Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Vianoce na dosah v našom meste Turčianske Teplice 2013

Vianoce na dosah v našom meste Turčianske Teplice 2013
Termín: 06.12.2013 - 31.12.2013
Téma: JARMOKY, TRHY a HODY | ĽUDOVÉ ZVYKY a TRADÍCIE
Miesto konania: Turčianske Teplice (SR - Žilinský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.turciansketeplice.sk

Popis

Vianoce na dosah v našom meste Turčianske Teplice

Vítanie Mikuláša 6.12.2013 od 16:00 hodiny

Blíži sa adventný a vianočný čas, počas ktorého mesto uskutoční viacero zaujímavých kultúrnych podujatí. Program odštartuje "Vítaním Mikuláša", 6.12.2013 od 16:00 hodiny, ktorý príde pozdraviť deti, rozdá im sladké balíčky a pravdaže ako každý rok pri svojej návšteve rozsvieti v meste vianočnú výzdobu.VIANOČNÉ TRHY 19.12 - 20.12.2013

Ani tento rok nebudú chýbať vianočné trhy, na ktorých návštevníci budú môcť nájsť aj darčeky pre svojich blízkych. Ak sa budete chcieť zohriať počas mrazivých zimných dní, určite si nenechajte ujsť vianočný punč, ktorý bude podávať primátor mesta Michal Sygút.

Do pravej vianočnej nálady vás istotne dostane koledami, ale aj piesňami zo svojej tvorby úspešná speváčka Mária Čírová. Ako nám prezradila bude to jej posledný koncert v tomto roku a nesmierne sa už na všetkých teší. „Medzi mojimi skladbami na Teplickom koncerte nebudú chýbať pesničky ako Búrka, Bez obáv, Na dosah, Ľadová doba či najnovšia Chýbaš. Zahráme aj niekoľko vianočných kolied, ktoré sú všetkým dobre známe,“ prezrádza Čírová. Ani po vianočných sviatkoch nebude v meste nuda. Nebudú chýbať oslavy nového roka a na Troch kráľov sa uskutoční koncert orchestra z partnerského mesta Holešov.

Srdečne vás všetkých pozývame a veríme, že tu strávite s vašimi blízkymi príjemné vianočné chvíle.

Podrobnosti na plagáte.

Copyright © 2011 – 2020 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny