Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Deň detí na hrade Červený Kameň 2017

Deň detí na hrade Červený Kameň 2017
Termín: 03.06.2017
Téma: SLÁVNOSTI a FESTIVALY
Miesto konania: Hrad Červený Kameň. Častá (SR - Bratislavský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.hradcervenykamen.sk
www.facebook.com/CervenyKamenHrad

Popis

Deň detí na hrade Červený Kameň 2017

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sme sa rozhodli spestriť návštevu hradu všetkým deťom a ich rodičom. Deň plný zábavy a dobrodružstva môžete prežiť na hrade Červený Kameň v sobotu 3. júna 2017 od 9.00 do 17.00 hod.

Počas návštevy hradu sa môžete stretnúť s princeznou, ktorá vám porozpráva aké je to tráviť celé dni na hrade, tí odvážnejší sa môžu vydať na dobrodružnú cestu za truhlicou plnou zlata. (vstupné na prehliadky: dospelý 4,- EUR, deti 2,- EUR).

Tešiť sa môžete aj na bábkové divadelné predstavenia v podaní tradičného rodinného bábkového divadla MARIONETA (divadelné predstavenia začínajú o 11.00, 14.00, 15.00 a 16.00 hod., vstupné 3,50 EUR na osobu).
Počas návštevy hradu nezabudnite navštíviť aj SOKOLIARSKY DVOR ASTUR, v ktorom pripravili pre deti rôzne súťaže. V areáli bude aj detská aréna, vyskúšať si môžete streľbu z luku, hod oštepom alebo sekerkou.

Nebude chýbať ani maľovanie na tvár a tvorivé dielne, zabavíte sa plstením merino vlny, maľovaním na textil, či výrobou a zdobením čeleniek. Na nádvorí hradu vám svoje výrobky predstaví aj niekoľko remeselníkov a handmade výrobcov.

Srdečne vás pozývame.

Copyright © 2011 – 2021 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny