Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Festival chutí Nitrianskeho kraja 2015

Festival chutí Nitrianskeho kraja 2015
Termín: 06.06.2015
Téma: VARENIE a PEČENIE DOBRôT
Miesto konania: Nitra (SR - Nitriansky kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.unsk.sk
www.jahodovanitra.sk

Popis

Festival chutí Nitrianskeho kraja 2015

Dňa 6. júna 2015 / 10:00 - 22:00 / Svätoplukovo námestie a pešia zóna - Nitra

Každoročná akcia v Nitre je tento rok spojená so živými vystúpeniami, koncertami a festivalom jedla. Stačí si len vybrať špecialitu, všetky sú z nášho kraja.

Nitriansku pohostinnosť a atmosféru v centre mesta si môžu návštevníci i Nitrania naplno vychutnať počas Festivalu chutí Nitrianskeho kraja, ktorým sa v sobotu 6. júna 2015 začína Nitrianske kultúrne leto. Lahôdky pre všetky zmysly sú pripravené tak, aby si, každý, kto do Nitry zavíta, našiel „tú svoju“.

Ochutnám v Nitre alebo Jahodová Nitra, ktorá už po dva roky spája gastronomické špeciality s odkazom na pestovanie a zber jahôd v tomto kraji, mala doposiaľ charakter ľudovejšieho jarmoku. Tento rok predstaví nielen regionálne špeciality a pestovateľov, ale aj reštaurácie, pražiarne výberovej kávy, čokoládovne, malé pivovary, liehovary aj vinárov. Organizátori vybrali len prevádzky z Nitrianskeho kraja, ktoré si udržujú stabilnú úroveň alebo ponúkajú výnimočné delikatesy. V mnohých stánkoch sa bude variť naživo, nebudú chýbať ochutnávky, praženie kávy a barmanský stánok.

Pozrite si:
Mapka festivalu a účastníkov
na
http://www.jahodovanitra.sk/

Copyright © 2011 – 2022 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny