Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Májový džem (kreatívny trh) Bratislava 2015

Májový džem (kreatívny trh) Bratislava 2015
Termín: 30.04.2015 - 02.05.2015
Téma: JARMOKY, TRHY a HODY
Miesto konania: Bratislava - Petržalka (SR - Bratislavský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: cerstveovocie.sk

Popis

MÁJOVÝ DŽEM (KREATÍVNY TRH) Bratislava - Petržalka 2015

BRATISLAVSKÝ MAJÁLES 2015

Májový džem nie je len tak obyčajný handmademarket. Nájdeš ho 1x do roka na Tyršovom nábreží, konajúci sa medzi stromami počas Bratislavského majálesu. Všetko ožíva farbami, vôňou a hudbou. Nezabudni si zbaliť piknikový kôš, deku, nejaké dobrotky ale hlavne odhodlanie byť súčasťou netradičnej „džemovačky“, ktorá naštartuje tvoju tvorivosť.

Ak doma vyrábaš, majstruješ, šiješ, maluješ, štrikuješ, v ateliéri tvoríš a robíš niečo netradičné, čítaš správnu výzvu.

Vyznaj svoju lásku ku kultúre, Bratislave, umeniu, hudbe a jedlu jedinečným spôsobom. Buď aj ty súčasťou nášho marketu a ukáž, čo v tebe je!

Májový džem (kreatívny trh v parku) – handmade, dizajn, móda, DIY, dobré jedlo, recyklo, cyklo, art a kreatívny útok na všetky zmysly a nezabudnuteľná atmosféra zeleného parku.

Kedy to bude?
Poznač si, že od 30. apríla do 2. mája 2015budeme mávať na Tyršovom nábreží v Bratislave

Kto všetko príde?
Viac ako 30 000 návštevníkov rôznych vekových kategórií a nielen z Bratislavy.

Prečo sa to volá džem?
Pretože máme radi sladké a najmä v takýto krásny čas je škoda trčať doma. Radšej sa chceme stretnúť vonku, pod veľkým stanom, kde budeme môcť ukázať, že to správne „džemovanie“ nie je len kreatívny výbuch zvukov a hudby ale aj výtvorov, ktoré sú plné farieb, kvalitných strihov, oku lahodiacich vzorov a najmä v jedinečných tónoch a perfektnom prevedení.

Dátum konania akcie: 30.4. – 2.5. 2015
Registrácia: 17.3. 2015 – 15.4. 2015
Miesto konania: Bratislava, Tyršovo nábrežieCopyright © 2011 – 2021 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny