Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Fest Market 2013

Fest Market 2013
Termín: 27.09.2013 - 29.09.2013
Téma: JARMOKY, TRHY a HODY | KULTÚRA
Miesto konania: Svätoplukovo námestie, Nitra (SR - Nitriansky kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.cerstveovocie.sk
www.nitrafest.sk
www.facebook.com/cerstveovocie

Popis

Fest Market 2013 - trh na "inom" námestí, spájajúci kreatívnu tvorbu, módu, oddych, kultúru na jednom mieste vrámci festivalu Divadelná Nitra 2013.

Hľadáme skryté talenty, handmade tvorby, nezávislej módy a dizajnu. Si módny alebo produktový dizajnér, textilný návrhár, šperkár, ilustrátor alebo grafik, kreatívec, handmadeista alebo iný tvorivý umelec? Máš chuť odprezentovať svoju tvorbu a ukázať sa širšiemu publiku? Tak hľadáme práve teba!

Ponúkame Vám priestor na prezentáciu Vašej tvorby na podujatí Fest Market 2013, ktoré bude súčasťou medzinárodného festivalu Divadelná Nitra.

Toto outdoorové podujatie sa uskutoční 27. – 29. 9. 2013 (piatok, sobota, nedeľa), na Sätoplukovom námestí v Nitre (pred divadlom Andreja Bagara v Nitre).

Ak máte záujem tak napíšte mail na market@cerstveovocie.sk, kde Vám obratom pošleme všetky podmienky účasti. Registrácia potrvá do 17. septembra.

Tešíme sa na Vás!September už mnohých z nás povolá do školských lavíc alebo do práce. Poďme sa rozlúčiť s letným uvoľneným tempom, ale urobme to štýlovo a obohaťme svojho ducha kultúrou, hudbou, hovoreným slovom a divadlom.

Od roku 1992 sa v Nitre koná vždy koncom septembra najväčší divadelný festival na Slovensku. Festival divákovi ponúka prehliadku špičkového európskeho, predovšetkým činoherného divadla, prístupnú tanečnému, pohybovému, hudobnému, bábkovému i výtvarnému divadlu, vyhľadáva netradičné, inovatívne a inšpiratívne scénické diela, oboznamuje s novými tendenciami a s novými menami tvorcov, obsahuje bohatý sprievodný a pracovný program, dáva priestor iným druhom umenia a prezentácii regionálnych kultúrnych aktivít.

22. ročník Medzinárodného divadelného festivalu Divadelná Nitra nesie podtitulok "Očistení?".

Očistení na ceste do pekla alebo do raja? Naozaj očistení alebo len špina zasunutá pod koberec? Od čoho sa chceme/máme/môžeme očistiť – od toho, čo sme spáchali, alebo od toho, čo pošpinilo našu minulosť/prítomnosť, teda za čo síce nemôžeme, ale čo ovplyvňuje aj skutky, za ktoré môžeme? Dokážeme sa očistiť? Ako sa očisťujeme?

Keď už budete unavený z toľkých otázok pozývame vás do festivalovej oddychovej zóny. Ak si toto miesto predstavujete ako jeden väčší biely stan, ktorý je zväčša vždy len pre VIP, tak ste tento krát na omyle. Oddychová zóna je komplexne pripravená pre všetky potreby návštevníka. Budete si môcť na námestí pred divadlom Andreja Bagara posedieť, prečítať knižky, započúvať sa do hudby alebo ruchu divadelnej vravy, zájsť na „fest dobrú“ kávičku či iný druh občerstvenia a potešiť svoje oči a telo na fest markete. Zažijete akési "Iné námestie".

Fest market v produkcii Čerstvého Ovocia, n.o. vám predstaví rôzne značky nielen zo Slovenska. Zažite trh, ktorý spája umenie, módu, handmade ale aj istú tradíciu vo výrobe. Nechajte nás potešiť vaše oči a snáď zostanete aj na kus reči.

Na to aby ste sa osviežili, oddýchli si a strávili príjemne víkend nepotrebujete ísť do nákupného centra, alebo cestovať ďaleko za hranice Nitry. Svätoplukovo námestie vám ponúkne všetko tak, aby ste sa cítili výnimočne, príjemne, stretli priateľov.

dátum konania marketu: 27. – 29. 9. 2013 (piatok, sobota, nedeľa)
miesto konania marketu: Svätoplukovo námestie v Nitre

Registrácia prebieha od 21. 8. 3013 do 17.9.2013!

Copyright © 2011 – 2024 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny | Nastavenia cookies