Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

Umením k harmónii - intenzívny víkendový kurz maľovania Bratislava

Umením k harmónii - intenzívny víkendový kurz maľovania Bratislava
Termín: 17.10.2015 - 18.10.2015
Téma: RôZNE +++ | KULTÚRA
Miesto konania: Bratislava (SR - Bratislavský kraj)
Ubytovanie · Počasie · Cestovné poriadky
Web: www.ziv.sk/kurz-malovania-umenim-k-harmonii.html

Popis

Intenzívny víkendový kurz pre náročnejšieho poslucháča. Je určený širokej verejnosti, každému, kto sa chce naučiť základy výtvarnej tvorby a rozvíjať svoj talent pod individuálnym, profesionálnym vedením, pre aktívnych, rýchlych ľudí.

Kurz je založený na schopnosti mozgu prijať a spracovať v relaxovanom stave veľké množstvo informácií. Skúsený lektor vás počas dvoch dní povedie cez kresbu, akvarel, pastel až k olejomaľbe s hudbou, relaxačnými a výtvarnými cvičeniami. Je vyučovaný jedinečnou, pôvodnou metódou založenou na kombinácii arteterapeutických a relaxačných techník s klasickou výučbou, vhodný pre aktívnych ľudí s nedostatkom času. Rozvíja tvorivosť v každej oblasti života. Počas dvanástich hodín získate všetko potrebné, aby ste mohli začať samostatne maľovať.

Ideálny kurz pre zaneprázdnených, rýchlych ľudí, niečo ako "rýchlo kurz geniality"... :-)

Skladá sa zo štyroch trojhodinových blokov – kresba, pastel, akvarel, olejomaľba, v každom bloku je prednáška k danej téme, vysvetlenie techniky a praktická časť. Každý účastník si vyskúša štyri techniky a namaľuje vlastné obrázky. Zážitok z tvorby, práca s profesionálnym výtvarným materiálom, jedinečná metóda rozvoja tvorivosti s použitím hudby a výtvarných cvičení umožňuje vzdelávanie príjemnou formou, posilňuje sebadôveru a otvára nové možnosti. Nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce znalosti výtvarnej tvorby.

Absolventi môžu ďalej počas školského roka navštevovať ZIV ateliér a venovať sa technike, ktorú si obľúbili a ďalej sa výtvarne rozvíjať. Môžu sa zúčastňovať spoločných výstav, plenérov - maľovania v prírode a iných akcií. Všetok materiál a malé občerstvenie je v cene kurzu.

TERMÍNY: 17.-18.10., 7.- 8.11. 2015 (sobota 14:00 - 20:00, nedeľa 9:00 - 16:00), kurz organizujeme cez víkend približne 1x za mesiac až dva
LEKTORKA: Ing. Iveta Slobodníková, výtvarníčka a arteterapeutka, absolventka štúdia maľby na VŠVÚ Bratislava v ateliéri profesora Jána Bergera
CENA: 200,- EUR, denní študenti platia 120,- EUR (zľava 40% pre denných študentov)
MIESTO: Galéria ZIV, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov

PRIHLÁŠKY:
Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo webovou prihláškou a uhradiť zálohu, najneskôr 2 dni pred kurzom.
ziv@ziv.sk, ziv.bratislava@gmail.com
0903 275 335, 0905 255 585, 0903 110 228

Copyright © 2011 – 2024 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny | Nastavenia cookies