Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Piano show: Jozef Hollý & Band 2018 Banská Štiavnica

Piano show: Jozef Hollý & Band 2018 Banská Štiavnica
Termín: 05.01.2018
Téma: KULTÚRA
Miesto konania: Banská Štiavnica, (SR - Banskobystrický kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.kultura.banskastiavnica.sk/event/200842/jozef-holly-band-piano-show
www.banskastiavnica.travel/podujatia

Popis

Piano show: Jozef Hollý & Band

Klavírny virtuóz prvýkrát verejne v Banskej Štiavnici!
Fenomenálny slovenský klavirista, spevák a šoumen JOZEF HOLLÝ zavíta so svojou show po prvýkrát do Banskej Štiavnice.

Jozef Hollý je umelec, ktorý hre na klavír dáva úplne iný rozmer. Svojim virtuóznym a výnimočným spôsobom spája rôzne hudobné žánre a vytvára tak jedinečné symfónie emócií, ktorými zaplavuje srdcia širokého spektra svojich fanúšikov.

Banská Štiavnca sa 5.januára 2018 môže tešiť na famózny hudobný zážitok v podaní tohto klavírneho virtuóza a šoumena s neopísateľným šarmom. Spolu so svojou kapelou zahrá už známe, energickým štýlom upravené skladby klasickej a filmovej hudby, prepojené s modernými žánrami popu a jazzu. Koncert bude však obohatený aj o niečo úplne nové.
Jozef Hollý vydal v novembri tohto roka svoj v poradí už šiesty a druhý vianočný album s názvom “CHRISTMAS IS LOVE”, keďže koncert sa odohrá v čase doznievaúcich vianočných sviatkov, určite zaznejú aj nejaké skladby práve z tohto albumu.

“Do Banskej Štiavnice sa veľmi teším, pretože je to krásne mesto ktoré rád navštevujem, no nikdy predtým som v ňom verejne nekoncertoval. O to s väčšou radosťou som prijal pozvanie mesta. Bude po prvýkrat, čo vystúpim aj s mojou kapelou pred banskoštiavnickým publikom. Sme plní očakávani, veríme že sa koncert bude páčiť a spoločne vytvoríme krásnu atmosféru a možno aj tradíciu. Všetkých srdečne pozývam."
Je sa na čo tešiť! Obdarujte sa neopakovateľným zážitkom a vychutnajte si koncert, ktorý zanechá príjemný pocit ešte veľmi dlho.
Predpredaj vstupeniek v Informačnom centre na Nám. sv. Trojice 6 v Banskej Štiavnici alebo na www.kultura.banskastiavnica.sk.

Vstupné: 13,- EUR v predpredaji (12,40 EUR+ poplatky online), 15,- EUR na mieste.
Sedenie voľné.

Copyright © 2011 – 2024 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny | Nastavenia cookies