Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

BURČAKFEST 2015 Veľké Kozmálovce - 3. ročník

BURČAKFEST 2015 Veľké Kozmálovce - 3. ročník
Termín: 03.10.2015
Téma: VINOBRANIE a VÍNO
Miesto konania: Veľké Kozmálovce (SR - Nitriansky kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.velkekozmalovce.sk
www.burcakfest.sk
www.youtube.com/watch?v=ht7vQEYOaG8

Popis

Milí nadšenci mladého vína :O)

Sme OZ Rodáci Veľké Kozmálovce a každoročne organizujeme kultúrno-spoločenské podujatie BURČAKFEST http://www.burcakfest.sk/


Idea založiť a zmanažovať BURČÁKFEST sa zrodila k príležitosti osláv mladého vína a tento rok je to tretí ročník festivalu s očakávanou návštevnosťou cca 5000 ľudí. Festival sa bude konať v centre obce, v parku kde sa bude odohrávať hudobná aj gastronomická časť. V interiéri (Dom Kultúry)sa bude odohrávať sprievodný program .

Aj tento rok čaká návštevníkov bohatý hudobný a iný program ako: Folklórny súbor Karpaty, Pavel Hamel, Kmeťoband, Love 4 Money, Mike Spirit ale tiež hostia ako Boris Filan a Rišo Lintner.

Minulý rok sme prežili deň plný hudby, dobrého jedla, kvalitného vína a skvelej zábavy. Vo Veľkých Kozmálovciach sme 4 októbra 2014 privítali skvelých hudobníkov, vinárskych majstrov, kuchárov, ľudových remeselníkov a priateľov na druhom ročníku burčákového festivalu. Program bol pripravený pre všetky vekové kategórie – a slniečko prišlo tiež.

Budeme podstení, keď nás aj tento rok potešíte vašou prítomnosťou a oslávime tak spoločne mladé vínko z našich viníc : O)


Tešíme sa na stretnutie s vami :O)

S úctivým pozdravom

Mgr. Zuzana Bieliková
Panenská 7
811 03 BRATISLAVA

Telefonický kontakt: 0917170647
Copyright © 2011 – 2020 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny