Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

7. Ompitálsky jarmok Doľany 2014

7. Ompitálsky jarmok Doľany 2014
Termín: 06.12.2014
Téma: JARMOKY, TRHY a HODY
Miesto konania: Doľany (SR - Bratislavský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: sites.google.com/site/ozspolokdolany/prenajom-historickych-stankov/ompitalsky-jarmok

Popis

Tohtoročný jarmok je výnimočný svojim termínom (v nami zvolenom pôvodnom termíne - 15. november - sa konajú komunálne voľby, kedy je sála domu kultúry obsadená). Predvianočnú a Mikulášsku atmosféru chceme na jarmoku plne využiť. Skrátka neprídu ani dospelí. Všetci kupujúci (nad 18 rokov), ktorí si kúpia u jarmočných predajcov tovar nad 2,00 EUR, dostanú 2 deci vareného vína zadarmo. Od predávajúceho dostanú poukaz, ktorý vymenia v bufete za varené víno. Pre deti bude mať drobnosti ozajstný Mikuláš, ktorý jarmok navštívi o 15,00 hod.

Na jarmoku nájdete výrobky z dreva, pletené a háčkované čiapky, obrusy, hračky, ručne vyrábané šperky, keramiku, textilné dekorácie, dekupáž, maľované šatky, tričká, med, koláčiky a rôzne milé drobnosti. Pripravený bude aj kútik z knihami, ktoré môžete priniesť a tie, ktoré vás oslovia, si môžete vziať.

Členky spolku pre vás pripravia domáce koláčiky, na ktorých si môžete pochutnať spolu s už tradičným gulášom, lokšami a vínkom. Keďže jarmok bude už v predvianočnej atmosfére, tak nebude chýbať ani punč. V sobotu sa na vás tešíme v Doľanoch.

Copyright © 2011 – 2021 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny