Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Chrenovské stánky 11. ročník a Dožinkové slávnosti 2017 Nitra

Chrenovské stánky 11. ročník a Dožinkové slávnosti  2017 Nitra
Termín: 18.08.2017 - 20.08.2017
Téma: SLÁVNOSTI a FESTIVALY | ĽUDOVÉ ZVYKY a TRADÍCIE
Miesto konania: Nitra, (SR - Nitriansky kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.nitra.sk

Popis

CHRENOVSKÉ STÁNKY 11. ROČNÍK – DOŽINKOVÉ SLÁVNOSTI | 18.-20.8.2017, priestranstvo pred areálom Agrokomplexu

Prihláška len pre remeselníkov, uzávierka prihlášok 28. júla 2017

Počas medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex sa každoročne konajú tradičné Chrenovské stánky a Dožinkové slávnosti.

Chrenovské dožinky 2017
AGROKOMPLEX 44. ročník medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy

Pocta tradíciám Cech historických remesiel a ľudovoumelecké remeslá

TRADIČNÉ GURMÁNSKE ŠPECIALITY a POCHÚŤKY rôzne chutné dobroty
NAFUKOVACIE ATRAKCIE
PIVNÝ STAN


Chrenovské dožinky 2017
zrekonštruovaný AMFITEÁTER v areáli výstaviska AGROKOMPLEX
VSTUP od Chrenovej VOĽNÝ pre všetkých návštevníkov amfiteátra!
16.8. streda
20.00 Otvorenie amfiteátra na Agrokomplexe
Pavol Hammel

17.8. štvrtok

11.00 Vítame vás na Chrenovej

Folklórny súbor ZOBOR
Folklórna skupina Tradícia
Folklórny súbor Kamenec
14.30 Melódie Balkánu

Jadranka

16.00 Chrenovské DOŽINKY

Folklórna skupina Jaročan
Folklórny súbor Jelenčan
Detský folklórny súbor Sílešánek
Dychová hudba Skýcovanka
Peter´s Beats
20.00 Bavme sa všetci!

Hudobná skupina KORTINA –
„Poznáte zo Šláger TV“

18.8. piatok

10.00 Na skvelú náladu

Detský folklórny súbor Sílešánek
E.G.O. Group
Hudobná skupina Ranč a hosť Sofinka Králiková
Folklórny súbor Mladosť
Folklórny súbor ZOBOR
17.00 Pohodička pri peknej hudbe

Maroš Bango
Paľo Drapák
Zeus
21.00 Dnes mám prvé randevú

Slovak Tango
19.8. sobota

10.00

Peter´s Beats

10.30 Odovzdávanie rezortných ocenení

11.45 Spievajte si s nami

Dychová hudba Drietomanka
Dychová hudba Lieskované
Folklórny súbor Slnečnica
15.30 Prezentácia knihy Nitra z neba

17.00 Zábava pre všetkých

Lolo a Piškót – program pre deti
Replay
Milan Veróny and Band
20.30 LATINOSHOW

Campana Batucada
Dominika Titková and Friends
Lee Perez
Lazaro
Bailadora dance group
20.8. nedeľa

10.30

Peter Farkašovský
11.00 Na nedeľu oddych chvíľu

Folklórny súbor Slnečnica
Dychová hudba Záhorienka
14.00 Melódie Balkánu

Jadranka
15.00 Jasná správa

Hudobná skupina Forum

ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ!

Copyright © 2011 – 2019 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny