Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Výherný deň Kinekus 2023 Poprad

Výherný deň Kinekus 2023 Poprad
Termín: 22.07.2023
Téma: RôZNE +++
Miesto konania: Poprad (SR - Prešovský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.kinekus.sk

Popis

Výnimočný deň plný radosti, zábavy a vzrušujúcich odmien sa blíži! Kinekus pokračuje v šnúre úspešných akcií s názvom „Výherný deň Kinekus” tentokrát v Poprade. Už v sobotu 22. júla od 8:00 - 18:00 zažijete skvelý rodinný deň plný úžasných prekvapení v predajni Kinekus Poprad Dlhé Hony 5268/9, 058 01 Poprad - vedľa OC MAX.

Počas celého dňa budú pre deti pripravené rôzne atrakcie, ako napríklad skákací hrad, detská zóna s omaľovánkami a chýbať nebude ani náš maskot sliepka Klotilda v nadživotnej veľkosti. Dospelí však tiež určite neodídu s prázdnymi rukami. Čakajú ich odmeny za každý nákup, súťaž, chutné občerstvenie, hudba s moderátorkou a taktiež stánky s najnovším sortimentom. Atmosféru dotvorí aj folklórna skupina Kravianec a stánok s umeleckou tvorbou ručne maľovaného skla. Za akýkoľvek nákup bude každý zákazník odmenený poukážku na ďalší nákup v hodnote dvoch eur.

Pri stánku s občerstvením si za svoj nákup môžete pochutnať na cukrovej vate alebo chutnej domácej klobáske s čapovanou kofolou, prípadne v bezmäsitej verzii aj na sladkom koláči s kávou. Zapojiť sa budete môcť aj do súťaže o záhradné kreslo ZOE z masívu v hodnote 142,99 eur.

Za každý váš nákup budete odmenení. Ak však nakúpite nad 30 eur, budete mať príležitosť točiť kolesom Kinekus a vyhrať okamžité a užitočné výhry, ako napríklad detskú hojdačku, záhradné nožnice, skrutkovače, dosku na krájanie, panvicu, ale aj plyšovú klotildu alebo knihu plnú užitočných rád. K tomu všetkému dostanete aj chutné občerstvenie.
Nenechajte si ujsť možnosť výhodne nakúpiť užitočné veci do dielne, záhrady alebo domácnosti a pritom si užiť pestrý rodinný deň v predajni Kinekus Poprad v sobotu 22. júla. Výherný deň Kinekus bude prebiehať už od 8:00 - 18:00. Teší sa na vás tím nadšencov z predajne Kinekus.

Viac informácií získate tu: https://bit.ly/4488ZUG

Copyright © 2011 – 2024 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny | Nastavenia cookies