Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Nitránsky rínek 2022 - 9. ročník

Nitránsky rínek 2022 - 9. ročník
Termín: 17.09.2022
Téma: HUDOBNÉ FESTIVALY a PRODUKCIE | KULTÚRA | JARMOKY, TRHY a HODY
Miesto konania: Nitra (SR - Nitriansky kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.nitra.eu

Popis

Nitránsky rínek 2022 - 9. ročník

Dňa 17.9.2022 od 09:00 do 20:00 hod.
V Nitre na Svätoplukovom námestí.

Moderný mestský trh, kde sa po deviatykrát predstavia šikovní a kreatívni ľudia, malí remeselníci, pestovatelia a malovýrobcovia, taktiež mladí umelci a kapely z celého Slovenska.

Predstavia sa šikovní a kreatívni ľudia, malí remeselníci, pestovatelia a malovýrobcovia, taktiež mladí umelci a kapely z celého Slovenska.

Nitránsky rínek je jednodňový moderný mestský trh, kde chceme vytvoriť priestor na podporu a propagáciu malých remeselníkov, umelcov, tvorcov , malovýrobcov potravín, farmárov a pestovateľov. Tiež by sme boli radi, aby toto podujatie slúžilo na prezentáciu hudobníkov, mladých kapiel, divadelníkov, tanečníkov a rôzne iné formy umeleckých zoskupení, ktoré by radi svojím vystúpením obohatili program Nitránskeho rínku.

Našim zámerom je vytvoriť priestor pre stretnutia a zážitky, zviditeľniť zaujímavých predajcov, výrobcov a predstaviť obyvateľom Nitry zaujímavé projekty. Prvoradou snahou je oživiť verejný priestor a inšpirovať ľudí, aby vyšli do ulíc a spoločne trávili voľný čas na našom trhu v centre mesta.
Chceme ukázať, že nie je len povinnosťou mesta organizovať kultúrne akcie, ale aj obyvatelia môžu priložiť ruku k dielu a dokázať svojou aktivitou pozdvihnúť kultúrny a spoločenský život v Nitre.

Stačí keď prídete porozprávate sa s priateľmi a známymi, proste stretnete sa s ľuďmi, prípadne niečo nakúpite a hlavne budete sa cítiť na rínku príjemne.

Copyright © 2011 – 2024 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny | Nastavenia cookies