Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Dni Petržalky 2017 - 20. ročník

Dni Petržalky 2017 - 20. ročník
Termín: 17.06.2017
Téma: DNI OBCE a MESTA
Miesto konania: Bratislava - Pertžalka (SR - Bratislavský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.petrzalka.sk
www.youtube.com/watch?v=nNMyp8_ZS4I
www.youtube.com/watch?v=tzoUJ54ZG5Q

Popis

Dni Petržalky 2017 - 20. ročník

Naša mestská časť spoločne so Závodiskom v rámci prípravy Galaprogramu, ktorým 17. júna 2017 vyvrcholia.

Aj na dvadsiatom ročníku "Dni Petržalky" je pripravený bohatý program s atrakciami, divadielkami, tvorivými aktivitami a hudobno-tanečnými vystúpeniami pre deti aj seniorov.

GALAPROGRAM DNI PETRŽALKY

SPRIEVODNÉ PODUJATIA, AKTIVITY, SÚŤAŽE

10:00 – 18:00 h
ZÓNA ĽUDOVÝCH TRADÍCIÍ A REMESIEL
prezentácia ľudových tradícií a remesiel v spolupráci s ÚĽUV-om

11:00 – 18:00 h
PETRŽALSKÁ BURZA KNÍH
ponuka vyradenej alebo darovanej literatúry pre deti, mládež a dospelých za symbolickú cenu 0,50 €/ks

14:00 – 16:00 h
PETRŽALSKÝ ORIEŠOK
súťaž o najkrajšieho petržalského psieho kríženca

DETSKÁ SCÉNA Ɩ malé pódium
Moderátor: Maroš Szalay
10:00 – 16:00 h
tanečné školy: HALÓ-HALÓ, VIERY SÁDOVSKEJ, ELLEDANSE, LOVE DANCE SCHOOL, PETRA MODROVSKÉHO, ZUŠ Daliborovo nám., víťazi súťaže POP HIT, speváčka MIA, kúzelník IVAN LUČANIČ, MAJSTER N, CREATIVE SHOW Cirkus obrov 2 – Návrat slonov

10:00 -18:00 h
DETSKÁ TVORIVÁ ČINNOSŤ
výtvarný ateliér pre malé a veľké deti spojené so súťažou na tému PETRŽALSKÉ NAJ,
nesúťažné maľovanie na zemi na tému Naša milá Petržalka – NAJ-dlhší petržalský farebný chodník,
inscenované čítanie pána Mrkvičku

11:00 a 13:00 h
DIVADELNÉ PREDSTAVENIA PRE DETI
Divadlo pod Hríbom

ATRAKCIE
maľovanie na tvár, maľovanie hennou, skákačky a iné atrakcie

PREZENTÁCIA ZŠ A SŠ
ukážky aktivít škôl v mestskej časti Bratislava-Petržalka

PREZENTÁCIA ORGANIZÁCIÍ TRETIEHO SEKTORA
Kampino- domov sociálnych služieb, Impulz – pracovno-socializačné centrum, Lepší svet – starostlivosť o ľudí s mentálnym znevýhodnením

SENIORSCÉNA Ɩ malé pódium
16:30 – 20:00 h
tanečné a hudobné vystúpenia súborov Orchidea, Melódia a Petržalčanka, tančiareň s hudobnou skupinou

GALAKONCERT Ɩ veľké pódium Ɩ14:00 – 24:00 h
14:00 – 14:30 JÁN HURTÍK & BUFET (víťaz súťaže amatérskych kapiel)
14:45 – 15:15 RASDALMAN (víťaz súťaže Petržalská baretka)
15.30 – 16.25 KING SHAOLIN
16.50 – 17.50 HEĽENINE OČI
18.10 – 19.10 PLEXO
19.40 – 20.40 PRESSBURGER KLEZMER BAND
21.10 – 22.10 CHRIS NORMAN
22.50 – 23.50 CHINASKI
ohňostroj

Copyright © 2011 – 2019 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny