Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Tatry Ice Master 2024 Hrebienok - 10. ročník Medzinárodných majstrovstiev v stavaní ľadových sôch

Tatry Ice Master 2024 Hrebienok - 10. ročník Medzinárodných majstrovstiev v stavaní ľadových sôch
Termín: 27.01.2024 - 21.04.2024
Téma: TURISTIKA a CYKLISTIKA | KULTÚRA
Miesto konania: Vysoké Tatry - Hrebienok (SR - Prešovský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.vt.sk
www.youtube.com/watch?v=2gpIKCSiaXs
www.youtube.com/watch?v=5fJk9OEyCLQ

Popis

Tatry Ice Master 2024 Hrebienok - 10. ročník Medzinárodných majstrovstiev v stavaní ľadových sôch

HREBIENOK • VYSOKÉ TATRY
27.-28. január 2024

Ľadová krása už má svoje miesto - 27.-28. januára 2024 ním bude vysokotatranský Hrebienok, a to vďaka 10. ročníku už tradičného podujatia TATRY ICE MASTER, ktoré sa po dvoch rokoch vracia na Hrebienok.

Počas dvoch dní ľadoví sochári z desiatich krajín sveta vdýchnu život 50-tim tonám ľadu a premenia ich na 35 unikátnych ľadových sôch. Počas podujatia bude pre vás pripravený bohatý sprievodný program.

Šikovní sochári a umelci budú pracovať s 50-timi tonami ľadu na rôznych motívoch a témach, ktoré vdýchnu do impozantných sôch. Ľadové sochy, ktoré počas dňa umelci vytvoria, budú od zotmenia nasvietené, čím sa umocní dizajn a krása jednotlivých sôch. Jednu časť sôch budú ľadoví rezbári vytvárať popri budove lanovky a druhá bude umiestnená v druhej kupole vedľa Tatranského ľadového Dómu. Sochy umiestnené v kupole - Galéria ľadových majstrov bude v prevádzke až do skončenia zimnej sezóny, resp. do konca apríla 2024. Druhá časť sôch bude ponechaná na otvorenom priestranstve, kým ich počasie neroztopí.

Do hlasovania o najlepší tím z 10 krajín sveta sa môžete zapojiť aj vy! V každej našej prevádzke, či pokladni, dostanete k nákupu hlasovací lístok, ktorý môžete vyplnený vložiť do hlasovacej urny. Tá bude umiestnená na pódiu na Hrebienku. Vyplneným hlasovacím lístkom a zapojením sa do súťaže, môžete získať skvelé ceny!

Podujatie Tatry Ice Master bude sprevádzať aj bohatý sprievodný program. Počas dňa na vás budú čakať rôzne hry, či súťaže o zaujímavé ceny.

Copyright © 2011 – 2024 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny | Nastavenia cookies