Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Jarný Cverna Market 2020 Bratislava - 3. ročník

Jarný Cverna Market 2020 Bratislava - 3. ročník
Termín: 28.03.2020
Téma: JARMOKY, TRHY a HODY
Miesto konania: Bratislava (SR - Bratislavský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.facebook.com/events/558812654708898/

Popis

Jarný Cverna Market 2020 Bratislava - 3. ročník

Usporiadateľ: Nová Cvernovka

Sobota 28. marca 2020 o 10:00 – 18:00 hod.

Nová Cvernovka
Račianska 1575/78, 83102 Bratislava,

Jarný Cverna Market sa hlási o slovo. Tešiť sa môžete na tvorbu lokálnych umelcov, slovenskú módu či swap vinylov, oblečenia, grafík a mnoho ďalšieho.
Posledný marcový víkend si zapíšte do kalendára Cverna Market!

Cverna Market sa uskutoční už po tretíkrát, s cieľom otvoriť návštevníkom prevádzky obchodov, ktoré tu sídlia, aj počas víkendu a predstaviť vám jednotlivé značky, obchody, pekárne, showroomy a kníhkupectvá. Môžete nazrieť, porozprávať sa a odísť s nákupom. Budeme tu pre vás budú od 10:00 do 18:00 hod.

Čo všetko sme pre vás pripravili?
Upcycling fashion značka People on Earth - FRL, vám ponúkne ľadvinky, kabáty, košele či sukne a hlavne ich projekt ZAŠIVÁREŇ.

Knižky si prelistujete vo vydavateľstve Egreš, ktorých knižné námet vychádzajú priamo z ich štúdia a väčšina z nich sa týka životného prostredia. Okrem toho si pre malých aj veľkých pripravia prekvapenie v Kabinete Pomalosti.
Odevná značka Mile oblečie nielen vaše ratolesti do tričiek či šiat s autorskými grafikami a ilustráciami.
V Artattack shop & room nájdete tvorbu ilustrátorov a grafických dizajnérov, najmä v podobe grafík a knižiek. Okrem toho Artattack spoločne s vydavateľstvom Absynth pripravuje aj malú výstavu!

Nové väčšie priestory na koláč či kávu ukáže aj Giraffe Bakery. O gastro zážitok sa postará variaci kolektív Dvanásť Duší.

Okrem “kamenných” prevádzok predstavia svoju tvorbu aj umelci i dizajnéri z ateliérov Novej Cvernovky. Svoje produkty a výrobky vám ponúknu fashion značky Bartinki a pletka, kreatívne tlačiarenske-letterpress štúdio Pressink alebo Juhasz Marta Jewelry a samozrejme mnohí ďalší.
Trh bude doplnený aj o rôznych externých predajcov, ktorí sú spriaznení s Novou Cvernovkou. Okrem toho v sále bude prebiehať burza vinylov.
Na BAGBET swape si obohatíte svoj šatník o nové kúsky a na výmenu môžete poskytnúť vlastný nevyužitý textil. A ak túžite po grafike od štúdia Čierne diery alebo chcete svoju aktuálnu zbierku obmeniť, prídete si na svoje na podujatí Výmena grafík.

Viac informácií o programe a predajcoch pribudne čoskoro.
---
Vstup na podujatie je ZADARMO (s výnimkou Bagbet SWAPu na ktorý je vstupné 5,- €).
---
Za vizuál ďakujeme Kristíne Uhrákovej z ateliéru Pressink.

Copyright © 2011 – 2021 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny