Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Mikulášsky sprievod anjelov a čertov 2018 Prievidza

Mikulášsky sprievod anjelov a čertov 2018 Prievidza
Termín: 05.12.2018
Téma: ĽUDOVÉ ZVYKY a TRADÍCIE
Miesto konania: Prievidza (SR - Trenčiansky kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.prievidza.sk

Popis

Mikulášsky sprievod anjelov a čertov 2018 Prievidza

Dňa 5. 12. 2018, Námestie piaristov, Prievidza

Vianočné obdobie začína v meste Prievidza príchodom Mikuláša, ktorý k nám zavíta v stredu, 5. decembra 2018 a otvorí Vianoce v meste.

Mikulášsky sprievod anjelov a čertov vyštartuje o 16.00 h od „kostola Piaristov“ na Námestie slobody. Na čele sprievodu pôjde Mikuláš a jeho družina.
Spoločne s anjelikmi a čertíkmi sa presunieme na Námestie slobody, kde na nás čaká interaktívna veselá show v podaní Crazy Chichi & friends, rozsvietenie vianočného stromčeka a mnoho sladkostí od Mikuláša a jeho pomocníkov. Podujatie bude prenášané na veľkoplošné plátno.

Zároveň vás pozývame na veselé rozprávkové predstavenie pre verejnosť „Naša rozprávková ulica“, ktoré si pre vás pripravilo Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi v podaní Divadla „A“ a Divadla SHANTI, o. z.. Skúste sa na ľudí pozrieť aj inak. Trebárs rozprávkovými očami! Predstavenie sa bude konať vo štvrtok 6. decembra 2018 o 17.00 h v Dome kultúry!

Predstavenie je určené pre všetky dobré deti a ich rodičov a je zároveň spojené aj s príchodom Mikuláša! Rodičia prinesú balíčky pred predstavením do šatne Domu kultúry v Prievidzi označené menom a priezviskom dieťaťa.

Vstupné: 3,00 €, vstupenky sú už v predaji v pokladni Domu kultúry Prievidza!

Copyright © 2011 – 2021 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny