Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Pamätný deň mesta Humenné 2014

Pamätný deň mesta Humenné 2014
Termín: 05.09.2014 - 07.09.2014
Téma: DNI OBCE a MESTA
Miesto konania: Humenné (SR - Prešovský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.humenne.sk

Popis

Pamätný deň mesta Humenné 2014

Pozývame Vás na oslavy Pamätného dňa mesta Humenné a 697. výročia prvej písomnej zmienky o meste, ktoré sa uskutočnia od piatku 5.9. do nedele 7.9.2013 v Hu­mennom. Čaká na Vás bohatý kultúrny program, množstvo atrakcií a sprievodných akcií.

A N K E T A - výber kultúrneho program na Pamätný deň mesta

Pri príležitosti Pamätného dňa mesta Humenné a 697. výročia prvej písomnej zmienky o meste v dňoch od 5. septembra do 7. septembra 2014 samospráva pripravuje bohatý kultúrno-spoločenský program pre obyvateľov mesta, blízkeho okolia a všetkých, ktorí sa počas týchto sviatočných dní zastavia v Humennom. Do prípravy programu sa môžu zapojiť aj občania mesta, a preto Mesto Humenné na svojej webovej stránke spúšťa anketu a dáva možnosť vyjadriť sa, o aký žáner resp. atraktívne vystúpenie by mali záujem.

Pripravované podujatia si kladú za cieľ pripomenúť našim občanom i širokej verejnosti bohaté historické udalosti, ktorými mesto od čias prvej písomnej zmienky prešlo, vzdať úctu odkazu našich predkov, ako aj zviditeľniť a prezentovať mesto Humenné v širšom regióne.

Oslavy začnú v piatok 5. septembra 2014 slávnostným zasadnutím mestského zastupiteľstva za prítomnosti vzácnych hostí a významných osobností – rodákov, ktorí svojim pôsobením či už doma alebo v zahraničí zviditeľňujú mesto Humenné, v ktorom sa narodili, študovali alebo pôsobili.

Do prípravy programu sa môžu zapojiť aj občania mesta, a preto Mesto Humenné na svojej webovej stránke spúšťa anketu a dáva možnosť vyjadriť sa, o aký žáner resp. atraktívne vystúpenie by mali záujem.

Hlasovanie je možné do 31. júla 2014 kliknutím na jednu z ponúkaných možností, ktoré nájdete

Ponúkané možnosti:

ľudový súbor
šermiarske skupiny
moderná hudba
ohňostroj
muzikál
vážna hudba
ohnivá show

Copyright © 2011 – 2024 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny | Nastavenia cookies