Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

NOVÉ - - - Stredovek pod hradbami XI Trnava 2020

NOVÉ - - - Stredovek pod hradbami XI Trnava 2020
Termín: 19.09.2020 - 20.09.2020
Téma: SLÁVNOSTI a FESTIVALY
Miesto konania: Trnava (SR - Trnavský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.regiontirnavia.sk

Popis

NOVÉ - - - Stredovek pod hradbami XI Trnava 2020

Dátum konania:
V dňoch 19. - 20. september 2020
Vstup voľný!

Jedinečný sprievodný program Tradičného trnavského jarmoku ožíva každoročne pod hradbami mesta. Život v stredoveku tak na pár dní nadobúda reálne kontúry, ktoré môžete ochutnať, ohmatať a sami vyskúšať.

Nadšenci z trnavskej kompánie prezentujú pod hradbami v rámci unikátneho podujatia rytierske súboje či lukostrelecké súboje a približujú návštevníkom život v osadách spred niekoľkých storočí.

Už na jubilejný 10. ročník tohto veľmi príjemného podujatia sa môžete tešiť pod trnavskými hradbami počas Tradičného Trnavského Jarmoku. Tento rok sa podujatie rozrastie a vy sa môžete tešiť na viac dobových táborov, viac stanov s programom ako i dobové gastro a originálne kameninové poháre, vytvorené špeciálne pre túto jedinečnú udalosť.

Nepremeškajte možnosť zažiť pravú nefalšovanú atmosféru stredovekého života. Za starobylými hradbami mesta, v sade Antona Bernoláka, sa totiž každý rok utáboria šermiari a rytieri so svojimi družinami, aby vám priblížili chuť a vôňu stredoveku prostredníctvom dobovej kuchyne, šermiarskych vystúpení, ukážkami lukostreľby, či jazdou na koni.

Copyright © 2011 – 2023 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny | Nastavenia cookies