Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

1. Košický jarmok na Severe 2018

1. Košický jarmok na Severe 2018
Termín: 25.05.2018 - 26.05.2018
Téma: JARMOKY, TRHY a HODY
Miesto konania: Košice - Sever, (SR - Košický kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.skfest.sk

Popis

Spoločnosť TL agency v spolupráci s Mestskou časťou Košice – Sever a spoločnosťou K 13 organizuje Ι. ročník podujatia 1. Košický jarmok na Severe, Festivalové námestie 2.

Uskutoční sa v dňoch 25. – 26. mája od 8:00 do 22:00 v lokalite Festivalového námestia na parkoviskách pred amfiteátrom. Návštevníci sa môžu tešiť na kvalitné pivo, tradičné langoše, chutné trdelníky a ďalšie dobroty.

Pripravený je tiež bohatý kultúrny program. Predstaví sa Wendigo, AC DC revival, Slovenské detské pesničky (Detská spevácko-tanečná show) ÚsmievAnka, ľudová hudba Oceán a BIG APPLE live band. Neodmysliteľnou súčasťou podujatia bude remeselná výroba s akcentom na hrnčiarsku, rezbársku, textilnú a inú produkciu.

Deti, ale aj dospelí milovníci zábavy a športu si budú môcť vychutnať rôzne atrakcie, ako sú jazda na poníkoch, aquazorbing, skákacie hrady či kolotoče. Pozývame Vás, aby ste si prišli užiť pravú atmosféru 1. Košického jarmoku na Severe a zároveň ďakujeme Mestskej časti Košice – Sever a K 13 za možnosť spolupráce pri organizácii podujatia.

Copyright © 2011 – 2024 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny | Nastavenia cookies