Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Garden party na Korze 2023 Trnava

Garden party na Korze 2023 Trnava
Termín: 30.06.2023
Téma: HUDOBNÉ FESTIVALY a PRODUKCIE | ZÁBAVY, PLESY a BÁLY
Miesto konania: Trnava (SR - Trnavský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.regiontrnava.sk

Popis

Garden party na Korze 2023 Trnava

Dátum: 30. jún 2023 od 19:00 do 22:00 hod.

Srdečne pozývame všetkých milovníkov leta, exotiky a dobrej zábavy na oficiálne zahájenie kultúrneho leta na korze v piatok 30.6. od 19:00 do 22:00 hod. Tak, bachata, salsa, cha-cha, reggaeton alebo totálny free style...

Teplomer ukazuje tridsiatku. Tacos rozvoniava široko-ďaleko, barmani žonglujú s drinkmi ostošesť, po studených pohároch stekajú kvapky rosy. Fádne oblečenie dnes nemá priestor. Neónové, kvetinové, tropické a zvieracie vzory, mini sukne, klobúky, slnečné okuliare a ozdoby vo vlasoch. Človek nevie, za čím sa skôr obzrieť. Vtom z diaľky počuť bubny. Zvuk silnie a k bubnom sa zreteľne pridávajú trubky či melódia samby. Vtom sa z uličky vynára sprievod tanečníkov, ktorí lákajú do tanca všetkých naokolo. Trnavská latino párty je na svete!

Tento rok sa môžete tešiť na skvelý karnevalový tanečný sprievod pod záštitou štúdia tanca a pohybu Alegria v spolupráci s bubeníckou show. Vrcholom večera bude koncert maďarskej latino kapely Mai Rumba, ktorý sme minulý rok museli z dôvodu počasia odvolať.

Srdečne pozývame všetkých milovníkov leta, exotiky a dobrej zábavy na oficiálne zahájenie kultúrneho leta na korze v piatok (30.6.) od 19:00 do 22:00 hod.

Copyright © 2011 – 2024 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny | Nastavenia cookies