Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

VIŠTUKFEST 2017 - 7. ročník

VIŠTUKFEST 2017 - 7. ročník
Termín: 08.07.2017
Téma: SLÁVNOSTI a FESTIVALY
Miesto konania: Vištuk (SR - Bratislavský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.vistucanka.sk
www.vistuk.sk
www.moska.sk

Popis

Už po siedmy raz sa vo Vištuku stretnú priaznivci dychovej hudby. Tento rok pripadol festival na sobotu 8.7. a ako každoročne sa uskutoční v Kultúrnom dome Vištuk.

Jedna zo sprievodnych akcií Vištukfestu - seminár na tému Spracovanie ľudových piesní z obidvoch strán Malých Karpát pre dychové hudby je určený prevažne pre skladateľov, textárov, kapelníkov a začína pod odborným vedením Mgr. Adama Hudeca v priestoroch Spolku vinohradníkov a vinárov od 15:30 hod. Na námestí sa od 15:45 v rámci druhej sprievodnej akcie predstaví mládežnícky orchester MAGURANKA JUNIOR.
Hlavný program začína od 17:00 hod vystúpením mladej kapely DH KAMARÁDI z Hornej Súče, pokračovať bude jeden z najlepších slovenských orchestrov, MAGURANKA z Kanianky. Región Záhoria bude zastupovať veľmi populárna kapela zo Skalice, SKALIČANÉ. Slávnosti dychových hudieb uzavrie hosť zo Sušic u Přerova MORAVSKÁ VESELKA , ktorá zahrá aj do tanca.

Organizátormi Vištukfestu sú DH Vištučanka a Obec Vištuk, v spolupráci s MOS v Modre. Hlavným partnerom je Fond na podporu umenia, ktorý festival podporil z verejných zdrojov. Mediálnymi partnermi sú regionálne noviny PEZINSKO, PEZINSKÉ KULTÚRNE CENTRUM, NAŠE MUZIKA a RÁDIO REGINA. Celým programom Vás bude sprevádzať Miroslava Keráková.

Počas festivalu sme nezabudli ani na deti, o ktoré sa postarajú animátorky.

A samozrejme je zabezpečené aj občerstvenie.

Tešíme sa na vás.

Copyright © 2011 – 2021 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny