Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Benefit Banquet for TV Slovenský svet - Benefičný banket

Benefit Banquet for TV Slovenský svet - Benefičný banket
Termín: 22.09.2012
Téma: PODUJATIA NAŠICH KRAJANOV
Miesto konania: Woodbridge, Ontario, Canada (Zahraničie - Európa/Svet)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: /www.kanadskyslovak.ca

Popis

Benefičný banket pre TV Slovenský svet

Slovenská kanadská spoločnosť Milana Rastislava Štefánika

pripravuje na 22. septembra veľké benefičné podujatie na podporu televízie TV Slovenský svet. Pôjde o banket, ktorého hlavnou hviezdou bude spevák zo Slovenska Peter Stašák. Skvelý zabávač príde aj s hudobnými hosťami.

Bohatý kultúrny program, v ktorom sa predstavia aj domáci umelci, vynikajúce jedlo a tanečná zábava vám zaručia krásny večer plný nezabudbnuteľných zážitkov.

Benefičný banket sa bude konať v Al Fogolar Restaurant and Banquet Centre na Islington Avenue vo Woodbridge na križovatke ulíc Steeles a Islington. Na miesto je vynikajúce dopravné spojenie autom či verejnou dopravou.

Nenechajte si ujsť toto fantastické podujatie a dátum 22. september si do vašich kalendárov zaznačte už teraz. Vstupenky si objednávajte na telefónnom čísle 416-504-3800, na ktorom si môžete vopred rezervovať aj celé stoly. Lístky na vôbec jediné vystúpenie Petra Stašáka v Kanade si možte zakúpiť aj počas slovenského dňa v Miltone už 15. júla. Ďakujeme za vašu podporu a tešíme sa na vašu účasť.

Benefičný banket na podporu televízie Slovenský svet

sobota 22. septembra o 18:00 hod.
al Fogolar Restaurant and Banquet Centre
7065 Islington Ave.
Woodbridge, Ontario

Info a vstupenky: 416-504-3800

************************************************************************************************************************

Benefit Banquet for Slovak TV program

Slovak Canadian Society of Milan Rastislav Štefánik is preparing for September 22nd a great Benefit Gala event to support the Slovak television program TV Slovenský svet. Singer Peter Stašák from Slovakia will headline the banquet. A great entertainer will be accompanied by other musical guests. A great cultural program, which will include domestic artists, and great food and dance will guarantee a wonderful evening full of unforgettable experiences.

Benefit Banquet will be held in Al Fogolar Restaurant and Banquet Centre on Islington Avenue in Woodbridge at the intersection of Steeles and Islington streets. The location has excellent transport links by car or public transport.

Do not miss this fantastic event, mark September 22nd in your calendar now. To order your tickets, call 416-504-3800, where you can pre-book a whole table. You can buy tickets for Peter Stašák`s only performance in Canada also at the Slovak Day on July 15th in Milton. Thank you for your support and we are looking forward to your participation.

Benefit Banquet to support Slovak television program TV Slovenský svet

Saturday, September 22 at 6:00 p.m.
al Fogolar Restaurant and Banquet Center
7065 Islington Ave.
Woodbridge, Ontario

Info and tickets: 416-504-3800

Copyright © 2011 – 2023 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny