské rybárske preteky o Putovný pohár starostu obce Jelka 2015 - 2. ročník Jelka
(SR - Nitriansky kraj)
detail
05.07.2015 Rytieri na hrade Devín - barok júl 2015 Bratislava - Devín
(SR - Bratislavský kraj)
detail
18.07.2015 Kosenie na Vasiľovej holi Hruštín 2015 Hruštín
(SR - Žilinský kraj)
detail
18.07.2015 Mýtňanská míľa Mýto pod Ďumbierom 2015 - 0. ročník Mýto pod Ďumbierom
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.07.2015 XIII.ročník Hasičskej sekerky obce Hruštín 2015 Hruštín
(SR - Žilinský kraj)
detail
24.07.2015 - 25.07.2015 Cisárska vizitácia baníctva, Banská Bystrica Banská Bystrica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
24.07.2015 - 25.07.2015 Banícke dni mesta Banská Bystrica 2015 - 8. ročník Banská Bystrica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.07.2015 Banícky bál Špania Dolina 2015 - 2. ročník Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.07.2015 Cígeľská kosa 2015 - 5. ročník Cígel
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
25.07.2015 Boje na Hrone Tekov 2015 - 10. ročník Starý Tekov
(SR - Nitriansky kraj)
detail
25.07.2015 Rezbársky deň – 12. ročník Štiavnické Bane Štiavnické Bane
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.07.2015 - 26.07.2015 Dni kováčskych majstrov Beckov 2015 Beckov
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
02.08.2015 Rytieri na hrade Devín - stredovek august 2015 Bratislava - Devín
(SR - Bratislavský kraj)
detail
08.08.2015 XXI. majstrovstvá Pohorelej (a sveta) v kosení 2015 Pohorelá
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.08.2015 Krajský medový festival v Žarnovici 2015 - 5. ročník Žarnovica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.08.2015 Loparska noć 2015 Lopar - otok / ostrov Rab, Chorvátsko
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
15.08.2015 - 16.08.2015 Jarmo 2015 - preteky volských záprahov 2015 Sihla - 15. ročník Sihla
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
29.08.2015 Furmanská súťaž ťažných koní "O valašku" Detva 2015 - XIII. ročník Detva
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
29.08.2015 Lazovská sobota 2015 Slatinské Lazy - IV.ročník Slatinské Lazy
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
05.09.2015 Balocký bačovský deň Čierny Balog 2015 - 8. ročník Čierny Balog
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
05.09.2015 Banícky deň 2015 Smolník Smolník
(SR - Košický kraj)
detail
05.09.2015 Medzinárodný potápačský karneval Hegyeshalom 2015 Hegyeshalom
(Zahraničie - Maďarsko)
detail
05.09.2015 - 06.09.2015 II. Badínsky OKTÓBERFEST 2015 Badín
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.09.2015 Rytieri na hrade Devín - renesancia september 2015 Bratislava - Devín
(SR - Bratislavský kraj)
detail
19.09.2015 „Viktória Regia“ - súťaž v kosení ručnou kosou Piešťany Piešťany
(SR - Trnavský kraj)
detail
19.09.2015 Stredoveký piknik Stupava 2015 Stupava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
25.09.2015 - 27.09.2015 Celoslovenské stretnutie fujaristov v Čičmanoch 2015 - 10. ročník Čičmany
(SR - Žilinský kraj)
detail
26.09.2015 Zámocké pivné slávnosti 2015 – IX. ročník a Motocyklové preteky veteránov – VIII. ročník s v tomto roku NEUSKUTOČNÍ Holíč
(SR - Trnavský kraj)
detail
26.09.2015 Mitrove dni v obci Ludrová 2015 - 2. ročník Ludrová
(SR - Žilinský kraj)
detail
03.10.2015 XVI. ročník Jazdy svätého Huberta a 3. ročník Jesenných slávností poľovníkov, rybárov a včelárov Revúca 2015 Revúca
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
03.10.2015 1.Furmanske preteky Martinček 2015 Martinček
(SR - Žilinský kraj)
detail
03.10.2015 Deň Horskej záchrannej služby v Malej Fatre 2015 Terchová
(SR - Žilinský kraj)
detail
10.10.2015 Jazdy sv. Huberta Betliar 2015 - 20. ročník Betliar
(SR - Košický kraj)
detail
11.10.2015 Sobranský Deň sv. Huberta 2015 Sobrance
(SR - Košický kraj)
detail
16.10.2015 - 18.10.2015 31. ročník Psotkovho memoriálu Vysoké Tatry 2015 Vysoké Tatry,
(SR - Prešovský kraj)
detail
17.10.2015 Deň poľovníckych špecialít Dobrá Niva 2015 Dobrá Niva
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
17.10.2015 VI. pietna spomienka na obete horských nešťastí v Slovenskom raji 2015 Letanovce
(SR - Košický kraj)
detail
17.10.2015 - 18.10.2015 Svätoplukova podkova Nitra 2015 - Šampionát furmanov Slovenska a preteky zručnosti Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
22.10.2015 - 25.10.2015 Medzinárodný festival potápačských filmov a fotografie 2015 Vysoké Tatry - jubilejný 30. ročník Vysoké Tatry - Podbanské
(SR - Prešovský kraj)
detail
24.10.2015 Slovenské mitrovanie vo Veľkých Teriakovciach 2015 Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
24.10.2015 Pietna spomienka na obete horských nešťastí vo Veľkej Fatre 2015 Donovaly
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
31.10.2015 Symbolický cintorín vo Vysokých Tatrách - pietna spomienka 2015 Vysoké Tatry,
(SR - Prešovský kraj)
detail
06.11.2015 Deň medu a medoviny s Palacinka fest Šurany 2015 Šurany
(SR - Nitriansky kraj)
detail
13.11.2015 10. výročia založenia Fujarovej školy Dušana Holíka 2015 Hrochoť-Kyslinky
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
21.11.2015 Festival Vysoké hory 2015 Nitra - 10. ročník Nitra,
(SR - Nitriansky kraj)
detail
04.12.2015 - 05.12.2015 Hľadači pokladov, bádatelia, jaskyniari Nowy Targ 2015 - objavovanie a prieskumu tatranských jaskýň Nowy Targ,
(Zahraničie - Poľsko)
detail
09.01.2016 4. Poľovnícky ples PZ Hruštín 2016 Hruštín
(SR - Žilinský kraj)
detail
09.01.2016 Kľačianska Podkova 2016 Turčianske Kľačany - 13. ročník Turčianske Kľačany
(SR - Žilinský kraj)
detail
09.01.2016 - 10.01.2016 Krahule - Psie záprahy v srdci Európy 2016 Krahule
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
30.01.2016 Furmanský deň Vitanová 2016 - VII. ročník Vitanová
(SR - Žilinský kraj)
detail
30.01.2016 Sokoliarstvo na britských ostrovoch Banská Štiavnica 2016 Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
05.02.2016 - 07.02.2016 Gajdošské fašiangy Malá Lehota 2016 - 29. ročník Malá Lehota
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.02.2016 Preteky gazdovských koní 2016 Terchová - XVI. ročník Terchová
(SR - Žilinský kraj)
detail
07.02.2016 Huncokárske zabíjačkové hody 2016 Kuchyňa Kuchyňa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.02.2016 Škola hry Dušana Holíka na fujaru, píštaľku, koncovku Bratislava - prvé stretnutie 20.2.2016 Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
27.02.2016 Súťaž furmanov "Sielnická podkova" Sielnica Sielnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
11.03.2016 - 13.03.2016 Fujarová škola Dušana Holíka - Kyslinky, marec 2016 Hrochoť-Kyslinky
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
16.03.2016 7. rudnobanský šachtág, 4. Rozálčiansky šachtág a 16. Jozefovské stretnutie Hodruša -Hámre 2016 Hodruša -Hámre
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
23.04.2016 11. výročie otvorenia Baníckeho náučného chodníka Špania Dolina 2016 Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
23.04.2016 Plavenia dreva v drevenom vodnom žľabe Rakytovo 2016 - 10. ročník Dolný Harmanec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
29.04.2016 - 01.05.2016 Fujarová škola Dušana Holíka - Duša fujary, apríl 2016 Kyslinky Hrochoť-Kyslinky
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
30.04.2016 Furmansko-remeselnícky deň Lučenec 2016 - II. ročník Lučenec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.05.2016 Prechádzka lesom Mesta Banská Bystrica 2016 Banská Bystrica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
21.05.2016 Strelecké preteky a súťaž vo varení gulášu Smolinské 2016 Smolinské
(SR - Trnavský kraj)
detail
21.05.2016 Zemplínska ostrá kosa 2016 - 7.ročník Nižný Hrušov
(SR - Prešovský kraj)
detail
21.05.2016 - 22.05.2016 Kosenie pod Čiernou horou Ľubovec 2016 - II. ročník Ľubovec
(SR - Prešovský kraj)
detail
22.05.2016 Ovčiarska nedeľa 2016 Pribylina Pribylina
(SR - Prešovský kraj)
detail
27.05.2016 - 28.05.2016 V. Ľubietovský banícky a hutnícky deň Ľubietová 2016 Ľubietová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.05.2016 - 28.05.2016 Deň kováčov Košice 2016 - 3. ročník Košice
(SR - Košický kraj)
detail
11.06.2016 6. ročník turistického pochodu „UHOĽNÁ STOPA“ spojený s programom európskych turistických akcií EURORANDO Nováky
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
11.06.2016 Vyhniansky Trnád 2016 Vyhne
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
11.06.2016 XI. ročník súťaže o Pohár starostu obce Utekáč Utekáč
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.06.2016 Slovenské rytierske dni 2016 Strečno - 2. ročník Strečno
(SR - Žilinský kraj)
detail
25.06.2016 Na Vlkolínskych lúkach - súťaž v ručnej kosbe Vlkolínec 2016 - 11. ročník Vlkolínec
(SR - Žilinský kraj)
detail
25.06.2016 S motorákom na Vrátno fest 2016 Hradište pod Vrátnom - 4. ročník Hradište pod Vrátnom
(SR - Trnavský kraj)
detail
01.07.2016 - 02.07.2016 Nolčovská kosa Nolčovo 2016 - IX. ročník kosenia horských lúk Nolčovo
(SR - Žilinský kraj)
detail
03.07.2016 "Na kysuckých lúkach“ celoslovenská súťaž v kosení trávy Nová Bystrica - Vychylovka 2016 - VIII. ročník Nová Bystrica - Vychylovka
(SR - Žilinský kraj)
detail
12.07.2016 Tradičné ľudové umelecké remeslá Štrbské Pleso 2016 - 5. ročník Štrbské Pleso
(SR - Prešovský kraj)
detail
16.07.2016 HIFI festival Špania Dolina 2016 - festival historických filmov s baníckou tematikou Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
23.07.2016 Banícky fakľový sprievod a Anna bál Nová Baňa 2016 Nová Baňa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
23.07.2016 "Deň malých hasičov" Makov 2016 Makov,
(SR - Žilinský kraj)
detail
30.07.2016 Heligónka hraj! Makov 2016 Makov,
(SR - Žilinský kraj)
detail
30.07.2016 XII. medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v strihaní oviec Liptovská Lúžna 2016 Liptovská Lúžna
(SR - Žilinský kraj)
detail
30.07.2016 Medzinárodné majstrovstvá Slovenskej republiky v strihaní oviec Liptovská Lúžna 2016 Liptovská Lúžna
(SR - Žilinský kraj)
detail
06.08.2016 Banícka hostina a Tekvicová zábava a Faklcúg Špania Dolina 2016 Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
12.08.2016 - 14.08.2016 9. stretnutie banských miest a obcí Slovenska Gelnica 2016 Gelnica
(SR - Košický kraj)
detail
12.08.2016 - 14.08.2016 45. Beskydské slávnosti a 7. Svetové stretnutie Turzovčanov Turzovka
(SR - Žilinský kraj)
detail
13.08.2016 22. Pltnícky deň Nižná 2016 Nižná
(SR - Žilinský kraj)
detail
16.08.2016 - 20.08.2016 VIII. ročník medzinárodného rezbárskeho sympózia Oščadnica 2016 Oščadnica,
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.08.2016 - 21.08.2016 4. medzinárodný fujarový festival Duša fujary 2016 Vígľaš - Detva Vígľaš a Detva
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
26.08.2016 - 27.08.2016 Tradičné ľudové umelecké remeslá Žilina 2016 - 5. ročník Žilina
(SR - Žilinský kraj)
detail
27.08.2016 Furmanská súťaž ťažných koní "O valašku" Detva 2016 - 14. ročník Detva
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.08.2016 Belianska podkova 2016 Spišská Belá – furmanské preteky Spišská Belá
(SR - Prešovský kraj)
detail
27.08.2016 LIONS súťaž vo varení gulášu Jankov Vŕšok 2016 - 7. ročník Uhrovec - Jankov Vŕšok
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
03.09.2016 „Lazovská sobota" Slatinské Lazy 2016 Slatinské Lazy
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
03.09.2016 Slávnosti „Svätého Huberta“ pri burčiaku Svätý Jur 2016 Svätý Jur
(SR - Bratislavský kraj)
detail
03.09.2016 O Podbieľanskú držku a Podbieľanský Drevorubač 2016 Podbiel
(SR - Žilinský kraj)
detail
03.09.2016 - 04.09.2016 Hradné Huky Slovenská Ľupča 2016 - 6. ročník Slovenská Ľupča
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.09.2016 - 11.09.2016 VI. ročník Bzovských sklárskych dní 2016 Mýtna - Dolná Bzová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
16.09.2016 - 17.09.2016 Stretnutie drotárskych majstrov Žilina 2016 - XXV. ročník Žilina
(SR - Žilinský kraj)
detail
24.09.2016 - 25.09.2016 Dedičstvo otcov zachovj nám Pane! - celoslovenské stretnutie fujaristov Čičmany 2016 Čičmany
(SR - Žilinský kraj)
detail
01.10.2016 II. Furmanské preteky Martinček 2016 Martinček
(SR - Žilinský kraj)
detail
01.10.2016 Mitrove dni v obci Ludrová 2016 - III. ročník Ludrová
(SR - Žilinský kraj)
detail
20.10.2016 - 23.10.2016 Fujarová škola a tvorivé dielne Dušana Holíka Kyslinky 2016 Hrochoť - Kyslinky
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
22.10.2016 Slovenské mitrovanie vo Veľkých Teriakovciach 2016 Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
11.11.2016 - 13.11.2016 Fujarová škola Dušana Holíka alebo "fujarový workshop pod Poľanou" Kyslinky 2016 Hrochoť - Kyslinky
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.12.2016 Medové Vianoce Veľké Teriakovce 2016 - 7. ročník Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.01.2017 Furmanské preteky Hričovské Podhradie 2017 - 1. ročník Hričovské Podhradie
(SR - Žilinský kraj)
detail
21.01.2017 Krňačkové preteky Heľpa 2017 - 10 ročník Heľpa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.02.2017 Novotské furmanské dni Novoť 2017 - VIII. ročník Novoť
(SR - Žilinský kraj)
detail

Nenašli ste tu Vaše obľubené podujatie? Pozvite naň ostatných!

Copyright © 2011 – 2017 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny