Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Staromestské veľkonočné trhy v Košiciach 2013

Staromestské veľkonočné trhy v Košiciach 2013
Termín: 20.03.2013 - 24.03.2013
Téma: JARMOKY, TRHY a HODY
Miesto konania: Košice (SR - Košický kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.kosice.sk
www.visitkosice.eu

Popis

Staromestské veľkonočné trhy 2013,
na trhovisku Dominikánske námestie v Košiciach

Pozývame Vás na veľkonočné trhy, ktoré sa budú konať v dňoch 20.3.- 24.3.2013 na trhovisku Dominikánske námestie, Košice. Organizátorom je Mestská časť Košice-Staré Mesto.

Veľkonočné trhy sú príležitostné trhy, pre ktoré platí osobitný trhový poriadok. Predajcovia na týchto trhoch budú ponúkať hlavne tovar s veľkonočnou tématikou, ako kraslice, výšivky, prútený tovar, košíky, korbáče, výrobky z dreva, varešky, pastierske riady, drevené hračky, keramiku... Z potravinárskych tovarov budú v ponuke medovníky, včelie produkty, výrobky z mlieka, ovčie syry, ovocie a zelenina. Jednoducho povedané, všetko to, čo nemôže chýbať na veľkonočnom stole. Predajný sortiment doplnia ručne tkané výrobky, ručne vyrábané šperky, maľovaný textil. Nebude chýbať spracovanie dreva-výroba drevených plastík ľudovými umelcami, maľovanie kraslíc a predvádzanie paličkovania. Pri nákupoch na veľkonočných trhoch s deťmi, sa pristavte pri košiariku s ovečkami.

Pozývame všetkých Košičanov aj návštevníkov zo širokého okolia, navštívte trhovisko na Dominikánskom námestí, Košice v dňoch 20.3.- 24.3.2013 a spojte príjemné s užitočným.

Trhovisko je otvorené počas trhov od 8.00 do.16.00 hod.

Bližšie informácie, aj pre tých, ktorí sa chcú na trhoch zúčastniť ako predajcovia, získate na tel.: 0907028266 alebo email: trh@kosice-city.sk, osobne na Miestnom úrade mestskej časti Košice-Staré Mesto, Hviezdoslavova 7, Košice, Referát správy trhu.

Copyright © 2011 – 2021 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny