Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Lampiónový sprievod sv. Martina 2014 Ružomberok - 4. ročník

Lampiónový sprievod sv. Martina 2014 Ružomberok - 4. ročník
Termín: 07.11.2014
Téma: ĽUDOVÉ ZVYKY a TRADÍCIE
Miesto konania: Ružomberok (SR - Žilinský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.oz-rosart.sk

Popis

Lampiónový sprievod sv. Martina 2014

Deň 7. november 2014 (piatok), 16.30 hod., Park Š. N. Hýroša, Ružomberok

„Pozývame malých aj veľkých, pretože Lampiónový sprievod sv. Martina je určite zážitkom pre všetky generácie. Tento rok si sviatok sv. Martina pripomenieme už v piatok 7. novembra. Všetko sa začne tradične v parku Š. N. Hýroša o 16.30. Úvod bude patriť programu, ktorý navodí tú správnu, „svätomartinskú“, atmosféru. Členovia Ružomberského neprofesionálneho divadla RosaThea pripravujú prekvapenie, no keďže ide o prekvapenie, nepatrí sa prezrádzať.“, uvádza Marianna Stančoková, zástupkyňa Občianskeho združenia RosArt, ktoré spolu s Mestom Ružomberok a Materským centrom Nevedko podujatie pripravuje.

PROGRAM:
Lampióny vitajte (Park Š. N. Hýroša)
Lampiónový sprievod ulicami Ružomberka (trasa: Park Š. N. Hýroša - Veľký Závoz - Radnica - Námestie A. Hlinku - Malý Závoz – Podhora - Mostová ulica - Park Š. N. Hýroša)

SPRIEVODNÝ PROGRAM:
„Podajme ruku rodine“ – zbierka školských potrieb, predovšetkým potrieb na písanie a kreslenie (pastelky, ceruzky, voskovky, perá, zošity, papier, výkresy, omaľovánky, a pod.) a tiež zimné oblečenie pre sociálne slabé a mnohopočetné rodiny z Ružomberka a okolia - zbierka organizovaná prostredníctvom Občianskeho združenia Život a zdravie

Copyright © 2011 – 2020 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny