Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Podujatia na voľný čas a tipy na víkend

Najbližšie podujatia

Máj

11.08.2018 - 30.12.2020 Drotárske múzeum Jozefa Holánika Bakeľa Dlhé pole Dlhé pole
(SR - Žilinský kraj)
detail
06.02.2019 - 31.12.2020 Rok Milana Rastislava Štefánika 2019 - pocta znamenitej veličine slovenského národa vo vlasti i vo svete Slovensko a celý svet
(SR - Bratislavský kraj)
detail
25.05.2019 - 31.12.2020 Otvorenie sezóny Hrnčiarskeho múzea 2019 Brehy Brehy
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
01.01.2020 - 31.12.2020 Slovenská zástava pred radnicou v Calgary - Slovak flag in front of Calgary City Hall 2020 - 27.krát Calgary, Alberta, Kanada,
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
01.01.2020 - 25.07.2020 100 rokov bez Štefánika 2020 Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves
(SR - Košický kraj)
detail
02.01.2020 - 31.12.2020 Napijme sa, ale z čeho? Strážnice 2020 Strážnice
(Zahraničie - Česko)
detail
01.03.2020 - 30.12.2020 Karpatská drevená cesta Slovakia / Carpathian wooden road Slovakia Kežmarok - Bardejov - Svidník - Snina- Sobrance
(SR - Prešovský kraj)
detail
01.04.2020 - 31.05.2020 Virtuálna prehliadka Medolandie 2020 Dolná Krupá Dolná Krupá
(SR - Trnavský kraj)
detail
14.05.2020 - 15.06.2020 Májový kvet 2020 Trnava - 11. výročie Trnava
(SR - Trnavský kraj)
detail
28.05.2020 - 02.06.2020 XXIV. Medzinárodný festival detských folklórnych súborov Krojované bábiky 2020 Poprad a Kežmarok Kežmarok
(SR - Prešovský kraj)
detail
29.05.2020 - 30.05.2020 Letný jarmok v Brezne 2020 - 9. ročník Brezno
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
29.05.2020 Váľanie mája Svrčinovec 2020 Svrčinovec
(SR - Žilinský kraj)
detail
29.05.2020 - 31.05.2020 Šaffova ostroha 2020 - 28. ročník celoštátnej postupovej súťaže a prehliadky sólistov tanečníkov v ľudovom tanci Vranov nad Topľou a Dlhé Klčovo,
(SR - Prešovský kraj)
detail
29.05.2020 - 30.05.2020 XXV. Dni mesta Hnúšťa 2020 a tradičný jarmok Hnúšťa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
30.05.2020 - 31.05.2020 Rytiersky festival Rotenstein 2020 Holíč
(SR - Trnavský kraj)
detail
30.05.2020 Ten večer májový... 2020 Kamenný Mlyn Vajarský - medzinárodný hudobný festival Plavecký Štvrtok - Kamenný Mlyn Vajarský
(SR - Bratislavský kraj)
detail
30.05.2020 Deň otvorených želovských pivníc - Sv.Urban 2020 - 2. ročník Želovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
30.05.2020 Turíčný jarmok Slovenská Ľupča 2020 - 20. ročník Slovenská Ľupča
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
30.05.2020 Stavanie mája Vlachovo 2020 Vlachovo
(SR - Košický kraj)
detail
30.05.2020 Liptovský drevorubač Liptovská Osada 2020 - VI. ročník drevorubačskej súťaže zručnosti Liptovská Osada
(SR - Žilinský kraj)
detail

Jún

01.06.2020 - 07.06.2020 Dni mesta Prešov 2020 - 15. ročník Prešov,
(SR - Prešovský kraj)
detail
01.06.2020 NOVÉ - - - Online návšteva Považského múzea Žilina 2020 Žilina
(SR - Žilinský kraj)
detail
04.06.2020 - 06.06.2020 Prešovský trojičný jarmok 2020 - 21. ročník Prešov,
(SR - Prešovský kraj)
detail
05.06.2020 - 07.06.2020 Dni mesta Spišská Belá 2020 Spišská Belá
(SR - Prešovský kraj)
detail
05.06.2020 - 07.06.2020 Víkendu otvorených parkov a záhrad 2020 - XII. ročník Celé Slovensko,
(SR - Bratislavský kraj)
detail
05.06.2020 - 06.06.2020 Račiansky festival frankovky modrej Rača 2020 - 16. ročník Bratislava - Rača
(SR - Bratislavský kraj)
detail
06.06.2020 Špačinský kotlík 2020 - 6. ročník Špačince
(SR - Trnavský kraj)
detail
06.06.2020 Stredoveký festival Vrakuňa 2020 / Vrakuňa medieval festival 2020 Bratislava - Vrakuňa
(SR - Bratislavský kraj)
detail
06.06.2020 Festival chutí Nitrianskeho kraja a Jahodová Nitra 2020 - 5. ročník Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
06.06.2020 Omšenské halušky 2020 - 6. ročník Omšenie
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
06.06.2020 - 07.06.2020 Špačinský kotlík Špačince 2020 - 6. ročník Špačince
(SR - Trnavský kraj)
detail
06.06.2020 Diamond Valley Parade 2020 Black Diamond - 52. výročie a oslava 100. výročia Kráľovskej kanadskej jazdnej polície Town of Black Diamond, Alberta, Canada,
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
06.06.2020 Deň otvorených pivníc Rybník 2020 Rybník-Kráľovka
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.06.2020 - 07.06.2020 Dni nemeckej kultúry Spišských Nemcov 2020 Chmeľnica 28. ročník Chmeľnica
(SR - Prešovský kraj)
detail
06.06.2020 Farmársky jarmok Trenčín 2020 Trenčín
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
07.06.2020 - 21.06.2020 Medzinárodný folklórny festival Myjava 2020 - 61. ročník Myjava
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
10.06.2020 - 13.06.2020 27. balónová fiesta košice 2020 Košice
(SR - Košický kraj)
detail
11.06.2020 - 13.06.2020 Dni mesta Sabinov a 48. Sabinovský jarmok 2020 Sabinov
(SR - Prešovský kraj)
detail
12.06.2020 - 14.06.2020 Korunovačné slávnosti 2020 Bratislava - 18. ročník Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
12.06.2020 - 13.06.2020 Staroturiansky jarmok 2020 Stará Turá - 29. ročník Stará Turá
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
12.06.2020 - 14.06.2020 Dni mesta Vranov nad Topľou 2020 – oslavy 750. výročia mesta Vranov nad Topľou
(SR - Prešovský kraj)
detail
12.06.2020 - 14.06.2020 Dni obce Valaliky a 27. Valalický jarmok 2020 Valaliky
(SR - Košický kraj)
detail
12.06.2020 Odomknutie vôd jazera Štrbské pleso – 2020 Štrbské Pleso
(SR - Prešovský kraj)
detail
12.06.2020 - 13.06.2020 Tereziánske dni Holíč 2020 Holíč
(SR - Trnavský kraj)
detail
13.06.2020 Sekulský jarmok remeselníkov 2020 Sekule - 21. ročník Sekule
(SR - Trnavský kraj)
detail
13.06.2020 Deň otvorených búd v Radošovských vinohradoch 2020 - 8. ročník Radošovce
(SR - Trnavský kraj)
detail
13.06.2020 Levické hradné slávnosti 2020 Levice
(SR - Nitriansky kraj)
detail
13.06.2020 ŠpaňGrassFest 2020 Špania Dolina - 4.ročník Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.06.2020 Kutliarsky deň Selce 2020 - 15. ročník Selce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.06.2020 Furmánske preteky Vranov nad Topľou 2020 Vranov nad Topľou
(SR - Prešovský kraj)
detail
13.06.2020 Deň obce Čerenčany 2020 a Čerenčiansky kotlík - 5. ročník Čerenčany
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.06.2020 - 14.06.2020 Abovské folklórne slávnosti Eurofolk Rozhanovce 2020 - 52. ročník Rozhanovce
(SR - Košický kraj)
detail
13.06.2020 - 14.06.2020 Poľovnícky juniáles Závod 2020 Závod
(SR - Bratislavský kraj)
detail
14.06.2020 Ovenálie Východná 2020 - XII. ročník celoslovenských ovčiarskych slávností Východná
(SR - Žilinský kraj)
detail
19.06.2020 - 21.06.2020 52. Šarišské slávnosti piesní a tancov Raslavice 2020 Raslavice
(SR - Prešovský kraj)
detail
19.06.2020 - 21.06.2020 Slávnosti kultúry Rusínov-Ukrajincov Slovenska 2020 Svidník - 66. ročník Svidník
(SR - Prešovský kraj)
detail
19.06.2020 - 21.06.2020 Orešanské Pivobranie 2020 Horné Orešany
(SR - Trnavský kraj)
detail
19.06.2020 - 20.06.2020 Dni mesta Považská Bystrica 2020 Považská Bystrica
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
19.06.2020 - 21.06.2020 Jánske ohne nad Šíravou 2020 Vinné - 7.ročník Vinné,
(SR - Košický kraj)
detail
19.06.2020 - 21.06.2020 44. Zamagurské folklórne slávnosti 2020 Čevený Kláštor Čevený Kláštor
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.06.2020 Hry rytiera Rolanda 2020 Bardejov - 27. ročník Bardejov
(SR - Prešovský kraj)
detail
20.06.2020 Stredovek v Sade Janka Kráľa 2020 Bratislava - 3. ročník Bratislava - Petržalka
(SR - Bratislavský kraj)
detail
20.06.2020 Deň Sásovskej uhorky 2020 – 9. ročník a Stretnutie Sásovänov 2020 Banská Bystrica - Sásová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.06.2020 Tradičný Pravniansky jarmok 2020 Nitrianske Pravno
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
20.06.2020 Poľovnícke dni na hrade Modrý Kameň 2020 a súťaž vo varení poľovníckych guľášov Modrý Kameň
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.06.2020 - 21.06.2020 Stredoveké dni v Hlohovci 2020 - 7. ročník Hlohovec
(SR - Trnavský kraj)
detail
20.06.2020 - 21.06.2020 Svätojánska noc plná hudby Pohorelá 2020 - 11. ročník Pohorelá
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.06.2020 Juniáles Hostie 2020 Hostie
(SR - Košický kraj)
detail
20.06.2020 Folklórne novosadské slávnosti 2020 Novosad Novosad
(SR - Košický kraj)
detail
20.06.2020 Tokaj Unplugged Veľká Tŕňa 2020 - 7. ročník svätojánskeho nočného festivalu vína Veľká Tŕňa
(SR - Košický kraj)
detail
21.06.2020 Deň obce a rodiny 2020 Klin Klin
(SR - Žilinský kraj)
detail
23.06.2020 Sätojánsky splav a noc u Vodníka 2020 Jur nad Hronom Jur nad Hronom,
(SR - Nitriansky kraj)
detail
23.06.2020 - 24.06.2020 Jánsky jarmok Veľký Krtíš 2020 Veľký Krtíš
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
24.06.2020 Folklórny festival Hostie 2020 - 13. ročník Hostie
(SR - Nitriansky kraj)
detail
24.06.2020 Jánske ohne Bardejov 2020 Bardejov
(SR - Prešovský kraj)
detail
25.06.2020 - 28.06.2020 Cassovia Folkfest 2020 Košice - 39. ročník Košice
(SR - Košický kraj)
detail
26.06.2020 - 27.06.2020 Folklórne slávnosti Podhorie 2020 - PODUJATIE SA V ROKU 2020 NEBUDE KONAŤ Podhorie
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
26.06.2020 - 28.06.2020 Klenovská Rontouka 2020 Klenovec - 42. ročník USKUTOČNÍ SA V ROKU 2021 Klenovec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.06.2020 - 28.06.2020 14. Obecné slávnosti pod Ostrým vrchom 2020 Dlhá nad Oravou Dlhá nad Oravou
(SR - Žilinský kraj)
detail
27.06.2020 UTGARD 2020 Partizánska Lupča - 6. ročník festivalu včasného stredoveku Partizánska Lupča
(SR - Žilinský kraj)
detail
27.06.2020 - 28.06.2020 48. Spišské folklórne slávnosti 2020 Spišské Podhradie Spišské Podhradie
(SR - Košický kraj)
detail
27.06.2020 Prievidzský pivný pochod 2020 - 7. ročník Prievidza
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
27.06.2020 - 28.06.2020 Kaštieľne hry Strážky 2020 - 22. ročník Spišská Belá - Strážky
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.06.2020 Jánska vatra 2020 a degustácia mladých vín v Sebechleboch Sebechleby - Stará Hora
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.06.2020 - 28.06.2020 Hody - Farmársky deň 2020 Rajec Rajec
(SR - Žilinský kraj)
detail
27.06.2020 - 28.06.2020 58. Festival kultúry a športu Medzilaborce 2020 Medzilaborce
(SR - Prešovský kraj)
detail
27.06.2020 - 28.06.2020 Folklórne slávnosti Krakovany 2020 - XIV. ročník Krakovany
(SR - Trnavský kraj)
detail
27.06.2020 - 28.06.2020 17. Kapušianske folklórne dni 2020 Kapušany
(SR - Prešovský kraj)
detail
27.06.2020 XVIII. Tokajský festival Borša 2020 Borša
(SR - Košický kraj)
detail
28.06.2020 2. Dražovský piknik 2020 Nitra - Dražovce
(SR - Nitriansky kraj)
detail
28.06.2020 Kopaničiarske hody 2020 - PODUJATIE JE ZRUŠENÉ Zákopčie
(SR - Žilinský kraj)
detail

Júl

01.07.2020 Medzinárodná súťaž vín, džemov a lekvárov v Sikenici 2020 - 7. ročník Sikenica
(SR - Nitriansky kraj)
detail
03.07.2020 - 05.07.2020 Kasiopea Fest Budmerice 2020 - 8. ročník Budmerice
(SR - Bratislavský kraj)
detail
04.07.2020 Guláš fest Fačkovské Sedlo 2020 - 7.ročník Kľačno - Fačkovské sedlo
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
04.07.2020 Ulička remesiel 4 Brhlovce 2020 Brhlovce - Nový dvor
(SR - Nitriansky kraj)
detail
04.07.2020 Guláš fest na Fačkovskom sedle 2020 Kľačno - 7.ročník Kľačno - Skiarena Fačkovské sedlo
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
04.07.2020 Splav priateľstva a podpory na rieke Hron 2020 - 3. ročník Levice - Región Tekov
(SR - Nitriansky kraj)
detail
04.07.2020 23. Folklórne slávnosti dolnej Oravy a 28. Tradičný veličniansky jarmok 2020 Veličná Veličná
(SR - Žilinský kraj)
detail
04.07.2020 Špaňodolinský štiarc 2020 - 19. ročník Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
04.07.2020 Víno a levanduľa Pezinok 2020 - 9. ročník Pezinok - Stará hora
(SR - Bratislavský kraj)
detail
04.07.2020 Štrbské folklórne slávnosti 2020 - 20. ročník Štrba
(SR - Prešovský kraj)
detail
04.07.2020 - 06.07.2020 Pukanské remeselnícke trhy 2020 - 28. ročník Pukanec
(SR - Nitriansky kraj)
detail
04.07.2020 Závodské Bezchleba hody 2020 Závod - X.ročník Závod
(SR - Bratislavský kraj)
detail
04.07.2020 Festival nahé vína 2020 Banská Štiavnica Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
04.07.2020 Othello - Požitavský festival vína 2020 Vráble - 2. ročník Vráble - Horný Ohaj
(SR - Nitriansky kraj)
detail
05.07.2020 29. Podbielanske folklórne slávnosti 2020 Podbiel Podbiel
(SR - Žilinský kraj)
detail
10.07.2020 - 12.07.2020 Folklórne slávnosti pod Poľanou Detva 2020 - 55. ročník Detva
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.07.2020 - 12.07.2020 Európske ľudové remeslo Kežmarok 2020 - 30. ročník Kežmarok
(SR - Prešovský kraj)
detail
11.07.2020 - 12.07.2020 Bačovské dni Malatiná 2020 - 20. ročník medzinárodného festivalu valaskej kultúry Malatiná
(SR - Žilinský kraj)
detail
11.07.2020 Štiavnický živý šach 2020 - 16. ročník Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
11.07.2020 Svätojakubský jarmok Stupava 2020 Stupava
(SR - Nitriansky kraj)
detail
11.07.2020 Tajomstvo Dobrohošťských pecí 2020 - 20. ročník Dobrohošť
(SR - Trnavský kraj)
detail
11.07.2020 Tradičný Svätomargitský hodový jarmok - Deň obce Zohor 2020 Zohor
(SR - Bratislavský kraj)
detail
11.07.2020 Festival vína 2020 Veľký Kýr - Deň otvorených pivníc Veľký Kýr
(SR - Nitriansky kraj)
detail
12.07.2020 47. Krajanská nedeľa Detva 2020 - v rámci 55. Folklórnych slávnostiach pod Poľanou PRESUNUTÉ NA ROK 2021 Detva
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
12.07.2020 Folklórne slávnosti Brezina a vareňe zameški 2020 - XXIX. ročník Brezina
(SR - Košický kraj)
detail
16.07.2020 - 19.07.2020 65. Spišský trh 2020 Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves
(SR - Košický kraj)
detail
17.07.2020 - 18.07.2020 Majstrovstvá Slovenska a Európy vo varení a jedení bryndzových halušiek Turecká 2020 - 26. ročník Turecká
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
17.07.2020 - 18.07.2020 Strekovský festival vína 2020 - 13. ročník Strekov
(SR - Nitriansky kraj)
detail
17.07.2020 - 19.07.2020 Dolnoliptovské folklórne slávnosti Lúčky 2020 - XIX. ročník Lúčky
(SR - Žilinský kraj)
detail
18.07.2020 Fizolňový deň Kynceľová 2020 - 14. ročník a Súťaž v krájaní cibule - 8. ročník Kynceľová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
18.07.2020 - 19.07.2020 Ľudové umelecké remeslá Štrba 2020 Štrba
(SR - Prešovský kraj)
detail
19.07.2020 28. Folklórne slávnosti pod Babou horou a Pilskom 2020 Sihelné - folklórny festival beskydských goralov Sihelné
(SR - Žilinský kraj)
detail
19.07.2020 Slávnosti kultúry Lemkov-Rusínov 2020 Červený Kláštor Červený Kláštor - Kúpele Smerdžonka
(SR - Prešovský kraj)
detail
25.07.2020 - 27.07.2020 Rabska fjera 2020 RAB, Chorvátsko,
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
25.07.2020 Deň modranských pivníc 2020 - 17. ročník Modra
(SR - Bratislavský kraj)
detail
25.07.2020 Dedina ožíva Drienčany 2020 - 17. ročnik Drienčany
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.07.2020 Deň obce Veľké Uherce 2020 Veľké Uherce
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
26.07.2020 Rusovské hody 2020 Bratislava - Rusovce
(SR - Bratislavský kraj)
detail
29.07.2020 - 02.08.2020 Jánošíkove dni Terchová 2020 - 58. ročník medzinárodného folklórneho festivalu Terchová
(SR - Žilinský kraj)
detail
29.07.2020 - 01.08.2020 Made in Slovakia 2020 Poprad - IX. ročník slovenských tradícii a ľudového umenia Poprad
(SR - Prešovský kraj)
detail
30.07.2020 - 02.08.2020 FestDobréRybníky 2020 Opatovce Opatovce - Rybníky
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
31.07.2020 - 02.08.2020 2. Drietomské slávnosti 2020 Drietoma Drietoma
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
31.07.2020 - 01.08.2020 XV. Medzinárodný Novohradský Folklórny Festival 2020 Lučenec Lučenec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
31.07.2020 - 02.08.2020 Stropkovský jarmok 2020 - 26. ročník Stropkov
(SR - Prešovský kraj)
detail

August

01.08.2020 22. Drietomský festival dychových hudieb 2020 Drietoma Drietoma
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
01.08.2020 Nezabudnuté remeslá Banská Štiavnica 2020 - 20. ročník Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
01.08.2020 - 02.08.2020 Krásnohorské hradné hry 2020 Krásnohorské Podhradie - 15. ročník Krásnohorské Podhradie
(SR - Košický kraj)
detail
01.08.2020 Bátovský jarmok 2020 - 6. ročník Bátovce
(SR - Nitriansky kraj)
detail
01.08.2020 XXII. Revúcke halušky Liptovské Revúce 2020 Liptovské Revúce
(SR - Žilinský kraj)
detail
01.08.2020 Litmanovské slávnosti – Dni rodákov Litmanová 2020 - 6. ročník Litmanová
(SR - Prešovský kraj)
detail
01.08.2020 Farmársky jarmok Trenčín 2020 Trenčín
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
01.08.2020 Deň otvorených gazdovských pivníc Veľká Tŕňa 2020 - 9. ročník Veľká Tŕňa
(SR - Košický kraj)
detail
01.08.2020 - 31.08.2020 Vôňa agátu - Deň otvorených pivníc Malý Horeš 2020 - XII. ročník Malý Horeš
(SR - Košický kraj)
detail
02.08.2020 Folklórny Hažlín 2020 Hažlín
(SR - Prešovský kraj)
detail
06.08.2020 - 09.08.2020 KOLIESKO 2020 Kokava nad Rimavicou - XXX. ročník festivalu ľudovej kultúry mladých folkloristov Kokava nad Rimavicou
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.08.2020 - 09.08.2020 XXII. medzinárodný festival slovenského folklóru v ČR JÁNOŠÍKOV DUKÁT 2020 Rožnov pod Radhoštěm Rožnov pod Radhoštěm
(Zahraničie - Česko)
detail
07.08.2020 - 09.08.2020 45. Podroháčske folklórne slávnosti Zuberec 2020 - medzinárodný folklórny festival Zuberec - Brestová
(SR - Žilinský kraj)
detail
07.08.2020 - 09.08.2020 Festival Stredovek.sk 2020 Bzovík - 1. ročník Bzovík
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.08.2020 - 08.08.2020 Banskobystrický pivný festival 2020 - 3. ročník Banská Bysrica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.08.2020 - 08.08.2020 Folklórna Bystrica 2020 - 2. ročník Banská Bysrica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.08.2020 - 08.08.2020 Rajecký jarmok 2020 Rajec
(SR - Žilinský kraj)
detail
07.08.2020 Oslavy 350. výročia založenia obce Liptovskej Lúžnej 2020 Liptovská Lúžna
(SR - Žilinský kraj)
detail
07.08.2020 - 08.08.2020 61. Zemplínske slávnosti Michalovce 2020 Michalovce
(SR - Košický kraj)
detail
08.08.2020 16. Vlachovský remeselnícky jarmok 2020 Vlachovo Vlachovo
(SR - Košický kraj)
detail
08.08.2020 Tekvicová zábava a Banícka hostina a Faklcúg Špania Dolina 2020 Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.08.2020 Piknikiáda Lučenec 2020 Lučenec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.08.2020 Belanské gance Biely Potok 2020 - 15. ročník súťaže vo varení halušiek Ružomberok - Biely Potok
(SR - Žilinský kraj)
detail
08.08.2020 Ružbašské trhy folklóru Vyšné Ružbachy 2020 - 12. ročník Vyšné Ružbachy
(SR - Prešovský kraj)
detail
08.08.2020 Dudinské otvorené pivnice 2020 - 15. ročník Dudince - Merovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
09.08.2020 Deň obce Richvald 2020 Richvald
(SR - Prešovský kraj)
detail
09.08.2020 Slávnosti Bartošovskej kotliny 2020 -15. ročník Bartošovce
(SR - Prešovský kraj)
detail
09.08.2020 Praznovské folklórne slávnosti 2020 Považská Bystrica - 21. ročník Považská Bystrica - Praznov
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
09.08.2020 10. Folklórny festival Rajeckej doliny 2020 Turie Turie
(SR - Žilinský kraj)
detail
11.08.2020 - 12.08.2020 XXIV. Letný jarmok Vranov nad Topľou 2020 Vranov nad Topľou
(SR - Prešovský kraj)
detail
14.08.2020 - 15.08.2020 51. Zemplínsky jarmok Michalovce 2020 Michalovce
(SR - Košický kraj)
detail
14.08.2020 - 15.08.2020 Štítnické hradné hry 2020 Štítnik - 5. ročník Štítnik
(SR - Košický kraj)
detail
14.08.2020 - 15.08.2020 Tajomná Levoča 2020 a Karpatský remeselný trh 2020 Levoča
(SR - Prešovský kraj)
detail
14.08.2020 Hrnčiarske slávnosti a Deň obce Hrnčiarske Zalužany 2020 - 14. ročník Hrnčiarske Zalužany
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.08.2020 Hody Trebatice 2020 Trebatice
(SR - Trnavský kraj)
detail
14.08.2020 - 16.08.2020 Napoleonské hry 2020 Slavkov u Brna Slavkov u Brna
(Zahraničie - Česko)
detail
15.08.2020 villa ben 2020 Bánovce nad Bebravou - 2. ročník stredovekého festivalu Bánovce nad Bebravou
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
15.08.2020 Stretnutie Goralov v Pieninách 2020 Červený Kláštor Červený Kláštor - Smerdžonka
(SR - Prešovský kraj)
detail
15.08.2020 - 16.08.2020 Nitrianske hody a dožinky 2020 Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
15.08.2020 ŠpanDiv 2020 Špania Dolina - 17. ročník divadelného festivalu Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
15.08.2020 Pohorelá - Dedina ako klenotnica 2020 - 2. ročník Pohorelá
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
15.08.2020 - 16.08.2020 Víno pod hviezdami Pezinok 2020 - 4. ročník Pezinok
(SR - Bratislavský kraj)
detail
15.08.2020 Hostianska vareška 2020 Hostie - 12. ročník Hostie
(SR - Nitriansky kraj)
detail
15.08.2020 Súťaž vo varení a pečení liptovských drobov 2020 Štiavnička - 11. ročník Štiavnička
(SR - Žilinský kraj)
detail
15.08.2020 Balvalfest 2020 - 20. ročník medzinárodného festivalu rómskej hudby a spevu Kokava nad Rimavicou
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
15.08.2020 Dožinky Trebišov 2020 Trebišov
(SR - Košický kraj)
detail
15.08.2020 Obecné hody Zbyňov 2020 Zbyňov
(SR - Žilinský kraj)
detail
16.08.2020 Alžbetínsky deň Bardejov 2020 - 17. ročník Bardejov
(SR - Prešovský kraj)
detail
20.08.2020 - 23.08.2020 24. mezinárodní dudácký festival 2020 Strakonice Strakonice
(Zahraničie - Česko)
detail
20.08.2020 - 22.08.2020 47. Gemerský folklórny festival Rejdová 2020 Rejdová
(SR - Košický kraj)
detail
20.08.2020 - 23.08.2020 IX. Lučenské hodovanie - Dni mesta 2020 Lučenec Lučenec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.08.2020 - 22.08.2020 Gemerský folklórny festival Rejdová 2020 - 48. ročník Rejdová
(SR - Košický kraj)
detail
21.08.2020 - 22.08.2020 Stredoveké Bomburove slávnosti Brezno 2020 - 5. ročník Brezno
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
21.08.2020 - 22.08.2020 Dni mesta Spišská Nová Ves a 25. Trh ľudových remesiel 2020 Spišská Nová Ves
(SR - Košický kraj)
detail
22.08.2020 Vatra SNP na salaši Kľak 2020 - 5. ročník Kľačno - Skiarena Fačkovské sedlo
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
22.08.2020 - 23.08.2020 14. Párnickô švábkobraňá 2020 Párnica - obecné slávnosti Párnica
(SR - Žilinský kraj)
detail
22.08.2020 - 23.08.2020 Živý starovek pod Tatrami 2020 Partizánska Lupča - 1. ročník Partizánska Lupča
(SR - Žilinský kraj)
detail
22.08.2020 Sitnianska paškrta 2020 Banská Štiavnica - 8. ročník Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
22.08.2020 Piknik v parku Nitra 2020 Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
22.08.2020 Belianska podkova 2020 Spišská Belá Spišská Belá
(SR - Prešovský kraj)
detail
23.08.2020 Poddargovské slávnosti Dargov 2020 a vareňe šlivkovoho ľekvaru - XXIV. ročník Dargov
(SR - Košický kraj)
detail
23.08.2020 48. Podhoroďské slávnosti Podhoroď 2020 Podhoroď
(SR - Košický kraj)
detail
23.08.2020 Kosecký deň 2020 Klin Klin
(SR - Žilinský kraj)
detail
27.08.2020 - 30.08.2020 Bardejovský jarmok 2020 - 669. ročník historického a 49. ročník novodobého jarmoku Bardejov
(SR - Prešovský kraj)
detail
28.08.2020 - 30.08.2020 Festival Pomlé Šamorín 2020 - 11. ročník Šamorín
(SR - Trnavský kraj)
detail
28.08.2020 - 30.08.2020 Folklórny festival Východná 2020 - 66. ročník Východná
(SR - Žilinský kraj)
detail
28.08.2020 - 30.08.2020 Medzinárodne stretnutie zbojníkov Terchová 2020 Terchová
(SR - Žilinský kraj)
detail
28.08.2020 Festival kráľovských vín Skalica 2020 - oslava Skalického rubína a Frankovky Skalica
(SR - Trnavský kraj)
detail
28.08.2020 - 29.08.2020 Burčákfest Moča 2020 - 8. ročník Moča
(SR - Nitriansky kraj)
detail
29.08.2020 Svätohubertská poľovnícka slávnosť Spišská Belá 2020 Spišská Belá
(SR - Prešovský kraj)
detail
29.08.2020 Stropkovské hradné slávnosti 2020 Stropkov
(SR - Prešovský kraj)
detail
29.08.2020 Deň Rusoviec 2020 Bratislava-Rusovce
(SR - Bratislavský kraj)
detail
29.08.2020 Vinobranie v Smrdákoch 2020 Smrdáky
(SR - Trnavský kraj)
detail
29.08.2020 Deň burčiaku Šenkvice 2020 Šenkvice
(SR - Bratislavský kraj)
detail
30.08.2020 Deň obce Štrba 2020 - 21. ročník Štrba
(SR - Prešovský kraj)
detail
30.08.2020 Deň hradu Plaveč 2020 - 7. ročník Plaveč
(SR - Prešovský kraj)
detail
30.08.2020 XIX. Medzibodrožský folklórny festival 2020 Veľký Horeš Veľký Horeš,
(SR - Košický kraj)
detail
30.08.2020 Goraľský festival Nová Ľubovňa 2020 - 3. ročník Nová Ľubovňa
(SR - Prešovský kraj)
detail

September

01.09.2020 Festival Moruše čiernej 2020 Devičany - 2. ročník Devičany
(SR - Nitriansky kraj)
detail
01.09.2020 Vinobranie v areáli Château Topoľčianky 2020 Topoľčianky
(SR - Nitriansky kraj)
detail
05.09.2020 Vinobranie Vrbové 2020 Vrbové
(SR - Trnavský kraj)
detail
05.09.2020 Haruľová Show Medzibrod 2020 - 19. ročník Medzibrod
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
05.09.2020 VI. Badínský pivný festival 2020 Badín
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
05.09.2020 Rybnícke vinobranie 2020 Rybník
(SR - Nitriansky kraj)
detail
05.09.2020 Farmársky jarmok Trenčín 2020 Trenčín
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
05.09.2020 - 06.09.2020 Kráľovská Nitra 2020 - historický festival Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
05.09.2020 Deň soli 2020 Prešov - 3. ročník Prešov
(SR - Prešovský kraj)
detail
05.09.2020 Deň vo vinohradoch – 12. ročník Malokarpatská oblasť,
(SR - Bratislavský kraj)
detail
05.09.2020 Hubertove slávnosti pri burčiaku Svätý Jur 2020 Svätý Jur
(SR - Bratislavský kraj)
detail
05.09.2020 Folklórne slávnosti a Vinobranie Topoľčianky 2020 - 12. ročník Topoľčianky
(SR - Nitriansky kraj)
detail
05.09.2020 Radošinský burčiak 2020 Radošina
(SR - Nitriansky kraj)
detail
05.09.2020 Deň otvorených pivníc a oberačkový sprievod Dlhá nad Váhom 2020 - 7. ročník Dlhá nad Váhom,
(SR - Nitriansky kraj)
detail
06.09.2020 Podzoborské vinobranie Nitra 2020 - 16. ročník Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
06.09.2020 Omšenské hody 2020 Omšenie
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
06.09.2020 Slávnosti poľsko - goralskej kultúry Stará Ľubovňa 2020 - 5. ročník Stará Ľubovňa
(SR - Prešovský kraj)
detail
06.09.2020 Putovný festival Údolia Bodvy a Rudohoria 2020 Štós Štós
(SR - Košický kraj)
detail
11.09.2020 - 12.09.2020 Salamandrové dni Banská Štiavnica 2020 Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
11.09.2020 - 13.09.2020 Radvanský jarmok Banská Bystrica 2020 - 363. ročník Banská Bysrica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
11.09.2020 - 13.09.2020 Pri Trenčianskej bráne Trenčín 2020 Trenčín
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
11.09.2020 - 12.09.2020 Dni mesta Žarnovica 2020 Žarnovica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
11.09.2020 - 13.09.2020 Račianske vinobranie 2020 Bratislava - Rača
(SR - Bratislavský kraj)
detail
12.09.2020 Čajkovské vinobranie 2020 - 19. ročník Čajkov
(SR - Nitriansky kraj)
detail
12.09.2020 Rímske hry - Limes Day 2020 Rusovce - 23. ročník Bratislava-Rusovce
(SR - Bratislavský kraj)
detail
12.09.2020 Zálužské vinobranie Veľké Zálužie 2020 Veľké Zálužie
(SR - Nitriansky kraj)
detail
12.09.2020 Haruľa 2020 Valaská - 13. ročník súťaže o Najchutnejšiu haruľu Valaská
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
12.09.2020 - 13.09.2020 Zborovské slávnosti "Zborovo, Zborovo..." 2020 - 10. ročník Zborov nad Bystricou
(SR - Žilinský kraj)
detail
13.09.2020 Hody v Krakovanoch 2020 Krakovany
(SR - Trnavský kraj)
detail
17.09.2020 - 20.09.2020 Tradičný trnavský jarmok 2020 Trnava
(SR - Trnavský kraj)
detail
18.09.2020 - 20.09.2020 Vinobranie Pezinok 2020 Pezinok
(SR - Bratislavský kraj)
detail
18.09.2020 - 19.09.2020 Gajdovačka 2020 Oravská Polhora - 21. ročník medzinárodného gajdošského festivalu a 20. medzinárodná súťaž mladých gajdošov Oravská Polhora
(SR - Žilinský kraj)
detail
18.09.2020 - 19.09.2020 39. Kubínsky jarmok a Dni mesta Dolný Kubín 2020 Dolný Kubín
(SR - Žilinský kraj)
detail
18.09.2020 - 19.09.2020 Zvolenský jarmok 2020 Zvolen
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
18.09.2020 25. Považskobystrický jarmok 2020 Považská Bystrica
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
18.09.2020 - 19.09.2020 Skalické dni 2020 Skalica
(SR - Trnavský kraj)
detail
19.09.2020 Slivková paráda Špania Dolina 2020 - 7. ročník a súťaž o naj slivovicu a v jedení slivkových knedlí Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.09.2020 Krumpolový deň a súťaž v jedzení krumpolových puacek 2020 Sološnica - 13. ročník Sološnica
(SR - Bratislavský kraj)
detail
19.09.2020 18. Spišský zemiakarský jarmok Spišská Belá 2020 Spišská Belá
(SR - Prešovský kraj)
detail
19.09.2020 - 20.09.2020 Slávnosti jesene Krakovany 2020 - 17. ročník Krakovany
(SR - Trnavský kraj)
detail
19.09.2020 XIII. Remeselnícky jarmok Partizánska Lupča 2020 Partizánska Lupča
(SR - Žilinský kraj)
detail
19.09.2020 Slivkové hody Veľké Teriakovce 2020 - 8.ročník Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.09.2020 Deň sliviek Malé Trakany 2020 - IX. ročník Malé Trakany
(SR - Košický kraj)
detail
19.09.2020 Dudinské vinobranie 2020 - XV. ročník Dudince
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.09.2020 Deň otvorených tokajských pivníc 2020 - 16. ročník Veľká Tŕňa, Malá Tŕňa, Bara, Viničky
(SR - Košický kraj)
detail
19.09.2020 Obidské vinobranie 2020 Obid Obid
(SR - Košický kraj)
detail
19.09.2020 Putovanie cez mikroregión Poniklec 2020 Hlohovec Hlohovec, Horné Otrokovce, Dolné Otrokovce,
(SR - Trnavský kraj)
detail
23.09.2020 - 24.09.2020 Banícky jarmok Veľký Krtíš 2020 Veľký Krtíš
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.09.2020 - 26.09.2020 Gemersko – malohontský jarmok 2020 - 38. ročník Rimavská Sobota
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.09.2020 - 27.09.2020 Modranské vinobranie 2020 Modra
(SR - Bratislavský kraj)
detail
25.09.2020 - 27.09.2020 Biela noc Košice 2020 - 11. ročník Košice
(SR - Košický kraj)
detail
25.09.2020 - 27.09.2020 Ľubovniansky jarmok Stará Ľubovňa 2020 - 29. ročník Stará Ľubovňa
(SR - Prešovský kraj)
detail
26.09.2020 Gbelský jarmok 2020 Gbely
(SR - Trnavský kraj)
detail
26.09.2020 Rozlúčkový splav Hrona 2020 Levice - Región Tekov
(SR - Nitriansky kraj)
detail
26.09.2020 Cibulári hodujú Zohor 2020 - 9. ročník súťaže vo varení gulášu Zohor
(SR - Bratislavský kraj)
detail
26.09.2020 Mitrove slávnosti v obci Ludrová 2020 - VII. ročník Ludrová
(SR - Žilinský kraj)
detail
26.09.2020 Súťaž vo varení kotlíkovej kapustnice Hnúšťa 2020 - 13. ročník Hnúšťa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
26.09.2020 - 27.09.2020 Michalské hody 2020 Turie Turie
(SR - Žilinský kraj)
detail
26.09.2020 Závodské hody 2020 Závod - X. ročník Závod
(SR - Bratislavský kraj)
detail
26.09.2020 Tokajské vinobranie Čerhov 2020 - 19. ročník Čerhov
(SR - Košický kraj)
detail
27.09.2020 Valalická krojovaná paráda 2020 - 15. ročník
(SR - Banskobystrický kraj)
detail

Október

03.10.2020 Oberačka po sebechlebsky 2020 - 13. ročník Sebechleby - Stará Hora
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
03.10.2020 Hornošarišský vínny festival Bardejov 2020 - 6. ročník Bardejov
(SR - Prešovský kraj)
detail
03.10.2020 Zamykanie Váhu Ružomberok 2020 Ružomberok
(Zahraničie - Česko)
detail
03.10.2020 Regionálny gurmánsky deň Kokava nad Rimavicou 2020 - 7. ročník Kokava nad Rimavicou
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.10.2020 - 11.10.2020 474. tradičný jarmok Šimona – Júdu 2020 Štúrovo Štúrovo
(SR - Nitriansky kraj)
detail
09.10.2020 - 11.10.2020 Nitránsky Októberfest 2020 - festival piva a street foodu Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
09.10.2020 - 10.10.2020 XXIX. Vranovský jarmok 2020 Vranov nad Topľou
(SR - Prešovský kraj)
detail
09.10.2020 - 10.10.2020 Potulky po bratislavských vínnych pivniciach 2020 - 3. ročník Bratislava - Devín, Nové Mesto, Rača, Vajnory
(SR - Bratislavský kraj)
detail
10.10.2020 Štjavnyckým chodníčkom 2020 Banská Štiavnica - 4. ročník Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.10.2020 Bučové slávnosti Zohor 2020 Zohor
(SR - Bratislavský kraj)
detail
10.10.2020 Jablkové hodovanie Modra 2020 - 13. ročník Modra a obce a mestá regiónu,
(SR - Bratislavský kraj)
detail
10.10.2020 Jesenné putovanie po vinohradoch 2020 Hlohovec - 7. ročník Hlohovec
(SR - Trnavský kraj)
detail
11.10.2020 Farské hody Svrčinovec 2020 Svrčinovec
(SR - Žilinský kraj)
detail
11.10.2020 Kliňanský kotlík 2020 - 8. ročník Klin
(SR - Žilinský kraj)
detail
15.10.2020 - 18.10.2020 Tradičný Levický jarmok 2020 Levice
(SR - Nitriansky kraj)
detail
16.10.2020 - 18.10.2020 Margecianske fajnoty 2020 - 10. ročník Margecany,
(SR - Košický kraj)
detail
17.10.2020 Pietna spomienka Kláštorisko 2020 - 11. ročník venovaný obetiam hôr Letanovce - Kláštorisko - Slovenský raj
(SR - Košický kraj)
detail
18.10.2020 50. výročie vzniku folklórneho súboru KOKAVAN 2020 Kokava nad Rimavicou Kokava nad Rimavicou
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
22.10.2020 Jesenný jarmok Krupina 2020 Krupina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
23.10.2020 Kopaničársky jarmek Stará Turá 2020 Stará Turá
(SR - Trnavský kraj)
detail
24.10.2020 Medzinárodná súťaž vo varení kapustnice a príprave zabíjačkového taniera 2020 Nemce - 14. ročník Nemce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
24.10.2020 Slovenské mitrovanie Veľké Teriakovce 2020 - 9. ročník Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
24.10.2020 X. Svätomartinský festival Veľké Trakany 2020 Veľké Trakany
(SR - Košický kraj)
detail
24.10.2020 Deň otvorených búd na Vínnej ceste Záhorie 2020 Skalica - 11.ročník Skalica
(SR - Trenčiansky kraj)
detail

November

07.11.2020 Svätomartinský jarmok Stupava 2020 Stupava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
07.11.2020 Chute Malých Karpát 2019 - 5. ročník Malokarpatská oblasť,
(SR - Bratislavský kraj)
detail
07.11.2020 Deň vínnych pivníc v Trnave – 18. ročník Trnava
(SR - Trnavský kraj)
detail
11.11.2020 Svetový deň vojnových veteránov 2020 Závod - spomienka padlých vo vojne Závod
(SR - Bratislavský kraj)
detail
11.11.2020 Svätomartinské otváranie mladých vín Skalica 2020 Skalica
(SR - Trnavský kraj)
detail
11.11.2020 Svätomartinské otváranie mladých vín Skalica 2020 Skalica
(SR - Trnavský kraj)
detail
13.11.2020 Katarínsky ples Krakovany 2020 Krakovany
(SR - Trnavský kraj)
detail
14.11.2020 Mladé vína Hontu a Novohradu 2020 Želovce Želovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
15.11.2020 4. ročník Prehliadky goraľského folklóru vo Svidníku 2020 Svidník
(SR - Prešovský kraj)
detail
20.11.2020 Požehnanie mladých vín Hlohovec 2020 Hlohovec - Stará hora
(SR - Trnavský kraj)
detail
20.11.2020 - 21.11.2020 Ondrejský jarmok Želiezovce 2020 - XXIII. ročník Želiezovce
(SR - Nitriansky kraj)
detail
20.11.2020 - 22.11.2020 Deň otvorených pivníc® 2020 - 21. ročník Malokarpatskej vínnej cesty Bratislava - Devín - Bratislava - Svätý Jur - Pezinok - Modra až po Trnavu
(SR - Bratislavský kraj)
detail
21.11.2020 Páračky Na ľudovú nôtu 2020 Vyšehradné Nitrianske Pravno - Vyšehradné
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
21.11.2020 - 22.11.2020 Katarínsky ples Svrčinovec 2020 Svrčinovec
(SR - Žilinský kraj)
detail
21.11.2020 Sviatok ABOVSKÉHO mladého vína a regionálnych špecialít 2020 Jablonov nad Turňou Jablonov nad Turňou
(SR - Košický kraj)
detail
22.11.2020 - 28.11.2020 Rok na Gemeri – Zimný festival zvykov a obyčají Gemera 2020 Rožňava Rožňava
(SR - Košický kraj)
detail
23.11.2020 - 23.12.2020 Prešovské vianočné trhy 2020 Prešov
(SR - Prešovský kraj)
detail
23.11.2020 - 28.11.2020 Rok na Gemeri – Zimný festival zvykov a obyčají Gemera 2020 Rožňava Rožňava
(SR - Košický kraj)
detail
24.11.2020 - 25.11.2020 Katarínsky jarmok Veľký Krtíš 2020 Veľký Krtíš
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.11.2020 Katarínska ochutnávka mladých vín 2020 Dudince Dudince
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
26.11.2020 - 28.11.2020 532. Ondrejský jarmok v Brezne 2020 Brezno
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.11.2020 Svätokatarínska ochutnávka mladých vín Modra 2020 - XXI. ročník Modra
(SR - Bratislavský kraj)
detail
27.11.2020 Vôňa Vianoc Drienčany 2020 – prezentovanie vianočných tradícií Driečany
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.11.2020 Svätenie mladých vín a Katarínska ochutnávka Skalica 2020 Skalica
(SR - Trnavský kraj)
detail
27.11.2020 - 29.11.2020 Austerlitz 2020 - 215. výročí bitvy tří císařů u Slavkova Slavkov u Brna
(Zahraničie - Česko)
detail
28.11.2020 Katarínska zábava Zohor 2020 Zohor
(SR - Bratislavský kraj)
detail
28.11.2020 - 29.11.2020 Katarínska zábava Rusovce 2020 Bratislava-Rusovce
(SR - Bratislavský kraj)
detail
29.11.2020 Vianočné trhy a vianočná akadémia MŠ Krakovany 2020 Krakovany
(SR - Trnavský kraj)
detail
29.11.2020 - 23.12.2020 Adventná Nitra 2020 Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail

December

04.12.2020 Vianočné trhy a Mikuláš 2020 Svrčinovec Svrčinovec
(SR - Žilinský kraj)
detail
05.12.2020 Mikulášsky jarmok v Stupave 2020 Stupava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
05.12.2020 Vianočné trhy a výstava Betlehemov Sološnica 2020 Sološnica
(SR - Bratislavský kraj)
detail
05.12.2020 - 06.12.2020 Medzinárodné stretnutie Betlehemských pastierov 2020 Seňa a Janík - XIX. ročník Košice, Seňa, Janík, Turnianska Nová Ves
(SR - Košický kraj)
detail
05.12.2020 Vianočné trhy s príchodom Mikuláša 2020 Turie Turie
(SR - Žilinský kraj)
detail
05.12.2020 Závodské Vianočné trhy 2020 Závod Závod
(SR - Bratislavský kraj)
detail
05.12.2020 - 20.12.2020 Vianočné trhy Rusovce 2020 Bratislava-Rusovce
(SR - Bratislavský kraj)
detail
05.12.2020 XXVI. Sučiansky jarmok ľudových remesiel a Mikuláš 2020 Sučany Sučany
(SR - Žilinský kraj)
detail
05.12.2020 Tradičná obecná zabíjačka, vianočné trhy a príchod sv. Mikuláša 2020 Zborov nad Bystricou Zborov nad Bystricou
(Zahraničie - Česko)
detail
06.12.2020 Belianske Vianoce a Mikulášske popoludnie Spišská Belá 2020 Spišská Belá
(SR - Prešovský kraj)
detail
06.12.2020 - 20.12.2020 Krupinské Vianoce 2020 Krupina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
09.12.2020 - 10.12.2020 Vianočné trhy Rimavská Sobota 2020 Rimavská Sobota
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
09.12.2020 - 10.12.2020 XXV. Zimný jarmok Vranov nad Topľou 2020 Vranov nad Topľou
(SR - Prešovský kraj)
detail
11.12.2020 - 12.12.2020 29. Vianočné trhy Michalovce 2020 Michalovce
(SR - Košický kraj)
detail
11.12.2020 Vianočné trhy Zvolen 2020 Zvolen
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
11.12.2020 - 12.12.2020 Vianočné zastavenie Modra 2020 - tradičné mestské vianočné trhy Modra
(SR - Bratislavský kraj)
detail
12.12.2020 - 13.12.2020 Vianočný trh Stará Turá 2020 Stará Turá
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
12.12.2020 Vianočné trhy Zohor 2020 Zohor
(SR - Bratislavský kraj)
detail
12.12.2020 Z ďaleka my ideme... 2020 Spišské Tomášovce Spišské Tomášovce
(SR - Košický kraj)
detail
13.12.2020 Pokoj ľudom dobrej vôle Klenovec 2020 - vianočný program Klenovec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.12.2020 Čarovné vianoce Hnúšťa 2020 Hnúšťa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.12.2020 - 20.12.2020 XVIII. Tradičný vianočný jarmok Poprad 2020 Poprad
(SR - Prešovský kraj)
detail
17.12.2020 - 18.12.2020 Vianočné trhy Lučenec 2020 Lučenec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
18.12.2020 Vianočný radničný rínok Krupina 2020 - Vianočné trhy a program Krupina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.12.2020 Anjelská kapustnica Košice 2020 - 9. ročník Košice
(SR - Košický kraj)
detail
19.12.2020 Šťastia, zdravia vinšujeme vám ... Kokava nad Rimavicou 2020 Kokava nad Rimavicou
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
21.12.2020 - 22.12.2020 Vianočné remeselné trhy Stropkov 2020 Stropkov
(SR - Prešovský kraj)
detail
26.12.2020 Vianočný splav Hrona 2020 Levice - Región Tekov
(SR - Nitriansky kraj)
detail
31.12.2020 - 01.01.2021 V. Vinársky ples Malý Horeš 2020 Malý Horeš,
(SR - Košický kraj)
detail

2021

Máj

01.05.2021 Fraštacké putovanie za vínom Hlohovec 2021 – 14. ročník Hlohovec
(SR - Trnavský kraj)
detail
22.05.2021 - 23.05.2021 Festival zabudnutých remesiel 2021 - Hrad Červený Kameň Častá - Hrad Červený Kameň
(SR - Trnavský kraj)
detail

Jún

11.06.2021 - 13.06.2021 Keramické trhy Pezinok 2021 - 17. ročník Pezinok
(SR - Bratislavský kraj)
detail
25.06.2021 - 27.06.2021 Korunovačné slávnosti Bratislava 2021 - 280. výročie korunovácie Márie Terézie v Bratislave Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
25.06.2021 - 27.06.2021 Klenovská Rontouka 2021 Klenovec - 42. ročník Klenovec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail

Júl

09.07.2021 - 11.07.2021 Folklórne slávnosti pod Poľanou Detva 2021 - 55. ročník Detva
(SR - Banskobystrický kraj)
detail

August

06.08.2021 - 08.08.2021 46. Podroháčske folklórne slávnosti Zuberec 2021 - medzinárodný folklórny festival Zuberec - Brestová
(SR - Žilinský kraj)
detail
06.08.2021 - 08.08.2021 30. Oravský tradičný jarmok oživených remesiel Zuberec 2021 Zuberec - Brestová
(SR - Žilinský kraj)
detail
21.08.2021 Fyzulnačka Pezinok 2021 - medzinárodná súťaž vo varení fazuľovej polievky Pezinok
(SR - Bratislavský kraj)
detail
Copyright © 2011 – 2020 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny