Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

19. Kapušianske folklórne dni 2024 Kapušany

19. Kapušianske folklórne dni 2024 Kapušany
Termín: 15.06.2024 - 16.06.2024
Téma: JARMOKY, TRHY a HODY | SLÁVNOSTI a FESTIVALY
Miesto konania: Kapušany (SR - Prešovský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.kapusany.sk
www.facebook.com/events/25301371526173879/

Popis

19. Kapušianske folklórne dni 2024 Kapušany

Dátum: 15.-16.6.2024

Drahí priatelia,

s veľkou radosťou vás pozývame na nezabudnuteľný 19. ročník Folklórnych slávnosti s názvom Kapušianske folklórne dni, ktoré sa budú konať 15. a 16. júna 2024 v úžasnom prostredí amfiteátra v parku sv. Cyrila a Metoda v Kapušanoch.
Tohtoročná udalosť naplno ožije, prinesie kvalitnú hudbu, tanec, spev či hovorené slovo, ktoré budú vychádzať priamo zo srdca našej tradičnej kultúry.

V sobotu sa začne o 16:00, kedy sa v detskom programe predstavia naše talentované deti z Folkórneho súboru Kapušančan, Detského folklórného súboru Čerešenka, deti zo Súkromnej základnej umeleckej školy v Kapušanoch a naši drahí hostia z Českej republiky, Folklórny súbor Štěpnička.
Od 17:30 sa parku, v hlavnom programe, predstavia Folklórny súbor Kapušančan, Folklórny súbor Rozmarija, Folklórna skupina Jána Lazoríka, Folklórna skupina Parobčaci, spevácka skupina Dubrova a večer zakončí nádherné vystúpenie Folklórneho súboru Zobor.
... A nezabudnite na tanečnú veselicu, ktorou nás bude sprevádzať ľudová hudba Čavargoš.

Nedeľňajší galaprogram začne o 15:00 a chýbať v ňom nebudú ani naši skvelí domáci členovia Folklórneho súboru Kapušančan, Folklórny súbor Štěpnička, Mužská spevácka skupina Kapušanske Richtaroše, Folklórna skupina Pridaň, Detský folklórny súbor Pridančatá, Folklórny súbor Šarišan a Folklórny súbor Mladosť.

Okrem pestrého programu vás čakajú aj sprievodné akcie, ako je ulička remesiel, detské atrakcie, predaj suvenírov a občerstvenie, aby ste si mohli plne užiť tento slávnostný víkend plný kultúry a zábavy.

Tešíme sa na vašu účasť a spoločné prežitie nezabudnuteľných chvíľ na Kapušianskych folklórnych dňoch!

Copyright © 2011 – 2024 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny | Nastavenia cookies