Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

XXI. Petržalský maškarný ples 2023 Petržalka

XXI. Petržalský maškarný ples 2023 Petržalka
Termín: 04.02.2023
Téma: ZÁBAVY, PLESY a BÁLY
Miesto konania: Bratislava - Petržalka (SR - Bratislavský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.kzp

Popis

XXI. Petržalský maškarný ples 2023 Petržalka

Termín: 4. 2. 2023 o 19:00 hod.
Miesto: Dom kultúry Zrkadlový háj

Podujatie, ktoré usporadúvajú Petržalka a Kultúra v Petržalke s 2 ďalšími

Vstupenky
www.kzp.sk

Existuje udalosť, na ktorej bok po boku tancujú princezné s pirátmi, šašovia s faraónmi a všetci sa pri tom náramne zabávajú? Samozrejme!

Chystajte kostýmy, čím bláznivejšie, tým lepšie! Tradícia karnevalov pre dospelých 🎭 sa totiž po troch rokoch vracia späť do Petržalky.

Zabudnite na drahé róby i spoločenské faux pas. Na svoje si prídu tvorivosť a jedinečnosť. Prvé pravidlo maškarného plesu totiž znie: Fantázii sa medze nekladú! 👺
A druhé? Najbláznivejší, najkreatívnejší jednotlivec alebo kolektív vyhráva. 🥳

Okrem prehliadky kreatívnych kostýmov hostí aj tento rok čaká bohatý program a výborná atmosféra, o ktorú sa postará skupina TIP TOP BAND & DJ. 🪩 Nestarnúce evergríny svojím vystúpením zas pripomenie skvelý Paľo Drapák so svojím triom.🎸
Nepatríte medzi vymetačov tanečného parketu? 💃Nevadí, okrem známych hitov v podaní frontmana Metalindy, pri ktorých si vyspievajú hlasivky skalní aj noví fanúšikovia, vás rozhorúči i svetelná šou a napäté to bude isto aj počas tomboly so zaujímavými cenami.

Keďže tanec, spev aj pobyt v spoločnosti si vyžadujú naozaj veľký výdaj energie, 💪 tú všetkým bez rozdielu dodá a žalúdky zasýti štvorchodová večera s občerstvením.🍲 A vďaka FUNFACE FOTOBOXU a ich fotostene nebude chýbať ani pekná fotospomienka.

Tombola aj bohaté občerstvenie

Hostí tentokrát privíta bohatým programom i výbornou atmosférou – na tanečný parket bude pozývať skupina TIP TOP BAND & DJ a nestarnúce evergríny pripomenie aj bývalý frontman kapely Metalinda Paľo Drapák so svojím triom.

Nielen do tanca, ale aj pri svetelnej šou sa rozhorúčia rovnako tí, ktorí nie sú práve parketovými levmi a napäté to bude isto aj počas tomboly s hodnotnými cenami.

Peknú pamiatku do rodinného albumu či na sociálne siete si odnesú všetci, ktorí využijú možnosť odfotiť sa pri špeciálnej fotostene.

A to nie je všetko. Najlepšia maska spomedzi jednotlivcov aj skupín získa zaujímavé ceny.🎫Lístky na ples si môžete zakúpiť osobne v pokladnici DK Zrkadlový háj (platba možná LEN V HOTOVOSTI).
💸CENA: 55,- € sála / 50,- € balkón - v cene vstupenky je zahrnutý prípitok, polievka, I. večera, II. večera, víno, nealko, káva, dezert.

Podujatie sa koná pod záštitou starostu mestskej časti Petržalka Jána Hrčku.

Tešíme sa na vás!

Copyright © 2011 – 2023 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny