Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Podujatia na voľný čas a tipy na víkend

Najbližšie podujatia

Júl

11.08.2018 - 30.12.2020 Drotárske múzeum Jozefa Holánika Bakeľa Dlhé pole Dlhé pole
(SR - Žilinský kraj)
detail
20.11.2018 - 31.12.2019 Múzeum tkáčsvta, plátna a výšivky Valaská Belá 2018 Valaská Belá
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
01.12.2018 - 31.12.2019 Prehliadka Máčovských gazdovských dvorov a múzeum motorizmu 2018 Diviaky nad Nitricou - Máčov
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
06.02.2019 - 31.12.2020 Rok Milana Rastislava Štefánika 2019 - pocta znamenitej veličine slovenského národa vo vlasti i vo svete Slovensko a celý svet
(SR - Bratislavský kraj)
detail
01.03.2019 - 30.12.2019 Karpatská drevená cesta Slovakia / Carpathian wooden road Slovakia Kežmarok - Bardejov - Svidník - Snina- Sobrance
(SR - Prešovský kraj)
detail
01.04.2019 - 30.09.2019 Splavovanie Váhu Strečno 2019 Strečno
(SR - Žilinský kraj)
detail
12.04.2019 - 09.10.2019 Babies in Slovak Folk Dress / Bábätká v slovenských ľudových krojoch 2019 Cedar Rapids - exhibition / výstava Cedar Rapids, Iowa, USA,
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
15.04.2019 - 30.10.2019 Splavovanie Dunajca na drevených pltiach Červený Kláštor 2019 - najväčším prírodným kaňonom v strednej Európe Červený Kláštor
(SR - Prešovský kraj)
detail
24.04.2019 - 31.10.2019 História nie je otrava. Hovoria Dunaj i Morava 2019 Devín Bratislava - Devín
(SR - Bratislavský kraj)
detail
27.04.2019 - 30.09.2019 Odomykanie Hrona 2019 Brehy
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
01.05.2019 - 30.09.2019 Otvorenie plavebnej sezóny Skalica 2019 Skalica - Prístav
(SR - Trnavský kraj)
detail
23.05.2019 - 27.10.2019 Symboly ľudovej kultúry 2019 Zvolenská Slatina Zvolenská Slatina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.05.2019 - 22.08.2019 Terakotová armáda Poprad 2019 - Ôsmy div sveta uprostred Tatier Poprad
(SR - Žilinský kraj)
detail
21.06.2019 - 24.09.2019 Salón výtvarníkov 2019 Modra Modra
(SR - Bratislavský kraj)
detail
21.06.2019 - 30.09.2019 Kultúrne leto a Hradné slávnosti Bratislava 2019 - 44. ročník Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
23.06.2019 - 08.09.2019 Kultúrne leto Bánovce nad Bebravou 2019 Bánovce nad Bebravou
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
25.06.2019 - 28.08.2019 27. Organové dni Jozefa Grešáka 2019 Bardejov Bardejov
(SR - Prešovský kraj)
detail
29.06.2019 - 11.08.2019 Dláto Jozefa Ostrovského Chtelnica 2019 - výstava rezbárskych prác Chtelnica
(SR - Trnavský kraj)
detail
30.06.2019 - 10.09.2019 Od zrnka k chlebu Stará Ľubovňa 2019 - výstava Stará Ľubovňa
(SR - Prešovský kraj)
detail
01.07.2019 - 31.08.2019 65. Medzinárodné hudobné leto 2019 Bardejov Bardejovské kúpele
(SR - Prešovský kraj)
detail
02.07.2019 - 29.08.2019 Zaži trnavské remeslá 2019 Trnava Trnava
(SR - Trnavský kraj)
detail
03.07.2019 - 03.10.2019 Maľby na skle z Liptovského múzea 2019 Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš
(SR - Žilinský kraj)
detail
15.07.2019 - 21.07.2019 Hradný muzikál Stará Ľubovňa 2019 Stará Ľubovňa
(SR - Prešovský kraj)
detail
17.07.2019 - 19.07.2019 Putovanie na keltské hradisko Potôčok 2019 Priechod Selce, Priechod, Podkonice,
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
18.07.2019 - 04.08.2019 Pivný festival Prešov 2019 - 9. ročník Prešov
(SR - Prešovský kraj)
detail
18.07.2019 - 21.07.2019 64. Spišský trh 2019 Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves
(SR - Košický kraj)
detail
19.07.2019 - 20.07.2019 Halušky FEST Turecká 2019 - 25. ročník majstrovstiev Slovenska a Európy vo varení a jedení bryndzových halušiek Turecká
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.07.2019 - 21.07.2019 Ozveny staroslovienčiny pod Kráľovou hoľou Telgárt 2019 - 25. ročník Telgárt
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.07.2019 - 20.07.2019 Cechové hody kremnické – 29. Kremnický jarmok 2019 Kremnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.07.2019 - 20.07.2019 Strekovský festival vína 2019 - 12. ročník Strekov
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.07.2019 - 21.07.2019 Jarmok a Letné slávnosti Rajecké Teplice 2019 Rajecké Teplice
(SR - Žilinský kraj)
detail
19.07.2019 - 21.07.2019 Letné slávnosti – Huncokárske hody Modra - Piesok 2019 - 15. ročník Modra - Piesok,
(SR - Bratislavský kraj)
detail
19.07.2019 - 21.07.2019 Ródeo Muráň 2019 - 27. ročník najväčšieho a najstaršieho ródea v Európe Muráň
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.07.2019 Tomáš Bezdeda na hrade Ľubovňa 2019 Stará Ľubovňa
(SR - Prešovský kraj)
detail
19.07.2019 - 21.07.2019 Beckovské Slávnosti 2019 Beckov
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
19.07.2019 - 20.07.2019 Súťaž vo varení gulášu na Veľkej Rači 2019 - 9. ročník Oščadnica - Veľká Rača
(SR - Žilinský kraj)
detail
19.07.2019 - 21.07.2019 Hodové slávnosti Jablonec 2019 Jablonec
(SR - Bratislavský kraj)
detail
19.07.2019 - 20.07.2019 Gäceľský Krígeľ 2019 Dolný Kubín Dolný Kubín
(SR - Žilinský kraj)
detail
20.07.2019 Fizolňový deň Kynceľová 2019 - 13. ročník a Súťaž v krájaní cibule - 7. ročník Kynceľová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.07.2019 Brezovicki jurmak 2019 Brezovica nad Torysou - 20. ročník Brezovica nad Torysou
(SR - Prešovský kraj)
detail
20.07.2019 Palúčanský deň 2019 Palúdzka Palúdzka
(SR - Žilinský kraj)
detail
20.07.2019 O najlepšie Batizovské pirohy 2019 - 8. ročník Batizovce
(SR - Prešovský kraj)
detail
20.07.2019 Cíferské folklórne popoludnie 2019 Cífer - 2. ročník Cífer
(SR - Trnavský kraj)
detail
20.07.2019 Dedina ožíva Drienčany 2019 Drienčany
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.07.2019 Malokršteniansky deň dobrôt 2019 Malé Kršteňany - 4. ročník Malé Kršteňany
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
20.07.2019 Historická žatva Lubina 2019 - 3. ročník Lubina – Kopcové
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
20.07.2019 XXV. Horehronské slávnosti koscov a hrabačiek 2019 Pohorelá Pohorelá
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.07.2019 Dudinské kultúrne leto 2019 Dudince
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.07.2019 - 21.07.2019 13. Zázrivské dni 2019 Zázrivá
(SR - Žilinský kraj)
detail
20.07.2019 Banícky fakľový sprievod a Anna bál 2019 Nová Baňa - pri príležitosti sviatku sv. Anny patrónky baníkov Nová Baňa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.07.2019 - 21.07.2019 Anna Bal 2019 Tatranská Javorina Tatranská Javorina
(SR - Prešovský kraj)
detail
20.07.2019 Anna bál Horné Srnie 2019 Horné Srnie
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
21.07.2019 27. Folklórne slávnosti pod Pilskom a Babou horou 2019 Sihelné Sihelné
(SR - Žilinský kraj)
detail
21.07.2019 Slávnosti kultúry Lemkov - Rusínov 2019 Červený Kláštor Červený kláštor - Smerdžonka
(SR - Prešovský kraj)
detail
25.07.2019 - 28.07.2019 24. Medzinárodný Novohradský Folklórny Festival 2019 Lučenec Lučenec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.07.2019 - 27.07.2019 Stála šermiarska scéna - Žoldnieri stredoveku - Cohors 2019 Prešov Stredoveký vojenský tábor - Stará Ľubovňa
(SR - Prešovský kraj)
detail
26.07.2019 - 27.07.2019 Mikovský festival rusínskej kultúry 2019 - XXVIII.ročník Miková
(SR - Prešovský kraj)
detail
26.07.2019 - 27.07.2019 Podolínsky jarmok 2019 Podolínec
(SR - Prešovský kraj)
detail
26.07.2019 Jana Kirschner & Para Smolenice 2019 Smolenice
(SR - Trnavský kraj)
detail
26.07.2019 - 27.07.2019 SITNO BLUES - Hudba nás spája 2019 Banská Štiavnica - 11. ročník Banská Štiavnica - Počúvadlianske Jazero
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
26.07.2019 - 29.07.2019 Šenkvické hody 2019 Šenkvice
(SR - Bratislavský kraj)
detail
26.07.2019 - 27.07.2019 Na Badínskych vŕškach 2019 - 14. ročník folklórneho stretnutia a Majstrovstvá vo varení Holbánskej fučky Badín
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.07.2019 Deň Sásovskej uhorky 2019 - 8. ročník Banská Bystrica - Sásová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.07.2019 Svätojakubský jarmok Stupava 2019 Stupava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
27.07.2019 - 28.07.2019 Budatínske hradovánky Žilina 2019 - 2. ročník Žilina - hrad Budatín
(SR - Žilinský kraj)
detail
27.07.2019 Stretnúcí Záhorákú Malé Leváre 2019 Malé Leváre
(SR - Bratislavský kraj)
detail
27.07.2019 Horehron, Horehron, ty krásny Horehron 2019 Polomka - 4. stretnutia Horehroncov Polomka
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.07.2019 - 28.07.2019 Medzinárodná stredoveká bitka 2019 Stará Ľubovň Stará Ľubovňa
(SR - Prešovský kraj)
detail
27.07.2019 ŠpaňRockFest 2019 Špania Dolina - 6. ročník Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.07.2019 Medzinárodné majstrovstvá Slovenskej republiky v strihaní oviec 2019 Liptovská Lúžna
(SR - Žilinský kraj)
detail
27.07.2019 Inaugurácia obnoveného barokového organa Špania Dolina 2019 Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.07.2019 Krojovaný Anna Bál Piešťany 2019 Piešťany
(SR - Trnavský kraj)
detail
27.07.2019 ANNABÁL Poprad - Spišská Sobota 2019 Poprad - Spišská Sobota
(SR - Prešovský kraj)
detail
27.07.2019 - 28.07.2019 Malatinský kotlík 2019 Malatiná
(SR - Žilinský kraj)
detail
28.07.2019 Nedeľa vo Vlkolínci a Sympózium umelcov, remeselníkov 2019 Vlkolínec
(SR - Žilinský kraj)
detail
28.07.2019 27. slávnosti bratstva Čechov a Slovákov Veľká Javorina 2019 - pri príležitosti 100. výročia úmrtia Milana Rastislava Štefánika Lubina - Veľká Javorina
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
28.07.2019 Z bačovej kuchyne - Ovčiarska nedeľa 2019 Nová Bystrica Nová Bystrica - Skanzenu Vychylovka
(SR - Žilinský kraj)
detail
31.07.2019 - 04.08.2019 Jánošíkove dni 2019 Terchová - 57. ročník Terchová
(SR - Žilinský kraj)
detail
31.07.2019 - 03.08.2019 Nové Medvedie dni 2019 Vysoké Tatry - Hrebienok Vysoké Tatry - Hrebienok
(SR - Prešovský kraj)
detail
31.07.2019 - 04.08.2019 Stretnutie zbojníkov Terchová 2019 - 54. ročník Terchová
(SR - Žilinský kraj)
detail
31.07.2019 - 04.08.2019 Jánošíkove dni Terchová 2019 - 57. ročník medzinárodného folklórneho festivalu Terchová
(SR - Žilinský kraj)
detail

August

01.08.2019 - 04.08.2019 KOLIESKO 2019 Kokava nad Rimavicou - festival ľudovej kultúry mladých folkloristov Kokava nad Rimavicou
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
02.08.2019 - 04.08.2019 44. Podroháčske folklórne slávnosti 2019 Zuberec Zuberec
(SR - Žilinský kraj)
detail
02.08.2019 - 03.08.2019 Festival Končiny 2019 Mojtín Mojtín
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
02.08.2019 - 03.08.2019 Banskobystrický pivný festival 2019 - 2. ročník Banská Bysrica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
02.08.2019 - 03.08.2019 Hornotoryský folklórny festival Jána Lazoríka Krivany 2019 - 26. ročník Krivany
(SR - Prešovský kraj)
detail
03.08.2019 Nezabudnuté remeslá Banská Štiavnica 2019 - 19. ročník Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
03.08.2019 Krásnohorské hradné hry 2019 Krásnohorské Podhradie - 14. ročník Krásnohorské Podhradie
(SR - Košický kraj)
detail
03.08.2019 Deň obce Vlkanová 2019 Vlkanová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
03.08.2019 Ľudový jarmok Pod vŕbičkami Nedožery-Brezany 2019 - 6. ročník Nedožery-Brezany
(SR - Nitriansky kraj)
detail
03.08.2019 Tereziánske slávnosti 2019 Chtelnica Chtelnica
(SR - Trnavský kraj)
detail
03.08.2019 Súťaž vo varení kotlíkového guláša „In memoriam Anna Válková - 4. ročník“ 2019 Zborov nad Bystricou
(SR - Žilinský kraj)
detail
03.08.2019 Bátovský jarmok 2019 Bátovce Bátovce
(SR - Nitriansky kraj)
detail
03.08.2019 Tereziánske slávnosti Chtelnica 2019 - 3. ročník Chtelnica
(SR - Trnavský kraj)
detail
03.08.2019 Súťaž vo varení a jedení bryndzových halušiek 2019 Liptovské Revúce - 21. ročník Liptovské Revúce
(SR - Žilinský kraj)
detail
03.08.2019 Tekvicová zábava a Faklcúg Špania Dolina 2019 Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
04.08.2019 Kultúrne leto a súťaž vo varení tradičných jedál Plaveč 2019 - 6. ročník Plaveč
(SR - Prešovský kraj)
detail
04.08.2019 Furmanské preteky Hruboňovo 2019 - 1. ročník na počesť hruboňovským furmanom Hruboňovo
(SR - Nitriansky kraj)
detail
06.08.2019 - 07.08.2019 XXIII. Letný jarmok Vranov 2019 Vranov nad Topľou
(SR - Prešovský kraj)
detail
07.08.2019 - 11.08.2019 Festival Balkanskej dychovky 2019 Guča Guča, Srbsko
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
08.08.2019 - 10.08.2019 XXXV. Galantské trhy 2019 Galanta
(SR - Trnavský kraj)
detail
09.08.2019 Remeslá našich predkov Stará Turá 2019 - 13. ročník Stará Turá
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
09.08.2019 - 11.08.2019 Pezinský permoník 2019 Pezinok - 22. ročník Pezinok
(SR - Bratislavský kraj)
detail
09.08.2019 - 11.08.2019 ŠpanDiv 2019 Špania Dolina - 16. ročník divadelného festivalu Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.08.2019 - 11.08.2019 Dračie dni na zámku Smolenice 2019 Smolenice
(SR - Trnavský kraj)
detail
10.08.2019 - 11.08.2019 Víno pod hviezdami 2019 Pezinok Pezinok,
(SR - Bratislavský kraj)
detail
10.08.2019 Dni obce Vlachovo 2019 a 27. festival ľudového tanca a spevu a 15. remeselnícky jarmok Vlachovo
(SR - Košický kraj)
detail
10.08.2019 MIČINSKÔ 2019 - Deň obce Horná Mičiná - 5. ročník Horná Mičiná
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.08.2019 Deň otvorených pivníc Dudince 2019 - 8. ročník Dudince
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.08.2019 Čučoriedkový deň Telgárt 2019 - 7. ročník Telgárt
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.08.2019 Jarmok Smolenice 2019 - XXVII. ročník Smolenice
(SR - Trnavský kraj)
detail
10.08.2019 Pohorelá - Dedina ako klenotnica 2019 Pohorelá
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.08.2019 Bitka pri Vavrišove 2019 Vavrišovo
(SR - Žilinský kraj)
detail
10.08.2019 Ilešháziovské panské hody 2019 Dubnica nad Váhom - 3. ročník Dubnica nad Váhom
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
10.08.2019 Jasenské baranie hody - súťaž vo varení baraních hŕč 2019 - 12. ročník Jasenie
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.08.2019 Jarmo Sihla 2019 - 19. ročník pretekov volských záprahov Sihla
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.08.2019 Belanské gance Biely Potok 2019 - 14. ročník súťaže vo varení a jedení bryndzových halušiek Ružomberok - Biely Potok
(SR - Žilinský kraj)
detail
11.08.2019 Slávnosti Bartošovskej kotliny 2019 -14. ročník Bartošovce
(SR - Prešovský kraj)
detail
11.08.2019 Deň kysuckých tradícií 2019 Oščadnica - Veľká Rača Oščadnica - Veľká Rača
(SR - Žilinský kraj)
detail
16.08.2019 - 18.08.2019 Festival Jarabina 2019 Jarabina - XVI. ročník slávností zvykov a obyčajov Jarabina,
(SR - Prešovský kraj)
detail
16.08.2019 - 17.08.2019 50. Zemplínsky jarmok 2019 Michalovce
(SR - Košický kraj)
detail
16.08.2019 - 17.08.2019 Brezofský jarmek – Slávnosti sváka Ragana 2019 Brezová pod Bradlom Brezová pod Bradlom
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
16.08.2019 - 17.08.2019 Hontianska paráda Hrušov 2019 - 24. ročník Hrušov
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
16.08.2019 Hrnčiarske slávnosti a Deň obce Hrnčiarske Zalužany 2019 Hrnčiarske Zalužany
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
16.08.2019 - 18.08.2019 XXVIII. Gelnický jarmok 2019 Gelnica
(SR - Košický kraj)
detail
16.08.2019 - 18.08.2019 Trnavská Brána 2019 Trnava
(SR - Trnavský kraj)
detail
16.08.2019 - 18.08.2019 XXIX. Palócke dni a Dni mesta Fiľakovo 2019 Fiľakovo
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
17.08.2019 Villa Ben 2019 Bánovce nad Bebravou - stredoveký festival Bánovce nad Bebravou
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
17.08.2019 Stretnutie Goralov v Pieninách 2019 Červený Kláštor - Smerdžonka
(SR - Prešovský kraj)
detail
17.08.2019 - 18.08.2019 14. dožinkové slávnosti Mútne 2019 Mútne
(SR - Žilinský kraj)
detail
17.08.2019 Gazdovanie na Hriňovských lazoch 2019 - 9. ročník Hriňová časť Slanec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
17.08.2019 Sklabinské hradné slávnosti 2019 Sklabinský Podzámok Sklabinský Podzámok
(SR - Žilinský kraj)
detail
17.08.2019 Pltnícky deň Nižná 2019 - 25. ročník Nižná
(SR - Žilinský kraj)
detail
17.08.2019 Deň obce Vlkanová 2019 Vlkanová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
17.08.2019 Jazz Festival Banská Bystrica - Špania Dolina 2019 – 15. ročník Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
18.08.2019 Stupavské hody 2019 Stupava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
18.08.2019 Súťaž furmanov s ťažnými koňmi 2019 Sobrance Sobranecké kúpele
(SR - Košický kraj)
detail
18.08.2019 Nitrianske hody 2019 Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
18.08.2019 Festival pod Sidorovom Vlkolínec 2019 Vlkolínec
(SR - Žilinský kraj)
detail
18.08.2019 Súťaž vo varení „Furmanského guľášu“ a „Furmanských halušiek“ Sobrance 2019 Sobranecké kúpele
(SR - Košický kraj)
detail
18.08.2019 Alžbetínsky deň Bardejov 2019 - 16. ročník Bardejov
(SR - Prešovský kraj)
detail
20.08.2019 - 25.08.2019 Dubnický folklórny festival 2019 - 26. ročník Dubnica nad Váhom
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
22.08.2019 - 25.08.2019 Bardejovský jarmok 2019 - 668. ročníka historického a 48. ročníka novodobého jarmoku Bardejov
(SR - Prešovský kraj)
detail
22.08.2019 - 23.08.2019 Lučenecký jarmok 2019 Lučenec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
22.08.2019 - 24.08.2019 Pivný festival Lučenec 2019 Lučenec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
22.08.2019 - 25.08.2019 VIII. Lučenské hodovanie - dni mesta Lučenec 2019 Lučenec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
23.08.2019 - 24.08.2019 Dni mesta Spišská Nová Ves a 24. Trh ľudových remesiel 2019 Spišská Nová Ves
(SR - Košický kraj)
detail
23.08.2019 - 24.08.2019 Stredoveké Bomburove slávnosti Brezno 2019 - 4. ročník Brezno
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
23.08.2019 Slávnosti piva a jedla Trnava 2019 Trnava
(SR - Trnavský kraj)
detail
23.08.2019 - 24.08.2019 Bartolomejský jarmok Ilava 2019 Ilava
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
23.08.2019 - 25.08.2019 Čachtické hody 2019 Čachtice
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
24.08.2019 Fyzulnačka Pezinok 2019 - medzinárodná súťaž vo varení fazuľovej polievky Pezinok
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
24.08.2019 VIII. Staroslovanský a stredoveký deň 2019 Podbiel Podbiel
(SR - Žilinský kraj)
detail
24.08.2019 Súťaž vo varení gulášu 2019 Horné Orešany Horné Orešany
(SR - Trnavský kraj)
detail
24.08.2019 Letný Medokvas 2019 Smolenice - festival medových nápojov Smolenice
(SR - Trnavský kraj)
detail
24.08.2019 Medové leto Bojnice 2019 Bojnice
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
24.08.2019 9. Mrkvárske hody Pribiš 2019 www.pribis.sk
(SR - Žilinský kraj)
detail
25.08.2019 Kotlíkový festival Spišská Nová Ves 2019 - 5. ročník Spišská Nová Ves
(SR - Košický kraj)
detail
26.08.2019 - 27.08.2019 Bartolomejský hodový jarmok a 15. Drôtománia Čadca 2019 Čadca
(SR - Žilinský kraj)
detail
29.08.2019 - 31.08.2019 18. Klokočinský jarmok Nitra 2019 Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
29.08.2019 - 31.08.2019 Festival Pomlé Šamorín 2019 - 10. ročník Šamorín
(SR - Trnavský kraj)
detail
29.08.2019 - 31.08.2019 Pomlé Festival Šamorín 2019 - 10. ročník Šamorín
(SR - Trnavský kraj)
detail
30.08.2019 - 31.08.2019 Medzinárodné stretnutie zbojníkov Terchová 2019 Terchová
(SR - Žilinský kraj)
detail
30.08.2019 Kollárovci Trnava 2019 Trnava
(SR - Trnavský kraj)
detail
30.08.2019 Stredoveká prešovačka Trnava 2019 - 7. ročník Trnava
(SR - Trnavský kraj)
detail
31.08.2019 O valašku 2019 Detva - 17. ročník furmanskej súťaže ťažných koní Detva
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
31.08.2019 - 01.09.2019 Historický festival s remeslami 2019 Jablonica Jablonica - Kaštieľ
(SR - Trnavský kraj)
detail
31.08.2019 Kláštorský jarmok 2019 Kláštor pod Znievom - 5. ročník Kláštor pod Znievom
(SR - Žilinský kraj)
detail
31.08.2019 Deň obce Telgárt 2019 - 4. ročník Telgárt
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
31.08.2019 - 01.09.2019 Dni majstrov ÚĽUV 2019 Bratislava - 29. ročník Bratislava - Staré mesto
(SR - Bratislavský kraj)
detail
31.08.2019 Deň burčiaku Šenkvice 2019 Šenkvice
(SR - Bratislavský kraj)
detail
31.08.2019 Rozlúčka s letom a Spomienka na SNP vo Vlkolínci 2019 Vlkolínec
(SR - Žilinský kraj)
detail
31.08.2019 - 01.09.2019 Hodové slávnosti Prietržka 2019 Prietržka
(SR - Trnavský kraj)
detail
31.08.2019 Podbielanská držka 2019 Podbiel - 7. ročnik Podbiel
(SR - Žilinský kraj)
detail
31.08.2019 - 01.09.2019 Hodové slávnosti 2019 Prietržka Prietržka
(SR - Trnavský kraj)
detail

September

01.09.2019 Deň obce Richvald 2018 Richvald
(SR - Prešovský kraj)
detail
01.09.2019 Deň mesta a remeselný jarmok 2019 Šaštín-Stráže Šaštín-Stráže
(SR - Trnavský kraj)
detail
05.09.2019 - 08.09.2019 Tradičný trnavský jarmok 2019 Trnava
(SR - Trnavský kraj)
detail
06.09.2019 Salamandrové dni Banská Štiavnica 2019 Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.09.2019 - 08.09.2019 Radvanský jarmok Banská Bystrica 2019 - 362. ročník Banská Bysrica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.09.2019 - 07.09.2019 Poľovnícke dni na hrade Modrý Kameň 2019 a súťaž vo varení poľovníckych guľášov Modrý Kameň
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.09.2019 - 08.09.2019 Pri Trenčianskej bráne 2019 Trenčín Trenčín
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
07.09.2019 Haruľová show Medzibrod 2019 - 18. ročník Medzibrod
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.09.2019 Slovenský deň kroja 2019 Banská Bystrica - 2. ročník Banská Bysrica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.09.2019 Súťaž vo varení guláša o cenu starostu Mgr. Zoltána Péka 2019 Podunajské Bikupice - 20. ročník Bratislava-Podunajské Bikupice
(SR - Bratislavský kraj)
detail
07.09.2019 Majstrovstvá Slovenska v orbe dvojzáprahmi jednoradličným pluhom 2019 Hruboňovo - 2. ročník Hruboňovo
(SR - Nitriansky kraj)
detail
08.09.2019 Hody Smolenice 2019 Smolenice
(SR - Trnavský kraj)
detail
08.09.2019 Podzoborské vinobranie Nitra 2019 - 15.ročník Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
13.09.2019 - 15.09.2019 Gajdovačka 2019 Oravská Polhora - 20. ročník medzinárodného gajdošského festivalu a 19. medzinárodná súťaž mladých gajdošov Oravská Polhora
(SR - Žilinský kraj)
detail
13.09.2019 - 15.09.2019 Račianske vinobranie 2019 Bratislava - Rača
(SR - Bratislavský kraj)
detail
13.09.2019 Vinobranie Pezinok 2019 Pezinok
(SR - Bratislavský kraj)
detail
14.09.2019 Haruľa 2019 Valaská - 12. ročník súťaže o Najchutnejšiu haruľu Valaská
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.09.2019 - 15.09.2019 Zborovské slávnosti "Zborovo, Zborovo..." 2019 - 9. ročník Zborov nad Bystricou
(SR - Žilinský kraj)
detail
14.09.2019 Slivková paráda Špania Dolina 2019 - 6. ročník a súťaž o naj slivovicu a v jedení slivkových knedlí Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.09.2019 Slivkové hody Veľké Teriakovce 2019 - 7.ročník Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
15.09.2019 Brhlovská hodová slávnosť 2019 Brhlovce Brhlovce
(SR - Nitriansky kraj)
detail
20.09.2019 - 21.09.2019 Zvolenský jarmok 2019 Zvolen
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.09.2019 - 21.09.2019 Dni mesta a 38. Kubínsky jarmok 2019 Dolný Kubín
(SR - Žilinský kraj)
detail
20.09.2019 Skalické dni 2019 Skalica
(SR - Trnavský kraj)
detail
21.09.2019 Dubovské spievanky- III.Festival folklóru 2019 Dubové Dubové pri Turčianskych Tepliciach
(SR - Žilinský kraj)
detail
21.09.2019 Deň otvorených tokajských pivníc 2019 - 15. ročník Veľká Tŕňa, Malá Tŕňa, Viničky,
(SR - Košický kraj)
detail
21.09.2019 Krumpolový deň Sološnica 2019 - 12. ročník súťaže v jedzení krumpolových puacek Sološnica
(SR - Bratislavský kraj)
detail
21.09.2019 Hiadlovský Krumplovník 2019 - 20. ročník Hiadeľ
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
21.09.2019 Dudinské vinobranie 2019 - 9. ročník Dudince
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
21.09.2019 Frumanské preteky Ranč Megi 2019 Poltár Poltár-Prievrana
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
22.09.2019 Dožinkové slávnosti na Raticovom vrchu 2019 Hriňová Hriňová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
22.09.2019 Hurban market Hurbanovo 2019 - 1. ročník Hurbanovo
(SR - Nitriansky kraj)
detail
25.09.2019 - 26.09.2019 Banícky jarmok Veľký Krtíš 2019 Veľký Krtíš
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.09.2019 - 28.09.2019 Gemersko – malohontský jarmok 2019 Rimavská Sobota - 37. ročník Rimavská Sobota
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.09.2019 - 29.09.2019 Michalský jarmok 2019 Hlohovec Hlohovec
(SR - Trnavský kraj)
detail
27.09.2019 - 29.09.2019 Modranské vinobranie 2019 Modra
(SR - Bratislavský kraj)
detail
27.09.2019 - 29.09.2019 Ľubovniansky jarmok 2019 - 28. ročník Stará Ľubovňa
(SR - Prešovský kraj)
detail
27.09.2019 - 28.09.2019 Novobanský jarmok Nová Baňa 2019 - 28. ročník Nová Baňa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
28.09.2019 Oberačka po sebechlebsky 2019 - 12. ročník Sebechleby - Stará Hora
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
28.09.2019 - 29.09.2019 Tokajské vinobranie Čerhov 2019 - 18. ročník Čerhov
(SR - Košický kraj)
detail
28.09.2019 Biela noc Bratislava 2019 - 5. ročník Bratislava - Staré mesto
(SR - Bratislavský kraj)
detail
28.09.2019 - 29.09.2019 Gbelské hodové slávnosti 2019 Gbely
(SR - Trnavský kraj)
detail
28.09.2019 Súťaž vo varení kapustnice Hnúšťa 2019 - 12. ročník Hnúšťa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail

Október

04.10.2019 - 06.10.2019 Dni zelá 2019 Stupava - 23. ročník Stupava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
04.10.2019 - 05.10.2019 XXVIII. Vranovský jarmok 2019 Vranov nad Topľou
(SR - Prešovský kraj)
detail
04.10.2019 25. Mošovský jarmok 2019 Mošovce
(SR - Žilinský kraj)
detail
04.10.2019 - 05.10.2019 Festival „Borvirág“ Fiľakovo 2019 Fiľakovo
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
05.10.2019 XXII. Podhorské dni ovocia a medu 2019 Trebichava Trebichava
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
05.10.2019 Gaštanové slávnosti 2019 Modrý Kameň - 19. ročník Modrý Kameň
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
05.10.2019 Tradičné varenie gulášu Hlohovec 2019 - 10. ročník Hlohovec
(SR - Trnavský kraj)
detail
05.10.2019 Jablkové hodovanie s mladým vínom 2019 - 12. ročník Obce a mestá regiónu
(SR - Bratislavský kraj)
detail
05.10.2019 Festival Borvirág - Kvet vína 2019 Fiľakovo - 11. ročník Fiľakovo
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.10.2019 - 13.10.2019 473. tradičný jarmok Šimona – Júdu 2019 Štúrovo Štúrovo
(SR - Bratislavský kraj)
detail
10.10.2019 - 12.10.2019 Trnafský Októberfest 2019 Trnava - 1. ročník Trnava
(SR - Trnavský kraj)
detail
12.10.2019 - 13.10.2019 Margecianske fajnoty 2019 - 9. ročník Margecany
(SR - Košický kraj)
detail
12.10.2019 Polievkový festival Košice 2019 Košice
(SR - Košický kraj)
detail
17.10.2019 - 20.10.2019 Tradičný Levický jarmok 2019 Levice
(SR - Nitriansky kraj)
detail
18.10.2019 Kopaničársky jarmek Stará Turá 2019 Stará Turá
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
19.10.2019 - 20.10.2019 Teplákový bál a oslava 37. narodenín kapely LOJZO 2019 Petržalka Bratislava - Petržalka
(SR - Bratislavský kraj)
detail
22.10.2019 - 25.10.2019 Strašidlá na Holíčskom zámku 2019 – 10. ročník Holíč
(SR - Trnavský kraj)
detail
22.10.2019 Poďakovanie za úrodu Vlkolínec 2019 Vlkolínec
(SR - Žilinský kraj)
detail
26.10.2019 Slovenské mitrovanie Veľké Teriakovce 2019 - 8. ročník Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.10.2019 Tekvicové dielne Devín 2019 - zdobenie tekvíc Bratislava - Devín
(SR - Bratislavský kraj)
detail

November

01.11.2019 Pietna spomienka na obete Dunaja - Devín 2019 Bratislava - Devín
(SR - Bratislavský kraj)
detail
01.11.2019 Pietna spomienka na obete Dunaja - Devín 2019 Bratislava - Devín
(SR - Bratislavský kraj)
detail
09.11.2019 Súťaž vo varení kapustnice a príprave zabíjačkového 2019 Nemce - 13. ročník Nemce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
09.11.2019 Svätomartinský jarmok Stupava 2019 Stupava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
09.11.2019 Martinský jarmok Holíč 2019 - XXIX. ročník Holíč
(SR - Trnavský kraj)
detail
09.11.2019 Súťaž v pečení kysnutých koláčov 2019 Riečka - 15.ročník Riečka
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.11.2019 Páračky Nižná 2019 Nižná
(SR - Žilinský kraj)
detail
15.11.2019 - 17.11.2019 Ondrejský jarmok 2019 Komárno Komárno,
(SR - Nitriansky kraj)
detail
15.11.2019 Nesmrteľný tanečník 2019 Banská Bystrica Banská Bystrica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
16.11.2019 Svätoondrejský festival klobás Komárno 2019 - VIII. ročník Komárno,
(SR - Nitriansky kraj)
detail
16.11.2019 Festival klobás Mošovce 2019 Mošovce
(SR - Žilinský kraj)
detail
16.11.2019 Alžbetinské svätenie mladých vín 2019 Prietržka Prietržka
(SR - Trnavský kraj)
detail
22.11.2019 Požehnanie mladých Hlohovec 2019 Hlohovec
(SR - Trnavský kraj)
detail
22.11.2019 - 23.11.2019 Ondrejský jarmok Želiezovce 2019 - XXII. ročník Želiezovce
(SR - Nitriansky kraj)
detail
24.11.2019 Vlachovská hostina 2019 Vlachovo
(SR - Prešovský kraj)
detail
25.11.2019 Katarínska zábava a Ochutnávka mladých vín Dudince 2019 Dudince
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
26.11.2019 - 27.11.2019 Katarínsky jarmok Veľký Krtíš 2019 Veľký Krtíš
(SR - Banskobystrický kraj)
detail

December

01.12.2019 - 23.12.2019 Vianočné trhy Nitra 2019 Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
01.12.2019 Devínsky peceň a foto-vernisáž 2019 - 14. ročník Bratislava - Devín
(SR - Bratislavský kraj)
detail
05.12.2019 - 07.12.2019 Vianočná ulička Devínska Nová Ves 2019 Bratislava - Devínska Nová Ves
(SR - Bratislavský kraj)
detail
05.12.2019 - 22.12.2019 Čaro Vianoc pod hradom Trenčín 2019 – Vianočné remeselné trhy Trenčín
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
06.12.2019 - 08.12.2019 Vianoce na zámku Holíč 2019 Holíč
(SR - Trnavský kraj)
detail
07.12.2019 Mikulášsky jarmok Stupava 2019 Stupava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
07.12.2019 Vianočné trhy a výstava medovníkov Sološnica 2019 Sološnica
(SR - Bratislavský kraj)
detail
07.12.2019 - 08.12.2019 Vianočné trhy a Mikuláš 2019 Selce Selce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.12.2019 Vianočné trhy a Mikuláš Zborov nad Bystricou 2019 Zborov nad Bystricou
(SR - Žilinský kraj)
detail
07.12.2019 Obecná zabíjačka 2019 Zborov nad Bystricou Zborov nad Bystricou
(SR - Žilinský kraj)
detail
07.12.2019 Na Španiu Dolinu už prichádzajú Vianoce... 2019 - 14. ročník Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.12.2019 Pokoj ľudom dobrej vôle Klenovec 2019 - vianočný program Klenovec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
09.12.2019 Mikuláš príde do Devína 2019 Devín Bratislava - Devín
(SR - Bratislavský kraj)
detail
11.12.2019 - 12.12.2019 Vianočné trhy Rimavská Sobota 2019 Rimavská Sobota
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
11.12.2019 - 12.12.2019 XXIV. Zimný jarmok 2019 Vranov nad Topľou Vranov nad Topľou
(SR - Prešovský kraj)
detail
12.12.2019 - 14.12.2019 Krompašské Vianočné trhy 2019 Krompachy
(SR - Košický kraj)
detail
13.12.2019 - 14.12.2019 Vianočné trhy Zvolen 2019 Zvolen
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.12.2019 Čarovné vianoce Hnúšťa 2019 Hnúšťa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.12.2019 - 14.12.2019 28. Vianočné trhy 2019 Michalovce Michalovce
(SR - Košický kraj)
detail
13.12.2019 - 15.12.2019 Hriňovské Vianoce 2019 Hriňová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.12.2019 Vianočné trhy Nová Baňa 2019 Nová Baňa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.12.2019 - 15.12.2019 Vianočné trhy Bardejov 2019 Bardejov
(SR - Prešovský kraj)
detail
14.12.2019 Od Ondreja do Troch kráľov a Vianočné trhy Kokava nad Rimavicou 2019 Kokava nad Rimavicou
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.12.2019 Vianočný trh Stará Turá 2019 Stará Turá
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
14.12.2019 Vianočné trhy Viničné 2019 Viničné
(SR - Bratislavský kraj)
detail
14.12.2019 Vianoce na hrade Modrý Kameň 2019 Modrý Kameň
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.12.2019 Ukážka Vlkolínskej zabíjačky spojená s ochutnávkou zabíjačkových špecialít a Mikuláš vo Vlkolínci 2019 Vlkolínec
(SR - Žilinský kraj)
detail
15.12.2019 Od Lucii do Viliji 2019 Heľpa - 5. ročník Heľpa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
15.12.2019 Od Lucie do Troch kráľov Hrnčiarske Zalužany 2019 Hrnčiarske Zalužany
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.12.2019 Čaro Vianoc 2019 Veľký Krtíš Veľký Krtíš
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.12.2019 - 22.12.2019 Malé Vianočné trhy v Smoleniciach 2019 Smolenice
(SR - Trnavský kraj)
detail
25.12.2019 Vlachovská gubajka 2019 Vlachovo
(SR - Košický kraj)
detail
25.12.2019 Štefanská zábava Vlachovo 2019 Vlachovo
(SR - Košický kraj)
detail

2020

Február

01.02.2020 Pezinský bál 2020 - 2. ročník Pezinok
(SR - Bratislavský kraj)
detail
22.02.2020 27th Annual Slovak Ball 2020 New Jersey Garfield, New Jersey, USA,
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail

Jún

26.06.2020 - 28.06.2020 Korunovačné slávnosti 2020 Bratislava - 18. ročník Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail

August

20.08.2020 - 23.08.2020 24. mezinárodní dudácký festival 2020 Strakonice Strakonice
(Zahraničie - Česko)
detail
28.08.2020 - 30.08.2020 Festival Pomlé Šamorín 2020 - 11. ročník Šamorín
(SR - Trnavský kraj)
detail

September

11.09.2020 - 13.09.2020 Vinobranie Pezinok 2020 Pezinok
(SR - Nitriansky kraj)
detail

2021

Jún

25.06.2021 - 27.06.2021 Korunovačné slávnosti Bratislava 2021 - 280. výročie korunovácie Márie Terézie v Bratislave Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
Copyright © 2011 – 2019 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny