Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

NOVE - - - ART IN PARK 2020 Trenčianske Teplice - 5. ročník

NOVE - - - ART IN PARK 2020 Trenčianske Teplice - 5. ročník
Termín: 28.08.2020 - 30.08.2020
Téma: HUDOBNÉ FESTIVALY a PRODUKCIE
Miesto konania: Trenčianske Teplice (SR - Trenčiansky kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.artinpark.sk

Popis

Multižánrový festival ART IN PARK prichádza opäť do Trenčianskych Teplíc, i keď v netradičnom augustovom termíne. Už po piatykrát festival spojí film, výtvarné umenie, divadlo a hudbu, ktoré bude opäť dopĺňať bohatý sprievodný program. Festival každoročne víta návštevníkov všetkých vekových kategórií, od rodiniek s deťmi cez dospievajúcich tínedžerov, zamilované páry až po kúpeľných hostí. Tešíme sa na všetkých 28. – 30. augusta v parku Trenčianskych Teplíc!

Filmová spolupráca vznikla tento rok opäť s kinom ARTKINO Metro pod vedením Braňa Holého. Môžete sa tešiť na filmy ako V sieti, Parazit, La Gomera či Judy. Vaše deti sa potešia filmu Websterovci 2 a celá rodina si môžete vychutnať filmy Šarlatána a Havel na open air v parku v Trenčianskych Tepliciach.

V rámci hudobnej časti na vás čakajú koncerty známych slovenských kapiel a príležitosť predstaviť sa publiku majú aj menej známe, no talentované slovenské kapely. Tešiť sa môžete na Billy Barman, Ultrazvuk, Walter Schnitzelsson či Luvver. Môžete si skúsiť na vlastnej koži Silent Disco a sledovať hudobný súboj dvoch DJov.

Už neodmysliteľnou súčasťou festivalu bude market plný handmade značiek, obľúbená chill-out a gastro zóna, kreatívne workshopy ale aj sprievodný program, detská kreatívna zóna, detské workshopy aj divadelné predstavenia pre deti.

Piaty ročník festivalu ART IN PARK sa bude konať 28.-30.augusta 2020 v Kúpeľnom parku Trenčianske Teplice. Vstup na program v parku je zdarma. Vstupenky na premietania v kine Prameň je možné zakúpiť si počas festivalu priamo v kine. Kompletný program aj viac informácií nájdete na www.artinpark.sk.

Copyright © 2011 – 2024 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny | Nastavenia cookies