Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Prvý ružinovský Maškarný bál 2015 Bratislava

Prvý ružinovský Maškarný bál 2015 Bratislava
Termín: 29.01.2016
Téma: ZÁBAVY, PLESY a BÁLY
Miesto konania: Bratislava - Ružinov (SR - Bratislavský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.ruzinov.sk

Popis

Prvý ružinovský Maškarný bál 2015 Bratislava

V piatok 29. januára 2016 o 19:00 sa v Dome kultúry Ružinov uskutoční prvý ročník Maškarného bálu. Jeho hlavným leitmotívom bude latinsko-americká kultúra.

Atmosféru latinsko-amerických karnevalov navodí originálny hudobný program a tanečné vystúpenia tanečníc v krásnych kostýmoch. Súčasťou výhodného uvádzacieho vstupného bude aj atraktívne večerné menu, víno a nealko nápoje.

Tancovať sa bude na dvoch tanečných parketoch – na jednom s originálnou kubánskou kapelou Janelys and The Cuban Band. Jej vystúpenia budú pretkávať tanečné kreácie temperamentných tanečníc samby a iných tancov skupiny Latino Flash Miguela Méndeza. O zábavu na druhom parkete sa postará DJ, ktorý bude hrať okrem latino hudby aj najobľúbenejšie tanečné hity súčasnosti aj nedávnej minulosti. Hosťom večera bude Miguel Mendéz, priekopník latino kultúry na Slovensku. Hostia môžu prísť vo vhodných maskách, čo však ale nie je podmienkou účasti na bále.

Vzhľadom k faktu, že piaty ročník Plesu Ružinovčanov sa vypredal za jeden deň, bude Maškarný bál 2016 ďalšou možnosťou zabaviť sa počas plesovej sezóny v Ružinove.

Vstupenky budú v predaji od utorka 15.12. 2016 od 12:00 na pokladni DK Ružinov. Cena vstupenky je 25,- EUR.

Copyright © 2011 – 2022 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny