Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Nestville Open Fest 2019 Hniezdne

Nestville Open Fest 2019 Hniezdne
Termín: 28.06.2019 - 29.06.2019
Téma: KULTÚRA | SLÁVNOSTI a FESTIVALY
Miesto konania: Hniezdne - Nestville Park (SR - Prešovský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.nestvilleopenfest.sk/sk

Popis

V malebnej dedinke Hniezdne sa v dňoch 28. – 29. júna 2019 otvoria brány Nestville Parku už po ôsmykrát známym multižánrovým kultúrno-zábavným festivalom Nestville Open Fest 2019. Dvojdňový festival, ktorý je jediný svojho charakteru v regióne severný Spiš, bude sprevádzaný bohatým kultúrnym programom.

O nezabudnuteľnú atmosféru sa postarajú slovenské i zahraničné hviezdy. Na svoje si taktiež prídu aj tí najmenší vďaka obľúbeným interpretom detskej hudobnej scény. Podujatie bude spestrené veľkolepým ohňostrojom, atrakciami a fun zónami, v ktorých zažijú deti i dospelí neopakovateľné zážitky.

Pre ničím nerušený oddych budú pre návštevníkov pripravené aj bezplatné oddychové zóny a stanové mestečko.

Nestville Stage:
▪️ S Hudbou Vesmírnou
▪️ Gladiator
▪️ Sima Martausová
▪️ Miro Jaroš
▪️ SIMA
▪️ NoControl
▪️ Samantha Fox
▪️ OASIS Tribute
▪️ Kristína
▪️ Rusín Čendeš Orchestra
▪️ Akustika
▪️ Peter Cmorík Band
▪️ Richard Müller
▪️ Veronika Rabada
▪️ Heľenine oči
▪️ Iconito

Tento rok sa môžete prvýkrát tešiť na Nestville Rodeo Show počas Nestville Open Festu 2019. Kovboji sa vám predvedú vo viacerých disciplínach ako napríklad: Gate Race/Trailer Loading/Team Penning/Barrel Race/Keyhole Racing/Ranch Sorting, v ktorých predvedú jazdci a ich kone zručnosť, rýchlosť, šikovnosť, obratnosť, silu a inteligenciu. Jednoducho všetky aspekty, ktoré kovboj a jeho jazdec musí mať.
O zábavu na Nestville Open Feste 2019 nebudú mať núdzu ani tí najmenší. V Nestville detskom svete na nich čaká bohatý program, ktorý zahŕňa vystúpenie Mira Jaroša, autogramiádu seriálových Oteckov, ktorí im budú predčítať rozprávky Pavla Dobšinského. O ďalšiu zábavu sa postará prešovské Divadlo Cililing a detské kino, kde sa počas trvania celého festivalu budú premietať obľúbené animované rozprávky. No ešte stále nekončíme. Bublinová či cirkusová show budú spolu s vysokými choduliarmi taktiež súčasťou tejto zóny. Navyše, deti si budú môcť otestovať svoje zručnosti a schopnosti v tvorivých dielňach. Tak čo, tešíte sa deti?
Hangár Nestville Parku sa počas Nestville Open Festu 2019 premení na slnkom zaliatu pláž pri krásnom mori populárneho španielskeho ostrova - Ibiza. Nespútaná párty plná zábavy a typickej huby, o ktorú sa postarajú zvučné mená ako DJ Ray Pareon, DJs Nuff & Lekno, DJ Drahosh alebo DJ Borra. Headlinerom Nestville Ibiza Party bude DJ Milana​. Disdžokejka priamo z Ibizy, ktorá nepochybne roztancuje a rozpáli publikum

Copyright © 2011 – 2024 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny | Nastavenia cookies