Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Stredoveké dni v Hlohovci 2019 - 5. ročník

Stredoveké dni v Hlohovci 2019 - 5. ročník
Termín: 22.06.2019 - 23.06.2019
Téma: SLÁVNOSTI a FESTIVALY
Miesto konania: Hlohovec (SR - Trnavský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.hlohovec.sk
stredovekedni.sk/program

Popis

Stredoveké dni v Hlohovci 2019 - 5. ročník

Nenechajte si ujsť piaty ročník festivalu, ktorý ovládnu rytieri na koňoch. Už roky sa vlečie krvava vojna medzi dvoma kráľovstvami. V zbytočných stretoch vyhasli životy mnohých dobrých mužov. To sa musí konečne skončiť. Z každého kráľovstva máju byt vybraní dvaja najlepší bojovníci – rytieri. Na uzavretom kolbisku majú rozhodnúť odveký spor. Miesto bolo určené na neutrálnu pôdu pod múry Hlohoveckého hradu. Jedno miesto, dve kráľovstva štyria rytieri. V tjostoch a buhurtoch rozhodnú, komu pripadne kráľovstvo.

Ak si však myslíte, že je to všetko, prudko sa mýlite. Pripravte sa na riadnu dávku odvahy, šľachetnosti ale i zábavy. Okrem toho sa v rytmoch stredovekej hudby budú predvádzať žongléri, remeselníci a pripravená je aj fakírska ohňová šou.

Tradícia Dumasových príbehov ožije v podobe historickej rozprávky, na ktorú sa môžu tešiť ako deti, tak ich rodičia v Chill out zóne so slameným sedením. Výhodou prírodného prostredia je tiež možnosť zajazdiť si na koňoch, ktorým bude na tomto ročníku venovaný väčší priestor a bude bezplatný.

Copyright © 2011 – 2024 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny | Nastavenia cookies