Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Mičinský pitvor 2022 Mičiná - 7. ročník

Mičinský pitvor 2022 Mičiná - 7. ročník
Termín: 06.06.2022 - 11.06.2022
Téma: KULTÚRA
Miesto konania: Mičiná (SR - Banskobystrický kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.hornamicina.eu

Popis

Mičinský pitvor 2022 Mičiná - 7. ročník

DIVADELNO – HUDOBNÝ FESTIVAL PRE CELÚ RODINU
Srdečne Vás pozývame na multižánrový festival Mičinský pitvor.

Vo svojom 7. ročníku opäť prinesie fenomén “Nového cirkusu”. Nečakajte v ňom však drezúru smutných zvierat, ale nezabudnuteľné umenie veselých klaunov, akrobatov, hercov a hudobníkov.

Tento jedinečný festival sa uskutoční 6. – 11. júna 2022 v Banskej Bystrici a našej obci . Prinesie množstvo predstavení, koncertov, diskusií, workshopov i aktivít pre všetkých umeniachtivých, bez rozdielu veku a schopností. Viac informácií v programe.

Srdečne Vás pozývame na rodinný  multižánrový divadelno – hudobný festival Mičinský pitvor, ktorý tento rok opäť zavíta aj do ulíc Banskej Bystrice.

V pondelok 6. júna na Námestí SNP festival symbolicky otvorí pouličné predstavenie Bežkárska odysea v podaní pražského zoskupenia Bratři v tricku.

„Inventár“ Mičinského pitvoru Martin Geišberg zahrá, spolu s hercom a muzikantom Ondrejom Kovaľom, vo štvrtok 9. júna o 20:00 hod. na nádvorí Robotníckeho domu v Banskej Bystrici.

V programe festivalu 10. júna – 11. júna na Hornej Mičinej vystúpia : Bábkové divadlo Morgonrock, Odivo, Teáter Komika, Tomáš Krištof, Kristína Tormová, Cirkus Mavakanza, Le Payaco, Puding pani Elvisovej, Tamara Kramar,  Andy Lou, Trio Olga (Monika Haasová a Péter Cseri), Duo Kyselí krastafci, Squadra Sua (ČR) ale aj Svedkovia Liehovovi, ktorí prinesú na festival „svedectvo o jedinom a pravom zhasiteľovi smäda Liehovi Špiritovi, ktorý bol za nás vypálený a do fľaše daný…“. Akrobatické umenie predvedie česká skupina Losers Cirque Company

…bude to cirkus!

Copyright © 2011 – 2024 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny | Nastavenia cookies