Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

NOVÉ - - - Letné kino na Kuchajde 2021 Bratislava - 11. ročník

NOVÉ - - - Letné kino na Kuchajde 2021 Bratislava - 11. ročník
Termín: 26.06.2021 - 31.08.2021
Téma: KULTÚRA
Miesto konania: Bratislava - Nové Mesto (SR - Bratislavský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.banm.sk

Popis

NOVÉ - - - Letné kino na Kuchajde 2021 Bratislava - 11. ročník

Jubilejný jedenásty rok po sebe štartuje v bratislavskom Novom Meste stále populárnejšie Letné kino na Kuchajde. Letná séria premietaní filmových hitov, ktorá do miestneho amfiteátra priťahuje tisícky divákov, sa začína už najbližšiu sobotu 26. júna o 21.30 hod.

Premietať sa bude každú letnú stredu a sobotu – v júli od 21.30 hod., v auguste od 21.00 hod. O výbere filmu budú opäť rozhodovať samotní diváci hlasovaním na internete, v ponuke bude vždy dvojica filmov. Dramaturgia je nastavená tak, aby si v priebehu leta prišli na svoje priaznivci rôznych filmových žánrov.

Hlasovať za svojho favorita môžu na stránke http://kino.nakuchajde.sk, alebo na facebooku: www.fb.com/Kino.Kuchajda. Na prvý premietací deň si diváci môžu vybrať medzi životopisnou drámou Šarlatán v hlavnej úlohe s výborným českým hercom Ivanom Trojanom a drámou Balón o veľkom pláne úteku dvoch východonemeckých rodín na západ.

„Letné kino na Kuchajde sa za uplynulých desať rokov stalo mimoriadne obľúbeným miestom, kde nielen Novomešťania trávia letné večery. Svedčí aj vysoká návštevnosť, pred pred časom si jeden z filmov prišla dokonca pozrieť rekordná návšteva zhruba 2000 ľudí. Pestrá ponuka filmov, ktorú chystáme, je predpokladom, že ani tento rok tomu nebude inak,“ hovorí starosta mestskej časti Bratislava-Nové Mesto Rudolf Kusý.


Miestom projekcií je amfiteáter v priestoroch Kuchajdy pri vstupe od OC Vivo s kapacitou cca 200 miest na sedenie. Ďalšie desiatky zvyknú film sledovať romanticky na dekách. Premietať sa bude v prípade priaznivého počasia na veľkom plátne širokom šesť a vysokom štyri metre.

Vstup do Letného kina na Kuchajde je bezplatný vďaka partnerovi, ktorým je Lakeside park.

Copyright © 2011 – 2024 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny | Nastavenia cookies