Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Zimomravenie 2022 Banská Štiavnica

Zimomravenie 2022 Banská Štiavnica
Termín: 07.03.2022 - 13.03.2022
Téma: KULTÚRA
Miesto konania: Banská Štiavnica (SR - Banskobystrický kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.banskastiavnica.travel
www.banskastiavnica.travel/podujatia/zimomravenie-hanicka-a-murko/

Popis

Zimomravenie 2022 Banská Štiavnica


V dňoch 07. marec 2022, (pondelok) - 13. marec 2022, (nedeľa),
Kultúrne centrum, Banská Štiavnica

Zimomravenie: Hanička a Murko
13. marec 2022, 16:00, Kultúrne centrum
Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko sú najobľúbenejšou bábkovou dvojicou. Deti ich poznajú z YouTube, z Detskej televízie JOJKO, z CD a DVD, ale aj zo živých koncertov po celom Slovensku!
www.banskastiavnica.travel/podujatia/zimomravenie-hanicka-a-murko/

Jedinečný a neopakovateľný rodinný festival, konajúci sa v čase jarných prázdnin. Od roku 2010 ponúka akcia bohatý program, ktorý má za cieľ kvalitne zabaviť, rozvinúť zručnosti detí a ponúknuť zmysluplné trávenie voľného času pre celú rodinu.

Na akcii sa od jej počiatkov vystriedali najväčšie hviezdy detského publika, ako Spievankovo (2011), Fíha Tralala (2015), Miro Jaroš (2016), Paci Pac (2017), mím Miro Kasprzyk, Bratislavské bábkové divadlo, Babadlo, Monika Haasová a divadlo Haaf, Divadlo spod Spišského hradu, Divadlo z domčeka, Braňo Jobus, Ujo Mrkvička a mnohí ďalší.

Keďže ide o celomestské podujatie, jeho súčasťou sú aj mnohé aktivity Slovenského banského múzea, z ktorých najpopulárnejšie sú kreatívne dielne od výmyslu sveta, ale aj netradičné rodinné prehliadky expozícií. Aktívne sa do programu každoročne zapája aj miestny Antikvariátik, ktorý pripravuje stretnutia s výtvarníkmi detských kníh, prípadne spisovateľmi.

V hlavnom sobotnom programe okrem zaujímavých vystupujúcich nechýbajú ani fantastické spoločneské hry od partnera akcie iHRYsko.sk, netradičné tvorivé dielne v podaní skúsených animátorov či iné prekvapenia. Súčasťou programu je vždy rodinná hra po meste, ktorá ponúka najmenším veľké dobrodružstvo.

Copyright © 2011 – 2024 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny | Nastavenia cookies