Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Advent a Vianočné trhy Malacky 2015

Advent a Vianočné trhy Malacky 2015
Termín: 17.12.2015 - 20.12.2015
Téma: JARMOKY, TRHY a HODY
Miesto konania: Malacky (SR - Bratislavský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.malacky.sk
www.jarmoky.eu
www.prozahori.sk

Popis

Adventné Malacky 2015

Adventné obdobie v našom meste dostane v tomto roku novú tvár. Tri najobľúbenejšie podujatia – koncert na prvú adventnú nedeľu, Mikuláš a Trojkráľový koncert – budú zorganizované tak ako po iné roky. Novinkou však bude hlavný program, ktorý bude sústredený na dni 17. – 20. december (v minulých rokoch bol rozdelený na 4 adventné nedele). Priestor dostane na veľkom parkovisku na Mierovom námestí. „Chceli sme, aby advent takpovediac prišiel za ľuďmi, do centra Malaciek. Inšpiroval nás tohtoročný Deň detí, ktorý sme organizovali na tomto istom mieste a mali sme naň množstvo pozitívnych ohlasov,“ hovorí primátor mesta Juraj Říha.

Počas štyroch dní – od štvrtka 17. decembra do nedele 20. decembra – vyrastie na Mierovom námestí vianočné mestečko. Jeho súčasťou budú stánky s občerstvením, charitatívny stánok a samozrejme ozdobený vianočný strom.

K vianočnému mestečku pribudne v piatok 18. decembra a v sobotu 19. decembra vianočný jarmok. Stánky budú umiestnené na Hviezdoslavovej ulici pri Inkubátore. Malačania sa môžu tešiť aj na množstvo kultúrnych vystúpení – od našich najmenších až po známych profesionálov.

Podnikatelia, ktorí chcú ponúkať svoj tovar a služby počas Adventných Malaciek, sa môžu prihlásiť po registrácii na stránke www.jarmoky.eu. V menu na pravej strane treba vybrať registráciu podľa druhu tovaru (gastropredaj, remeselný tovar, spotrebný tovar), vyplniť údaje do dotazníka a odoslať ho.

Copyright © 2011 – 2021 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny