Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Vianočné trhy Ochodnica 2018

Vianočné trhy Ochodnica 2018
Termín: 08.12.2018
Téma: JARMOKY, TRHY a HODY
Miesto konania: Ochodnica (SR - Žilinský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.ochodnica.sk

Popis

V sobotu 8. decembra 2018 sa v amfiteátri obce Ochodnica uskutoční 2.ročník Vianočných trhov. Príďte sa naladiť na vianočnú strunu s vianočnými pesničkami a koledami, vôňou vareného punču, pečených medovníkov a oblátok. Nakúpiť si môžete vianočné ozdoby a dekorácie, šperky, oriešky, suveníry, pečený čaj, pletené čiapky, medové sviečky a ďalšie produkty remeselníkov. Začíname už od 11:00 hod.!

Zároveň pozývame všetkých šikovných remeselníkov a predajcov, ktorí chcú prezentovať svoju vlastnú tvorbu a tradičné výrobky, aby svoju účasť na trhoch nahlásili na tel.č. 041/4233121 alebo emailom na obec@ochodnica.sk

Zapojiť sa môžete samozrejme aj Vy! Poďte odprezentovať a popredávať svoje výrobky, na ktoré ste hrdí. Konečne máte možnosť zúročiť drinu a pochváliť sa svojimi handmade výrobkami! Aj vďaka vašej šikovnosti nám pomôžete vytvoriť príjemnú a pokojnú vianočnú atmosféru.

Vianočnú atmosféru navyše podporia svojimi vystúpeniami FS Kýčera, spevácka skupina Seniorka a dychová hudba Ochodničanka.

Tešíme sa na Vás!

Copyright © 2011 – 2021 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny