Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

9. Ompitálsky jarmok Doľany 2016

9. Ompitálsky jarmok Doľany 2016
Termín: 03.12.2016
Téma: JARMOKY, TRHY a HODY
Miesto konania: Doľany (SR - Bratislavský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: sites.google.com/site/ozspolokdolany/

Popis

9. Ompitálsky jarmok Doľany 2016

Už 9. Ompitálsky jarmok spolu s Mikulášom bude v sobotu 3.12.2016

Jarmok sa koná v Mikulášskej a predvianočnej atmosfére. Program sme zabezpečili na celý deň. Hneď od otvorenia jarmoku sa môžu deti aj dospelí voziť na ťave Ali. Vlani mala veľký úspech, tak sa zdrží celý deň. O 11,00 hod bude na javisku bábkové divadlo z produkcie Divadlo z domčeka o gašparkovi. Ponuka tovaru je pestrá, budú tu výrobky z dreva, pletené a háčkované čiapky, obrusy, hračky, ručne vyrábané šperky, keramika, textilné dekorácie, dekupáž, maľované šatky, tričká, med, koláčiky a rôzne milé drobnosti. O 15,00 hod. príde Mikuláš aj s darčekmi pre deti.
O občerstvenie je tiež postarané. Členky spolku pre vás pripravia domáce koláčiky, na ktorých si môžete pochutnať spolu s už tradičným gulášom, lokšami a vínkom. Nebude chýbať ani punč.

V sobotu 3.12. 2016 sa na vás tešíme v Doľanoch.

Info pre predajcov:
Poplatok za stôl, ktorý máme k dispozícii s rozmerom 1m x 1m, sú 2,00 eur. Dávame naň biely papierový obrus a stoličky podľa požiadaviek. Jednému predajcovi môžeme poskytnúť max. 2 stoly. K dispozícii je 20 stolov (po 10 na každej strane v prístavbe) a 10 historických stánkov v sále (5 po každej strane), ku ktorým môžeme dať jeden alebo dva stoly (stôl pridaný k historickému stánku sa už nespoplatňuje). Za objednanie si historického stánka sa platí 5,00 EUR. Vlastné stánky sa, vzhľadom na to, že jarmok sa koná vo vnútri a priestor je obmedzený, nemôžu používať. Jediné miesto na vlastný stánok je vzadu v prístavbe, preto si treba toto miesto čím skôr objednať.Cena za vlastný stánok je 5,00 eur. Tovar si treba prísť rozložiť najneskôr hodinu pred otvorením jarmoku.

Copyright © 2011 – 2021 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny