Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Ples v Hoteli Tatra 2019 Bratislava

Ples v Hoteli Tatra 2019 Bratislava
Termín: 09.02.2019 - 10.02.2019
Téma: ZÁBAVY, PLESY a BÁLY
Miesto konania: Bratislava (SR - Bratislavský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: hoteltatra.sk

Popis

Plesová sezóna má svoje miesto v kalendári počas mesiacov január a február. V Hoteli Tatra patrí tejto tradičnej slávnosti začiatok februára a my by sme Vás týmto radi pozvali na 4. ROČNÍK PLESU HOTELA TATRA, ktorý sa uskutoční 9. februára 2019 o 19.00.

V cene vstupenky je už tradične bohatý celovečerný program, ktorý bude moderovať obľúbený slovenský moderátor SLÁVO JURKO. Čakajú na Vás rôzne tanečné a spevácke vystúpenia a hlavnou hviezdou večera bude IGOR KMEŤO st., vďaka ktorému bude o zábavu postarané. Oficiálna časť programu bude ukončená polnočnou TOMBOLOU a nasledovať bude voľná zábava s DJom. Počas celého večera bude k dispozícii fotograf a aj tento rok si môžete zhotoviť fotky vo FOTOKÚTIKU s rôznymi rekvizitami.

Vstupné zahŕňa aj občerstvenie, na ktoré tento rok určite nezabudnete. Pri príchode Vás bude na stole čakať WELCOME DRINK. Podávať sa bude naozaj výnimočné SLÁVNOSTNÉ VEČERNÉ MENU zostavené naším šéfkuchárom pozostávajúce zo štyroch chodov a po polnoci si môžete pochutnať na BOHATOM BUFETE, tradičnej kapustnici či lákavej ČOKOLÁDOVEJ FONTÁNE.

Cena vstupenky v predpredaji do 15.01.2019: 60 €
Cena vstupenky od 16.01.2019: 69 €

Vstupenky si môžete zakúpiť na recepcii hotela alebo online cez rezervačný systém umiestnený na webe hotela.

Copyright © 2011 – 2022 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny