Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Grilliada 2013 - 2. ročník

Grilliada 2013 -  2. ročník
Termín: 18.05.2013 - 19.05.2013
Téma: VARENIE a PEČENIE DOBRôT
Miesto konania: Banská Bystrica (SR - Banskobystrický kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.grilliada.sk
www.youtube.com/watch?v=76NWlb0RAEQ

Popis

Grilliada 2013 - 2. ročník

Tento rok sa pod holým nebom bude na Námestí slobody v Banskej Bystrici grilovať od soboty do nedele. Každý deň prinesie príťažlivý program, množstvo súťaží a zaujímavých prezentačných show.

Sobota patrí gastronómii, grilovaniu a súťažiam tak pre šéfkuchárov (hodnotených odbornou porotou) ako aj návštevníkov festivalu.

Pozývame Vás na III. METRO Majstrovstvá SR vo filetovaní čerstvého lososa, kde sa stretnú profesionálni šéfkuchári, aby si zmerali sily vo filetovaní lososa na čas.

Nedeľa patrí rodinám. Tak ako minulý rok, aj teraz sa bude sláviť Deň rodiny. Pre všetky deti a ich rodičov je pripravený zaujímavý pódiový program a množstvo sprievodných atrakcií, tvorivých dielní či hier.

Ani tentoraz nezabúdame na hlas ľudu! Súčasťou každého grillošového balíka (jediné festivalové platidlo), ktorý obsahuje 5 grillošov, sú hlasovacie lístky. Každý návštevník, ktorý si toto platidlo zakúpi, môže svoj hlas odovzdať jednej reštaurácii. Reštaurácia s najväčším počtom hlasov bude v nedeľu vyhlásená za najobľúbenejšiu reštauráciu. Všetky hlasovacie lístky sú zlosovateľné a výhercovia vecných cien sa budú losovať každý deň.

Príďte a vychutnajte si kulinárske špeciality, ktoré pre Vás pripravia šéfkuchári z najlepších reštaurácií! Čakajú na Vás nielen gastronomické pôžitky, ale aj užitočné rady a inšpirácie v podobe chutných receptov a osvedčených trikov pri grilovaní. Garantmi podujatia sú špičkoví šéfkuchári Jaroslav Žídek a Vojtech Artz, ktorí si pre Vás pripravili zaujímavé kuchárske show.

Nenechajte si ujsť najväčšiu grilovačku pod holým nebom na Slovensku! Grilliada je ideálna príležitosť pre stretnutia s rodinou či priateľmi pri dobrom jedle, pútavom programe a v príjemnej atmosfére.

Copyright © 2011 – 2023 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny