Folklorfest.sk : podujatia na voľný čas
Tipy na víkend

VARENIE a PEČENIE DOBRôT

Január

28.01.2017 Fašingová zabíjačka Smolník 2017 Smolník
(SR - Košický kraj)
detail

Február

24.02.2017 - 25.02.2017 X. Medzinárodný klobásový festival Sládkovičovo 2017 Sládkovičovo
(SR - Trnavský kraj)
detail

Júl

14.07.2017 - 15.07.2017 Majstrovstvá Slovenska a Európy vo varení a jedení bryndzových halušiek Turecká - 2017 Turecká
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
22.07.2017 Fizolňový deň Kynceľová - 11. ročník a Súťaž v krájaní cibule - 5. ročník 2017 Kynceľová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
29.07.2017 Deň Sásovskej uhorky 2017 - 6.ročník Banská Bystrica - Sásová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail

September

23.09.2017 Krumpolový deň Sološnica 2017 - 10. ročník a 650. výročie prvej písomnej zmienky o obci Sološnica
(SR - Bratislavský kraj)
detail

November

10.11.2017 - 11.11.2017 KLOBFEST 2017 Nové Zámky Nové Zámky
(SR - Nitriansky kraj)
detail
11.11.2017 Medzinárodný festival klobás Martin 2017 - 3. ročník Martin
(SR - Žilinský kraj)
detail
 

Staršie podujatia: VARENIE a PEČENIE DOBRôT

08.12.2012 Vianočný punč - Weihnachtspunsch Wien
(Zahraničie - Rakúsko)
detail
16.03.2013 X. domáca zabíjačka v Čorváši Csorvás
(Zahraničie - Maďarsko)
detail
18.05.2013 - 19.05.2013 Grilliada 2013 - 2. ročník Banská Bystrica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
18.05.2013 Súťaž vo varení gulášu Senec Senec
(SR - Bratislavský kraj)
detail
18.05.2013 VII.Štrúdľový festival Trhová Hradská
(SR - Trnavský kraj)
detail
24.05.2013 - 26.05.2013 Slovak Food Festival 2013 Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
25.05.2013 Guľášmajster 2013 Stožok - 8. ročník Stožok
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
26.05.2013 Ovčiarska nedeľa Pribylina Pribylina
(SR - Prešovský kraj)
detail
07.06.2013 - 09.06.2013 Gurmán fest Bratislava 2013 - 5. ročník Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
15.06.2013 GulášFest Pribiskô - 3. ročník Pribskô
(SR - Žilinský kraj)
detail
21.06.2013 - 23.06.2013 Košice Gurmán Fest 2013 - 3. ročník Košice
(SR - Košický kraj)
detail
21.06.2013 - 22.06.2013 Svätojánska grilovačka v Prievidzi Prievidza
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
22.06.2013 16. Medzinárodné majstrovstvá Slovenska vo varení a jedení bryndzových halušiek Liptovský Mikuláš
(SR - Žilinský kraj)
detail
22.06.2013 Zázrivské halušky 2013 - 3. ročník Zázrivá
(SR - Žilinský kraj)
detail
22.06.2013 Tradičná chuť Podpoľania 2013 Očová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
22.06.2013 3. Lužiansky kotlík Lužianky
(SR - Nitriansky kraj)
detail
22.06.2013 Čadčiansky kotlík - 2. ročník Čadca
(SR - Žilinský kraj)
detail
28.06.2013 - 30.06.2013 1. Zemplín fest - "Guláš cup", najväčšia súťaž vo varení gulášu na Zemplíne Zemplínská Šírava
(SR - Košický kraj)
detail
29.06.2013 Majster guláš 2013 - 5. ročník Hliník nad Hronom
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
29.06.2013 Súťaž vo varení gulášu na Kunovskej priehrade. Senica - Kunovská priehrada
(SR - Trnavský kraj)
detail
29.06.2013 1. Chrenovský guláš cup Nitra - mestská časť Chrenová
(SR - Nitriansky kraj)
detail
13.07.2013 - 14.07.2013 Čerešňová hostina 2013 Kordíky
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.07.2013 - 20.07.2013 FEST Halušky Turecká - MS a Európy vo varení a jedení bryndzových halušiek 2013 - 19. ročník Turecká
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.07.2013 - 20.07.2013 3.Východniarske majstrovstvá vo varení guľášu Ľubica
(SR - Prešovský kraj)
detail
20.07.2013 Varenie a ochutnávka ŠTIARCU Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.07.2013 Štiavnický kotlík - 8. ročník Turčianska Štiavnička
(SR - Žilinský kraj)
detail
27.07.2013 Deň Sásovskej uhorky - 141. výročie Banská Bystrica - Sásová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.07.2013 Súťaž vo varení guláša o cenu starostu obce Trenčianska Turná - 3. ročník Trenčianska Turná
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
27.07.2013 Palacinkový ANNABÁL Hronec Hronec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
29.07.2013 VII. ročník sútaže vo varení gulášu Kostolná - Záriečie Kostolná - Záriečie
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
03.08.2013 Revúcke bryndzové halušky - 15. ročník Liptovské Revúce
(SR - Žilinský kraj)
detail
10.08.2013 Podsitnianske dni hojnosti - V Prenčove na rínku XIII. Prenčov
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.08.2013 Belanské gance Biely Potok 2013 - 8. ročník Ružomberok - Biely Potok
(SR - Žilinský kraj)
detail
15.08.2013 - 18.08.2013 "Richtárkina vareška" Detvianska Huta 2013 Detvianska Huta
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
16.08.2013 - 17.08.2013 Gurmánska ulička Nitra 2013 Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
17.08.2013 Rajecký country kotlík Rajec
(SR - Žilinský kraj)
detail
17.08.2013 Vrútocký country kotlík - 4. ročník Vrútky
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
17.08.2013 Píla varí kotlíkové hocičo - Deň Rimavskej Píly 2013 - 5. ročník Rimavská Píla
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
24.08.2013 - 25.08.2013 Držkovská držka 2013 - 5. ročník Horné Držkovce
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
24.08.2013 Fyzulnačka Pezinok 2013 - 10. ročník Pezinok
(SR - Bratislavský kraj)
detail
24.08.2013 Dobruo Podkonickô 2013 - 1. ročník Podkonice
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
24.08.2013 Rybací piknik Levice 2013 - 15. ročník Levice
(SR - Nitriansky kraj)
detail
24.08.2013 Teriakovská vareška 2013 - 2. ročník Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
24.08.2013 „SITNIANSKA PAŠKRTA - varenie kotlíkových špecialít - 1. ročník Banská Štiavnica - Počúvadlianske jazero
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
24.08.2013 Majstrovstvá v pečení toční 2013 - 2. ročník Utekáč
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
24.08.2013 Novozámocká súťaž vo varení leča 2013 Nové Zámky
(SR - Nitriansky kraj)
detail
29.08.2013 LEČOFESTIVAL Hurbanovo 203 - 4. ročník Hurbanovo
(SR - Nitriansky kraj)
detail
29.08.2013 Chlebom a vínom Areál Múzea a Kultúrneho centra južného Zemplína v Trebišove
(SR - Košický kraj)
detail
30.08.2013 - 31.08.2013 Lečofestival a Letný prázdninový jarmok 2013 - VII. ročník Veľké Kapušany
(SR - Košický kraj)
detail
31.08.2013 Súťaž vo varení gulášu Leopoldov 2013 Leopoldov
(SR - Trnavský kraj)
detail
31.08.2013 Súťaž vo varení guláša Klokočiná 2013 Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
01.09.2013 Janíkovský ohnivák Nitra 2013 - VI. ročník Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
14.09.2013 Varenie slivkového lekváru Špania Dolina Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.09.2013 Súťaž o najlepšiu brdársku kapustnicu 2013 Veľká Ves
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.09.2013 Tradičná chuť Hontu 2013 Krupina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.09.2013 Hornokočkovský kotlík 2013- 1.ročník Púchov - Horné Kočkovce
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
14.09.2013 - 28.09.2013 Kulinárske dni 2013 Žilina
(SR - Žilinský kraj)
detail
15.09.2013 2. Fisolový festival kolo Bodvy 2013 Moldava nad Bodvou
(SR - Košický kraj)
detail
16.09.2013 - 21.09.2013 Gerheňový (plackový) festival v Malej Tarči - 10. ročník a Celoštátne stretnutie slovenských folklórnych súborov Tulipán Malá Tarča,
(Zahraničie - Maďarsko)
detail
19.09.2013 Pečenie chleba s kultúrnym programom Moldava nad Bodvou 2013 Moldava nad Bodvou
(SR - Košický kraj)
detail
20.09.2013 Špica guľáš 2013 - 14. ročník Vysoké Tatry
(SR - Prešovský kraj)
detail
21.09.2013 Hiadlovský Krumplovník 2013 - 8. ročník Hiadeľ
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
21.09.2013 Mňam Fest Bánovce nad Bebravou 2013 Bánovce nad Bebravou
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
28.09.2013 Cibuľové hody Zohor - 2. ročník Zohor
(SR - Bratislavský kraj)
detail
28.09.2013 1.Gäceľská kapustnica 2013 Dolný Kubín
(SR - Žilinský kraj)
detail
28.09.2013 - 29.09.2013 Súťaž o najlepší karloveský hodový koláč a karloveský guláš 2013 Bratislav - Karlova Ves
(SR - Bratislavský kraj)
detail
28.09.2013 Súťaž vo varení gulášu Rohožník 2013 - 7. ročník Rohožník
(SR - Bratislavský kraj)
detail
29.09.2013 Vrábeľské slávnosti vinobrania 2013 - 23. ročník Vráble
(SR - Nitriansky kraj)
detail
05.10.2013 Súťaž vo varení poľovníckeho gulášu Piešťany 2013 Piešťany
(SR - Trnavský kraj)
detail
05.10.2013 Súťaž vo varení kotlíkovej kapustnice Hnúšťa 2013 - 6. ročník Hnúšťa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
05.10.2013 Hornohradská klobása a prezentácia Mikroregiónu 2013 - 7. ročník Ozdín
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
05.10.2013 GombovecFest Poltár 2013 - 6. ročník Poltár
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
05.10.2013 4. majstrovstvá okresu Partizánske vo varení gulášu - O zlatú varešku Jozefa Božika 2013 Partizánske
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
06.10.2013 Súťaž Trnavskohorská štrúdľa 2013 Trnavá Hora
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
12.10.2013 Gulášmajster obce Hontianske Tesáre 2013 Hontianske Tesáre
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.10.2013 Súťaž v pečení a jedení zemiakovej baby Martin Martin
(SR - Žilinský kraj)
detail
18.10.2013 - 19.10.2013 III. Novozámocký deň tekvice Nové Zámky
(SR - Nitriansky kraj)
detail
26.10.2013 Bošianska Vareška 2013 Bošany
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
23.11.2013 III. Kopytovský Chatársky Večer pri Varenom Víne 2013 Camp Zlaté Kopyto - Kopytovská Dolina
(SR - Prešovský kraj)
detail
23.11.2013 II.Kopitovski kišeňak Kopytovská dolina 2013 Camp Zlaté Kopyto - Kopytovská Dolina
(SR - Prešovský kraj)
detail
23.11.2013 Zabíjačkové hody Veľký Krtíš 2013 Veľký Krtíš
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.12.2013 Predvianočná zabíjačka Bošany 2013 Bošany
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
14.12.2013 Župná zabíjačka Bratislava 2013 Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
21.12.2013 Pozvánka na vianočnú hasičskú kapustnicu Stupava 2013 Stupava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
11.01.2014 Obecná zabíjačka Kobyly 2014 Kobyly
(SR - Prešovský kraj)
detail
11.01.2014 Kobylská Klobasiáda Kobyly 2014 - III. ročník Kobyly
(SR - Prešovský kraj)
detail
15.01.2014 - 16.02.2014 Zimný festival jedla Slovensko 2014 - 2. ročník Slovensko
(SR - Bratislavský kraj)
detail
18.01.2014 Regionálna zabíjačka na Zochovej chate 2014 Modra - Zochova chata
(SR - Bratislavský kraj)
detail
18.01.2014 Fašiangová zabíjačka Veľký Biel 2014 Veľký Biel
(SR - Bratislavský kraj)
detail
18.01.2014 Záhorácka zabíjačka Leberfinger Bratislava 2014 Bratislava - Petržalka
(SR - Bratislavský kraj)
detail
18.01.2014 Poľovnícka zábava Kálnica 2014 Kálnica
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
25.01.2014 Zabíjačka v Mlyne Doľany 2014 Doľany
(SR - Bratislavský kraj)
detail
25.01.2014 Podpolianska zabíjačka Detva - Piešť 2014 Detva
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
01.02.2014 Vrábeľská zabíjačka 2014 Vráble
(SR - Nitriansky kraj)
detail
01.02.2014 III. ročník súťaže vo varení kapustnice Oščadnica 2014 Oščadnica - Veľká Rača
(SR - Žilinský kraj)
detail
08.02.2014 Obecná zabíjačka a koštova zabíjačkových dobrôt Bučany 2014 Bučany
(SR - Trnavský kraj)
detail
08.02.2014 Zabíjačka live v Salamandre Banská Štiavnica 2014 Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.02.2014 Fašiangová zabíjačka Spišský salaš 2014 Spišský salaš
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
15.02.2014 Obecná zabíjačka Bratislava - Rača 2014 Bratislava - Rača
(SR - Bratislavský kraj)
detail
15.02.2014 Ružinovské zabíjačkové slávnosti Bratislava - Ružinov 2014 Bratislava - Ružinov
(SR - Bratislavský kraj)
detail
15.02.2014 Zakáľačka v Sásovej 2014 - 7. ročník Banská Bystrica - Sásová,
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
22.02.2014 Fašiangová zabíjačka Prešov 2014 Prešov
(SR - Prešovský kraj)
detail
22.02.2014 Fašiangovú zabíjačku prasaťa Smolenice 2014 Smolenice
(SR - Trnavský kraj)
detail
23.02.2014 3. ročník Bravčových hodov Likavka 2014 Likavka
(SR - Žilinský kraj)
detail
01.03.2014 "O najchutnejšie trhance ..." Čierny Balog 2014 - 10. ročník Čierny Balog
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
01.03.2014 Obecná zabíjačka - sebechlebský fašang 2014 Sebechleby
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.03.2014 - 09.03.2014 14. Huspeninový Festival / Kocsonyafesztivál Miškolc
(Zahraničie - Maďarsko)
detail
23.03.2014 Krájanie slížov Horná Súča 2014 - 9. ročník Horná Súča
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
07.04.2014 - 13.04.2014 Gipsy Food festival Bratislava 2014 - 2. ročník Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
13.04.2014 Pečie celá dedina Jablonka 2014 Jablonka
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
16.04.2014 Vrútocký Country kotlík Vrútky 2014 - 5. ročník Vrútky
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
01.05.2014 Opekanie vola Zochova chata 2014 Modra - Zochova chata
(SR - Bratislavský kraj)
detail
02.05.2014 - 04.05.2014 "Moto - gulashka" Belá - Nižné Kamence 2014 - 7. ročník Belá - Nižné Kamence
(SR - Žilinský kraj)
detail
03.05.2014 Festival pálených destilátov a domáca zabíjačka Veľké Trakany 2014 Veľké Trakany
(SR - Košický kraj)
detail
08.05.2014 Košický guláš Košice 2014 Košice
(SR - Košický kraj)
detail
10.05.2014 Budmerická Fazulovica 2014 Budmerice - 2. ročník Budmerice
(SR - Bratislavský kraj)
detail
16.05.2014 - 17.05.2014 Grilliada Banská Bystrica 2014 - 3. ročník Banská Bystrica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
17.05.2014 Čipkárskô Brusno 2014 - 15. ročník Brusno
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
17.05.2014 Trdlofest Skalica 2014 Skalica
(SR - Trnavský kraj)
detail
17.05.2014 Mogoňársky kotlík 2014 - 3. ročník Chynorany
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
22.05.2014 - 25.05.2014 Slovak Food Festival Bratislava 2014 Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
23.05.2014 - 25.05.2014 20. Slavnosti chřestu Ivančice 2014 Ivančice
(Zahraničie - Česko)
detail
24.05.2014 VIII. Štrúdľový festival Trhová Hradská 2014 Trhová Hradská
(SR - Trnavský kraj)
detail
24.05.2014 O varešku Jožka Dóczyho - súťaž vo varení halušiek Nitra 2014 Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
30.05.2014 6. ročník súťaže vo varení kotlíkového guláša Nová Baňa 2014 Nová Baňa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
30.05.2014 - 01.06.2014 Gurmán Fest Bratislava 2014 - 6. ročník Bratislava - Petržalka
(SR - Bratislavský kraj)
detail
31.05.2014 Varenie gemerských guliek Muráň 2014 Muráň
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
31.05.2014 GuľášMajster 2014 Stožok - 9. ročník Stožok
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
31.05.2014 Dedinská varecha 2014 Nová Dedinka - súťaž vo varení gulášu 9. ročník Nová Dedinka
(SR - Bratislavský kraj)
detail
31.05.2014 Ružinovské rybárske slávnosti 2014 - 11. ročník Bratislava - Ružinov
(SR - Bratislavský kraj)
detail
02.06.2014 Súťaž vo varení gulášu Lozorno 2014 Lozorno
(SR - Bratislavský kraj)
detail
06.06.2014 - 07.06.2014 Festival Beskydské kotlíky Košařiska 2014 - 5. ročník Košařiska,
(Zahraničie - Česko)
detail
07.06.2014 Ockov kotlík Šenkvice 2014 - 6. ročník Šenkvice
(SR - Bratislavský kraj)
detail
07.06.2014 Hokejový gulášik Mýto pod Ďumbierom 2014 Mýto pod Ďumbierom
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.06.2014 O najlepšiu domácu pálenku Jelšava 2014 - 11. ročník Jelšava
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.06.2014 Varenie Gemerských guliek Jelšava 2014 - 10. ročník Jelšava
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.06.2014 Kráľovská lajdinontka - O najlepšiu "štrudlu" 2014 Modra - 3. ročník Modra - Kráľova
(SR - Bratislavský kraj)
detail
07.06.2014 GULÁŠMAJSTER Bzovík 2014 - 2. ročník Bzovík
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.06.2014 Sebedražská babka vo fazuli Sebedražie 2014 Sebedražie
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
08.06.2014 Držková PERKELTIÁDA Lučenec 2014 Lučenec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.06.2014 Súťaž vo varení gulášu z ovčieho mäsa 2014 Východná Východná
(SR - Žilinský kraj)
detail
13.06.2014 - 15.06.2014 Slovak Food Festival Martin 2014 - 1. ročník Martin
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
14.06.2014 Petržalská varecha – súťaž vo varení gulášu Petržalka 2014 Bratislava - Petržalka
(SR - Bratislavský kraj)
detail
14.06.2014 Súťaž o najlepší marhuľový koláč Petržalka 2014 Bratislava - Petržalka
(SR - Bratislavský kraj)
detail
14.06.2014 Rýchlo s cibuľou - súťaž v krájaní cibule a v jedení mastného chleba s cibuľou Petržalka 2014 Bratislava - Petržalka
(SR - Bratislavský kraj)
detail
21.06.2014 Sľažianský kotlík Sľažany 2014 - IV. ročník Sľažany
(SR - Nitriansky kraj)
detail
21.06.2014 Pečenie Kysuckého polesníka 2014 - 4. ročník Čadca
(SR - Žilinský kraj)
detail
21.06.2014 Súťaž vo varení gulášu Cífer 2014 - 8. ročník Cífer
(SR - Trnavský kraj)
detail
21.06.2014 Varenie gulášu Košice - Ťahanovce 2014 - 2. ročník Košice - Ťahanovce
(SR - Košický kraj)
detail
21.06.2014 1. ročník Memoriálu Jiřího Kraifa - varenie poľovníckeho gulášu Revištské Podzámčie 2014 Žarnovica - Revištské Podzámčie
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
21.06.2014 Čadčiansky kotlík Čadca - 3. ročník Čadca
(SR - Žilinský kraj)
detail
21.06.2014 Jánošíkovo rebro 2014 Terchová Terchová
(SR - Žilinský kraj)
detail
28.06.2014 Súťaž vo varení gulášu Majcichov Majcichov
(SR - Trnavský kraj)
detail
28.06.2014 Sninské tatarčané pirohy Snina 2014 - 4. ročník Snina
(SR - Prešovský kraj)
detail
28.06.2014 Varenie tradičných jedál regiónu 2014 Látky - 3. ročník Látky
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
28.06.2014 Majster guláš Hliník nad Hronom 2014 Hliník nad Hronom
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
04.07.2014 - 05.07.2014 2. medzinárodné Majstrovstvá Slovenska, vo varení a jedení tradičných jedál Králiky 2014 Králiky
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
05.07.2014 Súťaž vo varení halušiek Ochodnica 2014 Ochodnica
(SR - Žilinský kraj)
detail
05.07.2014 Rybník plný gulášu Šurany - Nitriansky Hrádok 2014 - 7.ročník Šurany - Nitriansky Hrádok
(SR - Nitriansky kraj)
detail
07.07.2014 - 08.07.2014 Výroba rezancov k hodovému jarmoku Zohor 2014 Zohor
(SR - Bratislavský kraj)
detail
12.07.2014 Majstrovstvá vo varení gulášu - Gulášmajstri v Starej Kremničke 2014 - 4. ročník Stará Kremnička
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
12.07.2014 Hruštínsky kotlík 2014 - 3. ročník Hruštín
(SR - Žilinský kraj)
detail
12.07.2014 "Babka varila a radila" Dlhé Pole 2014 Dlhé Pole
(SR - Žilinský kraj)
detail
18.07.2014 - 19.07.2014 Halušky FEST Turecká 2014 - Majstrovstvá Slovenska a Európy vo varení a jedení brynzových halušiek - 20. ročník Turecká
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.07.2014 Súťaž vo varení guláša Petrova Ves 2014 - 4. ročník Petrova Ves
(SR - Trnavský kraj)
detail
19.07.2014 Fazuľové variácie Kanianka 2014 Kanianka
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
19.07.2014 Tradičnú chuť Podpoľania v Hriňovej 2014 - 4. ročník Hriňová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.07.2014 Štiavnický kotlík 2014 Martin- 9. ročník Martin
(SR - Žilinský kraj)
detail
19.07.2014 Súťaž vo varení guláša Dolná a Horná Poruba 2014 Dolná a Horná Poruba
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
26.07.2014 Skalitská vareška Skalité 2014 - 6. ročník Skalité
(SR - Žilinský kraj)
detail
26.07.2014 Palacinkový ANNABÁL Hronec 2014 Hronec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
26.07.2014 Rybacie hody Cífer 2014 - 3. ročník Cífer
(SR - Trnavský kraj)
detail
26.07.2014 Novozámockú súťaž vo varení guláša Nové Zámky 2014 Nové Zámky
(SR - Nitriansky kraj)
detail
26.07.2014 Špaňodolinský štiarc Špania dolina 2014 Špania dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
26.07.2014 7.ročník súťaže vo varení Halászlé Čierna nad Tisou 2014 Čierna nad Tisou
(SR - Košický kraj)
detail
02.08.2014 "O naj guľášmajstra 2014" Predajná - 8. ročník Predajná
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
02.08.2014 Guláš Majster Donovaly 2014 - 3. ročník Donovaly
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.08.2014 - 09.08.2014 13. Oaza International Gastrofestival Komoča 2014 Komoča
(SR - Nitriansky kraj)
detail
09.08.2014 Jasenské baranie hody - Súťaž vo varení baraních hŕč 2014 Jasenie - 7. ročník Jasenie
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
09.08.2014 Súťaž o najlepší čučoriedkový koláč - Čučoriedkový deň Telgárt 2014 - 2. ročník Telgárt
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
09.08.2014 Čičmanská vareška Čičmany 2014 - 6. ročník Čičmany
(SR - Žilinský kraj)
detail
09.08.2014 2. ročník westernových pretekov Trenčianske Mitice 2014 Trenčianske Mitice
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
09.08.2014 Belanské gance 2014 Ružomberpk - Biely Potok - 9. ročník IX. ročník súťaže vo varení a jedení bryndzových halušiek Ružomberpk - Biely Potok
(SR - Žilinský kraj)
detail
10.08.2014 3. Gäceľská haluška Dolný Kubín
(SR - Žilinský kraj)
detail
10.08.2014 Gulašijada Padina 2014 - 18. ročník Padina,Vojvodina, Serbia,
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
15.08.2014 - 17.08.2014 Richtárkina vareška Detvianska Huta 2014 Detvianska Huta
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
15.08.2014 - 17.08.2014 Cibuľové slávnosti Madunice 2014 - 19. ročník Madunice
(SR - Trnavský kraj)
detail
16.08.2014 Vepřové hody Perth 2014 Perth, Western Australia, Austrália,
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
16.08.2014 17. Medzinárodné majstrovstvá Slovenska vo varení a jedení bryndzových halušiek - Michalovce 2014 Michalovce
(SR - Košický kraj)
detail
16.08.2014 V. ročník súťaže vo varení „GULÁŠA“ Borský Svätý Jur 2014 Borský Svätý Jur
(SR - Trnavský kraj)
detail
16.08.2014 Food Festival Luhačovice 2014 Luhačovice
(Zahraničie - Česko)
detail
16.08.2014 Stankovské strapačky Stankovany 2014 - 1. ročník Stankovany
(SR - Žilinský kraj)
detail
17.08.2014 Vepřové hody Melbourne 2014 Melbourne, Victoria, Australia,
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
22.08.2014 - 23.08.2014 "Chmeľovanie" Terchová 2014 Terchová
(SR - Žilinský kraj)
detail
22.08.2014 - 24.08.2014 11. Novianske dni Diviacka Nová Ves 2014 Diviacka Nová Ves
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
23.08.2014 Dobruo Podkonickuo Podkonice 2014 – 2. ročník Podkonice
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
23.08.2014 Držkovská držka 2014 Veľké Držkovce - 6. ročník Veľké Držkovce - Horné Držkovce
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
23.08.2014 Belská guláška Belá 2014 - 4. ročník Belá
(SR - Žilinský kraj)
detail
23.08.2014 Fyzulnačka Pezinok 2014 - 11.ročník Pezinok
(SR - Bratislavský kraj)
detail
23.08.2014 Súťaž vo varení poľovníckeho gulášu Malacky 2014 Malacky
(SR - Bratislavský kraj)
detail
23.08.2014 Súťaž o „Najdlhší dožinkový koláč“ Vajnory 2014 - 7. ročník Bratislava - Vajnory
(SR - Bratislavský kraj)
detail
23.08.2014 5. Jablonický kotlík a 1. Jablonický obecný deň 2014 Jablonica
(SR - Trnavský kraj)
detail
23.08.2014 Jablonický kotlík Jablonica 2014 - 5. ročník Jablonica
(SR - Trnavský kraj)
detail
23.08.2014 "Na sladko - Na slano" Diviacka Nová Ves - 7. ročník Diviacka Nová Ves
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
23.08.2014 Hontianske chuťovky Krupina 2014 Krupina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
23.08.2014 4. Lečofestival Dedina Mládeže 2014 Dedina Mládeže
(SR - Nitriansky kraj)
detail
23.08.2014 LIONS súťaž vo varení gulášu 2014 Uhrovec - 5. ročník Uhrovec - Jankov Vŕšok
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
24.08.2014 XVIII. Poddargovské slávnosti a vareňe šľivkového ľekváru Dargov 2014 Dargov
(SR - Košický kraj)
detail
24.08.2014 Osmô párnickô švábkobraňá Párnica 2014 Párnica
(SR - Žilinský kraj)
detail
29.08.2014 10. Majstrovstvá Malaciek vo varení gulášu 2014 Malacky
(SR - Bratislavský kraj)
detail
29.08.2014 - 31.08.2014 Lečo festival Veľké Kapušany 2014 - 8. ročník Veľké Kapušany
(SR - Košický kraj)
detail
29.08.2014 - 30.08.2014 8. Kastrolfest Koliňany 2014 Koliňany
(SR - Nitriansky kraj)
detail
30.08.2014 Baba fest Východná 2014 Východná
(SR - Žilinský kraj)
detail
30.08.2014 Cech husacinárov Slovenského Grobu - Deň otvorených dverí XIV. ročník Slovenský Grob
(SR - Bratislavský kraj)
detail
30.08.2014 Janíkovský ohnivák 2014 - VIII. ročník Nitra - Janíkovce
(SR - Nitriansky kraj)
detail
30.08.2014 Den obce Bukovec aneb "Plackovy festival" 2014 Bukovec
(Zahraničie - Česko)
detail
30.08.2014 Guláš majster TUROVÁ 2014 Turová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
30.08.2014 Teriakovská vareška - Zemiakové špeciality Veľké Teriakovce 2014 - 3. ročník Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
30.08.2014 Súťaž vo varení guláša Trebišov 2014 - 8. ročník Trebišov
(SR - Košický kraj)
detail
31.08.2014 Dúbravské pirohy 2014 Dúbrava - 12. ročník Dúbrava
(SR - Prešovský kraj)
detail
31.08.2014 1. Žitnoostrovský cestovinový festival Dunajská Streda 2014 Dunajská Streda
(SR - Trnavský kraj)
detail
06.09.2014 Haruľová show Medzibrod 2014 - 13. ročník Medzibrod
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.09.2014 III. Fisolový festival Moldava nad Bodvou 2014 Moldava nad Bodvou
(SR - Košický kraj)
detail
06.09.2014 Varenie guláša Bratislava – Podunajské Biskupice 2014 - 15. ročník Bratislava – Podunajské Biskupice
(SR - Bratislavský kraj)
detail
06.09.2014 "O naj držku" Jasenie 2014 Jasenie
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.09.2014 Súťaž vo varení gulášu Svätý Jur 2014 - 5. ročník Svätý Jur
(SR - Bratislavský kraj)
detail
06.09.2014 14. ročník súťaže vo varení guláša Malinovo 2014 Malinovo
(SR - Bratislavský kraj)
detail
06.09.2014 Súťaž vo varení Halászlé Veľké Kapušany 2014 Veľké Kapušany
(SR - Košický kraj)
detail
06.09.2014 GombovecFest Poltár 2014 - VII. ročník Poltár
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.09.2014 - 09.09.2014 Súťaž vo varení kapustnice Veľké Bielice 2014 - 2.ročník Partizánske - Veľké Bielice
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
06.09.2014 Súťaž vo varení fazuľovej polievky "JÓKAI" Komárno 2014 - VI. ročník Komárno
(SR - Nitriansky kraj)
detail
13.09.2014 Hornonitrianske dobroty Kanianka 2014 - 5. ročník Kanianka
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
13.09.2014 Súboj obcí - medzinárodný kuchársky súboj Orechová Potôň 2014 Orechová Potôň
(SR - Trnavský kraj)
detail
13.09.2014 Nultý ročník súťaže vo varení gulášu v Jarnej 2014 Cífer - Jarná
(SR - Trnavský kraj)
detail
13.09.2014 Súťaž vo varení gulášu Plavecký Štvrtok 2014 Plavecký Štvrtok
(SR - Bratislavský kraj)
detail
13.09.2014 Súťaž vo varení gulášu a o najkrajšie miesto varenia Nesvady 2014 Nesvady
(SR - Nitriansky kraj)
detail
13.09.2014 Kapustové hody Trebatice 2014 - súťaž obcí Mikroregiónu nad Holeškou vo varení kapustnice Trebatice
(SR - Trnavský kraj)
detail
14.09.2014 Kobylský kotlík 2014 - 3. ročník Kobyly
(SR - Prešovský kraj)
detail
14.09.2014 - 28.09.2014 Kulinárske dni 2014 - 4. ročník Žilina
(SR - Žilinský kraj)
detail
20.09.2014 O najchutnejšiu haruľu Valaskej 2014 - 8. ročník Valaská
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.09.2014 Krumpolový deň Sološnica 2014 Sološnica
(SR - Bratislavský kraj)
detail
20.09.2014 Krupinský kotlík Krupina 2014 Krupina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.09.2014 Najlepší jablčník roka 2014 Nemce - VIII. ročník Nemce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.09.2014 Jablková chuť Hontu po Ladziansky Ladzany 2014 - 5. ročník Ladzany
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
20.09.2014 Slivkové hody Veľké Teriakovce 2014 Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.09.2014 - 21.09.2014 Ochutnajte Oravu 2014 Vlčnov
(Zahraničie - Česko)
detail
20.09.2014 Brdárska kapustnica Veľká Ves 2014 Veľká Ves
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.09.2014 MňamFest Bánovce nad Bebravou 2014 - 5. ročník Bánovce nad Bebravou
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
20.09.2014 Slivková paráda Špania Dolina 2014 Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.09.2014 Sliačske jesenné chuťovky Sliač 2014 Sliač
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.09.2014 4. Zemiakový deň Žabokreky 2014 Žabokreky
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
27.09.2014 GRAND PRIX varenie v kotlíkoch Štós 2014 - 7. ročník Štós
(SR - Košický kraj)
detail
27.09.2014 Cibuľové hody Zohor 2014 - 3. ročník Zohor
(SR - Bratislavský kraj)
detail
27.09.2014 Súťaž vo varení guláša Rohožník 2014 - 8. ročník Rohožník
(SR - Bratislavský kraj)
detail
27.09.2014 Deň Horného Podunajska Čunovo 2014 - 7. ročník Bratislava - Čunovo
(SR - Bratislavský kraj)
detail
27.09.2014 4.Gäceľský kotlík Dolný Kubín 2014 Dolný Kubín
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
27.09.2014 8. ročník súťaže vo varení guláša Rohožník 2014 Rohožník
(SR - Bratislavský kraj)
detail
27.09.2014 Malachovská maškrta Malachov 2014 Malachov
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.09.2014 Súťaž vo varení hovädzieho gulášu Veľké Leváre 2014 Veľké Leváre
(SR - Bratislavský kraj)
detail
27.09.2014 Krumpľový festival 2014 Svätý Anton - 2. ročník Svätý Anton
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.09.2014 IV. ročník majstrovstiev sveta v pečení toční Utekáč 2014 Utekáč
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
28.09.2014 Súťaž vo varení gulášu Vráble 2014 Vráble
(SR - Nitriansky kraj)
detail
28.09.2014 Tekvicový festival Svätý Anton 2014 - 2. ročník Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
03.10.2014 - 05.10.2014 Poľovnícke slávnosti Piešťany 2014 Piešťany
(SR - Trnavský kraj)
detail
04.10.2014 III. Rúbanisková veselica Lučenec 2014 Lučenec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
04.10.2014 7. ročník súťaže vo varení kotlíkovej kapustovej polievky Hnúšťa 2014 Hnúšťa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
04.10.2014 Najlepší kysucký guláš - 4. ročník súťaže vo varení gulášu Kysucké Nové Mesto 2014 Kysucké Nové Mesto
(SR - Žilinský kraj)
detail
04.10.2014 5. majstrovstvá okresu Partizánske vo varení gulášu - O zlatú varešku Jozefa Božika 2014 Partizánske
(SR - Trnavský kraj)
detail
04.10.2014 Hornohradská klobása a prezentácia Mikroregiónu Hornohrad 2014 - 8. ročník Rovňany
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.10.2014 - 11.10.2014 Polievkový festival Košice 2014 - 3. ročník Košice
(SR - Košický kraj)
detail
09.10.2014 - 11.10.2014 Dni regionálnej kuchyne „Zabíjačkové dni“ Bratislava 2014 Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
10.10.2014 Domáca klobása Kanianka 2014 Kanianka
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
11.10.2014 Deň poľovníckych špecialít Dobrá Niva 2014 Dobrá Niva
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
11.10.2014 Guľášmajster obce Hontianske Tesáre - 9.ročník Hontianske Tesáre
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
11.10.2014 Tradičná chuť Hontu 2014 Čekovce - súťaž vo varení tradičných jedál z miestnych surovín Čekovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
11.10.2014 Bošianska vareška Bošany 2014 Bošany
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
11.10.2014 Horehronský kotlík Podbrezová 2014 - 3. ročník Podbrezová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
11.10.2014 Regionálny gurmánsky deň - súťaž vo varení tradičných jedál Kokava nad Rimavicou 2014 Kokava nad Rimavicou
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
12.10.2014 Kliňanský kotlík Klin 2014 - 2. ročník Klin
(SR - Žilinský kraj)
detail
17.10.2014 - 18.10.2014 9.Dolnolehotská paráda 2014 Dolná Lehota
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
18.10.2014 Litavský klobásový festival Litava 2014 Litava
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
18.10.2014 Margecianske fajnoty – fajnoty Dolného Spiša Margecany 2014 Margecany
(SR - Košický kraj)
detail
18.10.2014 6. ročník súťaže vo varení gulášu - Memoriál Róberta Kmeťa Bratislava 2014 Bratislava - Jarovce
(SR - Bratislavský kraj)
detail
24.10.2014 - 26.10.2014 Veľká rybačka na starom jazere - gastronomický a rodinný festival / Tatai Öreg-Tavi Nagy Halászat Gasztronómiai és Családi Fesztivál Tata 2014 - 14. ročník Tata,
(Zahraničie - Maďarsko)
detail
25.10.2014 Klobáskové hodovanie Rača 2014 Bratislava - Rača
(SR - Bratislavský kraj)
detail
25.10.2014 III. Súťaž vo výrobe klobás Moldava nad Bodvou 2014 Moldava nad Bodvou
(SR - Košický kraj)
detail
25.10.2014 III. Svätoondrejský festival klobásy Komárno 2014 Komárno
(SR - Nitriansky kraj)
detail
25.10.2014 Zabíjačkové hody "U Rančíka" Bratislava - Petržalka 2014 Bratislava - Petržalka
(SR - Bratislavský kraj)
detail
25.10.2014 IV. Svätomartinský festival - husacie hody a Jarmok domácich produktov Veľké Trakany 2014 Veľké Trakany
(SR - Košický kraj)
detail
25.10.2014 Súťaž v príprave husaciny Veľké Trakany 2014 Veľké Trakany
(SR - Košický kraj)
detail
25.10.2014 - 26.10.2014 Festival kávy a čokolády - víkend čokolády Nitra 2014 Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
25.10.2014 Súťaž vo varení baraních špecialít Veľké Teriakovce 2014 Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
05.11.2014 Majster palacinka - celoslovenská súťaž Ružomberok 2014 - 5. ročník Ružomberok
(SR - Žilinský kraj)
detail
07.11.2014 - 08.11.2014 KLOBFEST Novozámocká súťaž vo výrobe klobás - 10. ročník a Novozámocký deň tekvice - 4. ročník - 2014 Nové zámky
(SR - Nitriansky kraj)
detail
07.11.2014 IV. Novozámocký deň tekvice Nové Zámky 2014 Nové Zámky
(SR - Nitriansky kraj)
detail
08.11.2014 Súťaž v pečení kysnutých koláčov Riečka 2014 - 10. ročník Riečka
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.11.2014 Poľovnícke slávnosti na Zochovej chate 2014 Modra - Zochova chata
(SR - Bratislavský kraj)
detail
08.11.2014 Klobáskové hodovanie Vajnory 2014 Bratislava - Vajnory
(SR - Bratislavský kraj)
detail
08.11.2014 Tradičná zabíjačka Senec 2014 Senec
(SR - Bratislavský kraj)
detail
08.11.2014 Sečovský jesenný jarmok 2014 a 1. ročník KLOBASFEST Sečovce 2014 Sečovce
(SR - Košický kraj)
detail
08.11.2014 Tradičná krupinská zabíjačka 2014 Krupina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.11.2014 Mestské zabíjačkové hody Senec 2014 Senec
(SR - Bratislavský kraj)
detail
08.11.2014 Zabíjačkové hody Veľký Krtíš 2014 Veľký Krtíš
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
15.11.2014 Mástska zabíjačka Stupava - Mást 2014 - 4. ročník Stupava - Mást
(SR - Bratislavský kraj)
detail
15.11.2014 Terchovská zabíjačka na Vŕškoch 2014 Terchová
(SR - Žilinský kraj)
detail
20.11.2014 "NAJ - gazdinka" súťaž v pečení pečiva Kanianka 2014 Kanianka
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
22.11.2014 Farmárska zabíjačka a súťaž vo výrobe klobás Košice 2014 Košice
(SR - Košický kraj)
detail
28.11.2014 - 29.11.2014 Župná zabíjačka 2014 & Ondrejský farmársky trh Fresh Market Bratislava 2014 Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
05.12.2014 - 07.12.2014 Mikulášska zabíjačka Vyšná Boca 2014 Vyšná Boca
(SR - Žilinský kraj)
detail
06.12.2014 Nadregionálne majstrovstvá v zabíjačke Salaš Zbojská 2014 - 6. ročník Pohronská Polhora - Zbojská
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.12.2014 Zabíjačka na Zbojníckom dvore Zbojská 2014 Pohronská Polhora - Zbojská
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.12.2014 Mikulášska zabíjačka Červený Kláštor 2014 Červený Kláštor
(SR - Prešovský kraj)
detail
06.12.2014 - 22.12.2014 Vianočné námestie Zvolen 2014 Zvolen
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.12.2014 - 13.12.2014 "Christmas in Europe – Vianoce v Európe" 2014 Prešov Prešov
(SR - Prešovský kraj)
detail
12.12.2014 Obecná zabíjačka spojená s vianočnými trhmi Hontianske Tesáre 2014 Hontianske Tesáre
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
12.12.2014 Rytierska zabíjačka Zvolen 2014 Zvolen
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.12.2014 Tradičná Liptovská zabíjačka Liptovský Mikuláš 2014 Liptovský Mikuláš
(SR - Žilinský kraj)
detail
13.12.2014 Klastavské zabíjačkové špeciality Banská Štiavnica 2014 Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.12.2014 Súťaž v pečení vianočných koláčov Veľké Leváre 2014 Veľké Leváre
(SR - Bratislavský kraj)
detail
13.12.2014 Očovské Vianoce Očová 2014 Očová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.12.2014 Súťaž vo varení kapustnice Šenkvice 2014 Šenkvice
(SR - Bratislavský kraj)
detail
18.12.2014 - 21.12.2014 Vianočné trhy a Novomestská zabíjačka Nové Mesto nad Váhom
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
19.12.2014 Predvianočná kapustnica Brezová pod Bradlom 2014 Brezová pod Bradlom
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
27.12.2014 Obecná zabíjačka Šoltýska 2014 - 1. ročník Šoltýska
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
30.12.2014 Tradičná zemplínska zabíjačka Trebišov 2014 Trebišov
(SR - Košický kraj)
detail
31.12.2014 Silvester na tržnici Kanianka 2014 Kanianka
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
03.01.2015 Novoročná zabíjačka v kúpeľoch Sliač 2015 Sliač
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.01.2015 Regionálna zabíjačka na Zochovej Chate 2015 Modra - Zochova chata
(SR - Bratislavský kraj)
detail
31.01.2015 5. obecná zabíjačka Snakov 2015 Snakov
(SR - Prešovský kraj)
detail
31.01.2015 IV. bravčové hody Likavka 2015 Likavka
(SR - Žilinský kraj)
detail
07.02.2015 IV.ročník súťaže vo varení kapustnice Oščadnica 2015 Oščadnica
(SR - Žilinský kraj)
detail
07.02.2015 Obecná zabíjačka Vajnory Bratislava - Vajnory
(SR - Bratislavský kraj)
detail
13.02.2015 Fašiangová šiška Hniezdne Hniezdne
(SR - Prešovský kraj)
detail
13.02.2015 Fašiangové pampuškové posedenie Kokava nad Rimavicou Kokava nad Rimavicou
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.02.2015 Pravá domáca zabíjačka Kokava nad Rimavicou 2015 Kokava nad Rimavicou
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.02.2015 Obecná zabíjačka Jakubov Jakubov
(SR - Bratislavský kraj)
detail
14.02.2015 Gulášmajster 2015 Závod Závod
(SR - Bratislavský kraj)
detail
14.02.2015 Fašiangy v Modre Modra
(SR - Bratislavský kraj)
detail
14.02.2015 Obecná zabíjačka Sebechleby Sebechleby
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.02.2015 Obecná zabíjačka Drábsko 2015 - 1. ročník Drábsko
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.02.2015 Bravčové hody Lisková Lisková
(SR - Žilinský kraj)
detail
14.02.2015 O najchutnejšie trhance Čierny Balog 2015 - 11. ročník Čierny Balog
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.02.2015 Vlkanovský fašiang Vlkanová Vlkanová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.02.2015 Pravá domáca kálnická zabíjačka Kálnica Kálnica
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
14.02.2015 Fašiangovú zabíjačku v obci Beluša Beluša
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
14.02.2015 Fašiangová zabíjačka Kordíky Kordíky
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
15.02.2015 FAŠIANGY - Lučenecká klobásová ofenzíva ...2015 Lučenec Lučenec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.02.2015 - 28.02.2015 Medzinárodný klobásový festival Sládkovičovo 2015 - 8. ročník Sládkovičovo
(SR - Trnavský kraj)
detail
14.03.2015 Obecná zabíjačka pri dobrom vínku Rača Bratislava - Rača
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
21.03.2015 XIX. Ochutnávka ovocných destilátov Radimov 2015 Radimov
(SR - Trnavský kraj)
detail
28.03.2015 Súťaž v kotlíkovom varení Moldava nad Bodvou 2015 - 3. ročník Moldava nad Bodvou
(SR - Košický kraj)
detail
30.04.2015 Stavanie mája a pagáčové hody Čimhová 2015 Čimhová
(SR - Žilinský kraj)
detail
01.05.2015 Opekanie vola na Zochovej chate 2015 - IV. ročník Hotel Zochova chata, Modra
(SR - Bratislavský kraj)
detail
01.05.2015 Bošiansky Majáles Bošany 2015 Bošany
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
02.05.2015 Moto - gulashka Camping Belá – Nižné Kamence 2015 - 8.ročník Belá - Nižné Kamence
(SR - Žilinský kraj)
detail
08.05.2015 Košický guláš Košice 2015 - 6. ročník Košice
(SR - Košický kraj)
detail
08.05.2015 Cinobanský kotlík 2015 Cinobaňa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.05.2015 "Hrnčiarska kapusta" Hrnčiarska Ves 2015 - 4. ročník Hrnčiarska Ves
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
09.05.2015 Koštovka páleného Myjava 2015 - 21. ročník Myjava
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
09.05.2015 Mogoňársky kotlík Chynorany 2015 - 4.ročník Chynorany
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
16.05.2015 Trdlofest Skalica 2015 Skalica
(SR - Trnavský kraj)
detail
16.05.2015 IX. Štrúdľový festival / Réteshúzó fesztivál Trhová Hradská 2015 Trhová Hradská
(SR - Trnavský kraj)
detail
21.05.2015 - 24.05.2015 Slovak Food Festival 2015 Bratislava - 6. ročník Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
23.05.2015 Halušky Terchová Terchová
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
23.05.2015 O varešku Jožka Dóczyho - súťaž vo varení halušiek Nitra 2015 Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
23.05.2015 Častá Guláš World Champion – medzinárodná súťaž vo varení gulášu vo voľnom štýle 2015 - V. ročník Častá
(SR - Bratislavský kraj)
detail
23.05.2015 GUĽÁŠ MAJSTER Bzovík 2015 - 2. ročník Bzovík
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
23.05.2015 Súťaž o najlepšiu lajdinontku 2015 v Modre Kráľovej Modra
(SR - Bratislavský kraj)
detail
29.05.2015 - 30.05.2015 Čipkárskô 2015 Brusno - 16. ročník Brusno
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
30.05.2015 Majstrovstvá sveta vo varení a jedení bryndzových halušiek Banská Bystrica 2015 - 21. ročník Banská Bystrica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
30.05.2015 GUĽÁŠMAJSTER 2015 Stožok - 10. ročník Stožok
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
30.05.2015 VI. ročník súťaže vo varení Svätourbanského gulášu 2015 Dražovce Nitra - Dražovce
(SR - Nitriansky kraj)
detail
06.06.2015 Ockov kotlík Šenkvice 2015 - 7. ročník Šenkvice
(SR - Bratislavský kraj)
detail
06.06.2015 Festival chutí Nitrianskeho kraja 2015 Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
06.06.2015 Bardejovský gulášmajster Bardejov 2015 Bardejov
(SR - Prešovský kraj)
detail
06.06.2015 Súťaž vo varení Gemerských guliek Jelšava 2015 - 11. ročník Jelšava
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.06.2015 Súťaž o najlepšiu domácu pálenku Jelšava 2015 Jelšava
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.06.2015 Guláš fest na Fačkovskom sedle 2015 Salaš Kľak - 2. ročník Kľačno - Salaš Kľak
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
07.06.2015 Súťaž vo varení držkového guľáša Lučenec Lučenec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
12.06.2015 - 14.06.2015 Košice Gurmán Fest 2015 - 6. ročník Košice
(SR - Košický kraj)
detail
13.06.2015 Kutliarsky deň Selce 2015 - 10. ročník Selce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.06.2015 Guľášfest Pribiskô 2015 - 5. ročník Zuberec - Pribiskô
(SR - Žilinský kraj)
detail
13.06.2015 Hrežďovský Guláš fest Malé Chlievany 2015 - 4. ročník Bánovce nad Bebravou - Malé Chlievany
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
13.06.2015 O Podbanský prdkáč 2015 Podbanské - súťaž vo varení fazuľovice - 10. ročník Vysoké Tatry - Podbanské
(SR - Prešovský kraj)
detail
13.06.2015 O putovný kotlík šéfkuchára pizzerie Laredo Pitelová 2015 Pitelová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.06.2015 Gulášfest 2015 Pribiskô - 5. ročník Zuberec - Pribiskô
(SR - Žilinský kraj)
detail
13.06.2015 Petržalská varecha – súťaž vo varení gulášu 2015 Bratislava - Petržalka
(SR - Bratislavský kraj)
detail
14.06.2015 GuľášFest 2015 Branisko Spišské Podhradie - Spišský salaš
(SR - Prešovský kraj)
detail
19.06.2015 - 21.06.2015 Gurmán Fest Bratislava 2015 - 7. ročník Bratislava - Petržalka
(SR - Bratislavský kraj)
detail
19.06.2015 - 20.06.2015 Bojnický letný slnovrat 2015 Bojnice Bojnice
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
20.06.2015 Zázrivské halušky Zázrivá Zázrivá
(SR - Žilinský kraj)
detail
20.06.2015 Čerešňové slávnosti Šútovce 2015 - Súťaž vo varení čerešňových gulí - 3. ročník Šútovce
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
27.06.2015 O najchutnejší Jánsky guláš Hronec 2015 Hronec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.06.2015 Súťaž vo varení kotlíkového gulášu 2015 Zbehy - 7. ročník Zbehy
(SR - Nitriansky kraj)
detail
27.06.2015 - 28.06.2015 43. spišské folklórne slávnosti Spišské Podhradie - Spišský salaš
(SR - Prešovský kraj)
detail
27.06.2015 Súťaž vo varení gulášu v Kostolnej 2015 - 9.ročník Kostolná - Záriečie
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
27.06.2015 Guláš majster - Podhorie 2015 Podhorie
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
04.07.2015 TAJCH TAG Smolník 2015 - 7. ročník majstrovstiev vo varení gulášu Smolník
(SR - Košický kraj)
detail
04.07.2015 - 29.08.2015 Kultúrne leto v Jasnej 2015 - 1 ročník Demänovská dolina,
(SR - Žilinský kraj)
detail
11.07.2015 Tajomstvo Dobrohošťských pecí 2015 - 15.ročník Dobrohošť
(SR - Trnavský kraj)
detail
11.07.2015 Súťaž v príprave perkeltu z kohútov Kameničná 2015 - 10. ročník medzinárodného festivalu netypickej gastronómie Kameničná
(SR - Nitriansky kraj)
detail
11.07.2015 Provensálska noc Modra 2015 Modra
(SR - Bratislavský kraj)
detail
11.07.2015 X.Festival vo varení kohútieho paprikáša - X.Kakasfőző Feszivál 2015 Kameničná
(SR - Nitriansky kraj)
detail
11.07.2015 Hruštínsky kotlík 2015 - 4. ročník Hruštín
(SR - Žilinský kraj)
detail
17.07.2015 - 18.07.2015 Halušky FEST Turecká 2015 - 21. ročník Turecká
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
18.07.2015 Štiavnický kotlík 2015 Sučany - 10. ročník Sučany
(SR - Žilinský kraj)
detail
18.07.2015 Lukáčovský GULÁŠ CUP 2015 - 4. ročník Lukáčovce
(SR - Nitriansky kraj)
detail
18.07.2015 VI. Oždiansky guľáš 2015 Ožďany
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
18.07.2015 Podsitnianske dni hojnosti: Čo to za veselie? Baďan 2015 Baďan
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
18.07.2015 Petržalské marhuľové slávnosti 2015 - 1. ročník Bratislava - Petržalka
(SR - Bratislavský kraj)
detail
25.07.2015 Fizolňový deň Kynceľová 2015 - 9. ročník a 580. výročie prvej písomnej zmienky Kynceľová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.07.2015 Palacinkový ANNABÁL Hronec 2015 Hronec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.07.2015 Špaňodolinský ŠTIARC 2015 Špania Dolina Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
26.07.2015 Fujara & Bryndza Fest - Zámok Vígľaš 2015 Zámok Vígľaš
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
31.07.2015 - 01.08.2015 Na Badínskych vŕškach Badín 2015 - 10. ročník Badín
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
01.08.2015 Revúcke bryndzové halušky 2015 Liptovské Revúce - XVII. ročník Liptovské Revúce
(SR - Žilinský kraj)
detail
01.08.2015 Horehronský gurmánfest a XXI. Majstrovstvá sveta vo varení a jedení halušiek Mýto pod Ďumbierom 2015 Mýto pod Ďumbierom
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
02.08.2015 Gäcelská haluška 2015 Dolný Kubín - 4. ročník Dolný Kubín
(SR - Žilinský kraj)
detail
06.08.2015 - 08.08.2015 14. Oáza International Gastrofestival Komoča 2015 Komoča
(SR - Nitriansky kraj)
detail
08.08.2015 Jasenské baranie hody - Súťaž vo varení baraních hŕč 2015 Jasenie - 8. ročník Jasenie
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.08.2015 Čučoriedkový deň - Súťaž o najlepší čučoriedkový koláč Telgárt 2015 - 3. ročník Telgárt
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.08.2015 Čičmianska vareška - súťaž vo varení gulášu 2015 Čičmany
(SR - Žilinský kraj)
detail
08.08.2015 Festival Svojráz Senica 2015 Senica - Kunov
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
08.08.2015 X. Belanské gance Biely Potok 2015 Ružomberok - Biely Potok
(SR - Žilinský kraj)
detail
09.08.2015 Z bačovského kotlíka Pribylina 2015 Pribylina
(SR - Prešovský kraj)
detail
15.08.2015 Stankovské strapačky Stankovany 2015 - 2. ročník Stankovany
(SR - Žilinský kraj)
detail
15.08.2015 Súťaž vo varení a jedení halušiek Lutiše 2015 - 3. ročník Lutiše
(SR - Žilinský kraj)
detail
15.08.2015 Richtárkina vareška Detvianska Huta 2015 Detvianska Huta
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
15.08.2015 Chuťovky Katky Koščovej Hotel Zochova chata - Modra
(SR - Bratislavský kraj)
detail
16.08.2015 Riečanská hostina - Tekvicová zábava Riečka Riečka
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
18.08.2015 Vareňe šľivkovoho ľekvaru Dargov 2015 Dargov
(SR - Košický kraj)
detail
20.08.2015 Súťaž vo varení guľášu Veľké Turovce 2015 - 4. ročník Veľké Turovce
(SR - Nitriansky kraj)
detail
21.08.2015 - 23.08.2015 Cibuľové slávnosti Madunice 2015 - 20. ročník Madunice
(SR - Trnavský kraj)
detail
22.08.2015 SITNIANSKA PAŠKRTA - festival varenia kotlíkových špecialít Banská Štiavnica Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
22.08.2015 Rybací piknik Levice 2015 - XVII. ročník Levice
(SR - Nitriansky kraj)
detail
22.08.2015 Fyzulnačka 2015 Pezinok - 12. ročník Pezinok
(SR - Bratislavský kraj)
detail
22.08.2015 Držkovská držka 2015 - 7. ročník Horné Držkovce
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
22.08.2015 Dobruo Podkonickuo Podkonice 2015 – 3. ročník Podkonice
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
22.08.2015 5. mrkvárske hody Pribiš 2015 Pribiš
(SR - Žilinský kraj)
detail
22.08.2015 10. ročník v súťaži vo varení gulášu Žitavany 2015 Žitavany
(SR - Nitriansky kraj)
detail
22.08.2015 Súťaž vo varení gulášu Alekšnice 2015 Alekšnice
(SR - Nitriansky kraj)
detail
27.08.2015 Slávnosti Sv. Huberta pri burčiaku a súťaž vo varení gulášu Svätý Jur 2015 Svätý Jur
(SR - Bratislavský kraj)
detail
27.08.2015 O lopár starostky obce Malinovo - 15. ročník a Deň obce Malinovo 2015 Malinovo
(SR - Bratislavský kraj)
detail
28.08.2015 Chlebom a vínom Trebišov Trebišov
(SR - Košický kraj)
detail
29.08.2015 BABAFEST 2015 Dobrá Východná
(SR - Žilinský kraj)
detail
29.08.2015 Den obce Bukovec aneb "Plackovy festival" 2015 Bukovec
(Zahraničie - Česko)
detail
29.08.2015 11. Majstrovstvá Malaciek vo varení gulášu 2015 Malacky
(SR - Bratislavský kraj)
detail
29.08.2015 - 30.08.2015 9. Kastrolfest Koliňany 2015 Koliňany
(SR - Nitriansky kraj)
detail
29.08.2015 - 30.08.2015 Lečofestivál a Letný prázdninový jarmok Veľké Kapušany 2015 - 9. ročník Veľké Kapušany
(SR - Košický kraj)
detail
29.08.2015 Do zbrane a do gulášu Martin 2015 Martin
(SR - Žilinský kraj)
detail
29.08.2015 Gastropárty Petrova Ves 2015 - 2.ročník Petrova Ves
(SR - Trnavský kraj)
detail
29.08.2015 Gulášmajster 2015 Donovaly - 4. ročník Donovaly
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
29.08.2015 Teriakovská vareška Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
29.08.2015 Súťaž vo varení guláša Trebišov 2015 - IX. ročník Trebišov
(SR - Košický kraj)
detail
29.08.2015 - 30.08.2015 Turistický pochod Dúbrava – Rajtopiky a Dúbravské pirohy - 29. - 30. 8. 2015 Dúbrava
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
29.08.2015 Janíkovský ohnivák 2015 Nitra-Janíkovce - 9. ročník Nitra-Janíkovce
(SR - Nitriansky kraj)
detail
29.08.2015 Lions súťaž vo varení gulášu 2015 Uhrovec - 6. ročník Uhrovec-Jankov Vŕšok
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
29.08.2015 - 30.08.2015 9. Kastrolfest Koliňany 2015 Koliňany
(SR - Nitriansky kraj)
detail
30.08.2015 Podhoroďské folklórne slávnosti Podhoroď 2015 - 43. ročník Podhoroď
(SR - Košický kraj)
detail
30.08.2015 PIROHY 2015 Podhoroď - 11. ročník súťaže vo varení a lepení pirohov Podhoroď
(SR - Košický kraj)
detail
30.08.2015 Deň obce Lokca 2015 - Lokčiansky kotlík 8.ročník Lokca
(SR - Žilinský kraj)
detail
30.08.2015 Lengwartská šmakovica Dlhé Stráže 2015 - 1. ročník Dlhé Stráže
(SR - Prešovský kraj)
detail
30.08.2015 Majstrovstvá obce vo varení najlepšieho gulášu a kopaní jedenástok Dravce 2015 - 11. ročník Dravce
(SR - Prešovský kraj)
detail
04.09.2015 - 06.09.2015 Gurmánsky festival piva, jedla a hudby Humenné 2015 Humenné
(SR - Prešovský kraj)
detail
04.09.2015 - 05.09.2015 Dni mesta Poltár - GombovecFest 2015 - VIII. ročník Poltár
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
05.09.2015 Haruľová show Medzibrod 2015 - 14. ročník Medzibrod
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
05.09.2015 Súťaž vo varení guláša Podunajské Biskupice 2015 - XVI. ročník Bratislava – Podunajské Biskupice
(SR - Bratislavský kraj)
detail
05.09.2015 - 06.09.2015 Dni majstrov ÚĽUV 2015 Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
05.09.2015 Súťaž vo varení halászlé Veľké Kapušany 2015 - XVI. ročník Veľké Kapušany
(SR - Košický kraj)
detail
05.09.2015 Vegánske hody Bratislava 2015 Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
05.09.2015 - 06.09.2015 Food Fest Tatry 2015 - 3. ročník Vysoké Tatry -Tatranská Lomnica
(SR - Prešovský kraj)
detail
05.09.2015 Súťaž vo varení Jókai fazuľovej polievky Komárno Komárno
(SR - Nitriansky kraj)
detail
12.09.2015 Slivkobranie - Deň sliviek Turá Lúka 2015 Myjava - Turá Lúka
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
12.09.2015 Hornonitrianske dobroty Kanianka 2015 - 6. ročník Kanianka
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
12.09.2015 Fazuľový festival Moldava nad Bodvou 2015 - 4 ročník Moldava nad Bodvou
(SR - Košický kraj)
detail
12.09.2015 Brdárska kapustnica 2015 Veľká Ves Veľká Ves
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
12.09.2015 Súťaž vo varení gulášu Dolné Vestenice 2015 - 7. ročník Dolné Vestenice
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
19.09.2015 V. ročník majstrovstiev sveta v pečení toční Utekáč 2015 Utekáč
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.09.2015 Haruľa 2015 - 9. ročník Súťaže o najchutnejšiu haruľu Valaskej sa v roku 2015 NEUSKUTOČNÍ Valaská
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.09.2015 Slivkové hody Veľké Teriakovce 2015 - 3.ročník Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.09.2015 Krumpolový deň Sološnica 2015 Sološnica
(SR - Bratislavský kraj)
detail
19.09.2015 Slivková paráda Špania Dolina 2015 a súťaž o naj-slivovicu Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.09.2015 3. Medový festival Komárno 2015 Komárno
(SR - Nitriansky kraj)
detail
19.09.2015 I.festival "Tekvicové jadierko" Šahy 2015 Šahy
(SR - Nitriansky kraj)
detail
19.09.2015 Hody Hrabovka - nultý ročník súťaže vo varení gulášu 2015 Hrabovka
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
19.09.2015 Grill party Predajná 2015 Predajná
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
19.09.2015 Krupinský kotlík 2015 - 4. ročník Krupina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.09.2015 - 27.09.2015 Michalské hody Pohronská Polhora 2015 Pohronská Polhora
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
26.09.2015 9. ročník súťaže vo varení guláša Rohožník 2015 Rohožník
(SR - Bratislavský kraj)
detail
26.09.2015 Súťaž vo varení kotlíkovej kapustovej polievky Hnúšťa 2015 - VIII. ročník Hnúšťa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
26.09.2015 Najlepší kysucký guláš Kysucké Nové Mesto - 5. ročník Kysucké Nové Mesto
(SR - Žilinský kraj)
detail
26.09.2015 REGIONÁLNY GURMÁNSKY DEŇ 2015 – 2. ročník Súťaže vo varení tradičných jedál regiónu Kokava nad Rimavicou
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
26.09.2015 Horehronský kotlík Podbrezová 2015 - 4. ročník Podbrezová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
26.09.2015 Súťaž o najťažší krumpol Záhorská Bystrica 2015 Bratislava - Záhorská Bystrica
(SR - Bratislavský kraj)
detail
26.09.2015 O najchutnejší bystrický závin Záhorská Bystrica 2015 Bratislava - Záhorská Bystrica
(SR - Bratislavský kraj)
detail
26.09.2015 Cibuľové hody Zohor 2015 - 4. ročník Zohor
(SR - Bratislavský kraj)
detail
26.09.2015 VII. Festival vyberania desiatkov z úrody - Chute a vône vidieka 2015 Jabloňov nad Turňov
(SR - Košický kraj)
detail
26.09.2015 Poďakovanie za úrodu Beluj 2015 Beluj
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
03.10.2015 Bošianska vareška 2015 - 3. ročník Bošany
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
03.10.2015 VI. majstrovstvá okresu partizánske vo varení gulášu 2015 Partizánske
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
03.10.2015 Zemiakový deň v Žabokrekoch 2015 - 5. ročník Žabokreky
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
03.10.2015 Varenie gulášu na Jašteri na Starej hore v Hlohovci 2015 Hlohovec
(SR - Trnavský kraj)
detail
10.10.2015 Jablkové hodovanie 2015 - 8. ročník Modra a obce a mestá regiónu (SR - Bratislavský kraj)
(SR - Bratislavský kraj)
detail
10.10.2015 - 11.10.2015 Tradičná hradná zabíjačka s Bošáckou pálenkou Hrad Beckov 2015 - 5. ročník Beckov
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
10.10.2015 Guláš októberfest 2015 Kálnica Kálnica
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
10.10.2015 Pravá Zázrivská zabíjačka 2015 - 2. ročník Zázrivá
(SR - Žilinský kraj)
detail
10.10.2015 Guľášmajster obce Hontianske Tesáre 2015 - 10. ročník Hontianske Tesáre
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.10.2015 Tradičná chuť Hontu 2015 - 8. ročník Žibritov
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
11.10.2015 "Keď sa zima opýta" Martin 2015 Martin - Múzeum slovenskej dediny
(SR - Žilinský kraj)
detail
11.10.2015 Kliňanský kotlík 2015 - 3. ročník Klin
(SR - Žilinský kraj)
detail
16.10.2015 - 18.10.2015 Veľká rybačka na starom jazere - gastronomický a rodinný festival / Tatai Öreg-Tavi Nagy Halászat Gasztronómiai és Családi Fesztivál Tata 2015 - 15. ročník Tata,
(Zahraničie - Maďarsko)
detail
17.10.2015 - 18.10.2015 Margecianske fajnoty Margecany 2015 Margecany
(SR - Košický kraj)
detail
17.10.2015 Deň poľovníckych špecialít Dobrá Niva 2015 Dobrá Niva
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
17.10.2015 Litavský klobásový festival Litava 2015 Litava
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
21.10.2015 Špica guláš 2015 Vysoké Tatry Vysoké Tatry,
(SR - Prešovský kraj)
detail
22.10.2015 - 25.10.2015 Čabianský klobásovy festival / Csabai Kolbászfesztivál Békéscsaba 2015 Békešská Čaba,
(Zahraničie - Maďarsko)
detail
24.10.2015 Súťaž vo varení baraních špecialít Veľké Teriakovce 2015 Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
24.10.2015 V.Svätomartinský festival - husacie hody a Jarmok domácich produktov 2015 Veľké Trakany Veľké Trakany
(SR - Košický kraj)
detail
30.10.2015 IV. Rúbanisková veselica Lučenec 2015 Lučenec
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.11.2015 - 07.11.2015 KLOBFEST 2015 Nové Zámky - XI. ročník Nové Zámky
(SR - Nitriansky kraj)
detail
06.11.2015 Deň medu a medoviny s Palacinka fest Šurany 2015 Šurany
(SR - Nitriansky kraj)
detail
07.11.2015 Súťaž v pečení kysnutých koláčov Riečka 2015 - 11.ročník Riečka
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.11.2015 Veselé majstrovstvá vo varení gulášu Trenčín 2015 - VIII. ročník Trenčín
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
13.11.2015 - 15.11.2015 Svätomartinské hody 2015 Martin Martin
(SR - Žilinský kraj)
detail
14.11.2015 Celoslovenská súťaž vo varení kapustnice a príprave zabíjačkového taniera Nemce 2015 - 9. ročník Nemce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.11.2015 Medzinárodný Festival klobás Martin 2015 - 1. ročník Martin
(SR - Žilinský kraj)
detail
14.11.2015 Jesenné symfónie - degustačná večera s koncertom 2015 Modra
(SR - Bratislavský kraj)
detail
14.11.2015 Mástska zabíjačka 2015 - 5. ročník Stupava - Mást
(SR - Bratislavský kraj)
detail
14.11.2015 Terchovská zabíjačka 2015 Terchová
(SR - Žilinský kraj)
detail
21.11.2015 IV. Svätoondrejský festival klobásy Komárno 2015 Komárno,
(SR - Nitriansky kraj)
detail
21.11.2015 Starostovská zabíjačka Dúbravka 2015 Bratislava - Dúbravka
(SR - Bratislavský kraj)
detail
21.11.2015 Zabíjačkové hody Veľký Krtíš 2015 Veľký Krtíš
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
28.11.2015 Obecná zabíjačka Alekšince Alekšince
(SR - Nitriansky kraj)
detail
28.11.2015 Tradičná krupinská zabíjačka 2015 Krupina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
01.12.2015 - 22.12.2015 Vianočná dedina Zvolen 2015 Zvolen
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
04.12.2015 Súťaž vo varení vianočnej kapustnice Plavecký Peter 2015 Plavecký Peter
(SR - Trnavský kraj)
detail
05.12.2015 Zabíjačka na Zbojníckom dvore Zbojská 2015 - 7. ročník Pohronská Polhora - Zbojská
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
05.12.2015 Súťaž vo varení kapustnice Sološnica 2015 Sološnica
(SR - Bratislavský kraj)
detail
05.12.2015 Zabíjačka po Klastavsky Banská Štiavnica Banská Štiavnica - jazero Počúvadlo
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
05.12.2015 Mikulášska zabíjačka Osrblie 2015 - 6. ročník Osrblie
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
05.12.2015 Mikulášska zabíjačka Červený Kláštor 2015 Červený Kláštor
(SR - Prešovský kraj)
detail
11.12.2015 Rytierska zabíjačka Zvolen 2015 Zvolen
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
12.12.2015 Vlkolínska zabíjačka 2015 Vlkolínec
(SR - Žilinský kraj)
detail
12.12.2015 Levársky advent 2015 - súťaž v pečení vianočných koláčov Veľké Leváre
(SR - Bratislavský kraj)
detail
12.12.2015 Obecná zabíjačka Hontianske Tesáre 2015 Hontianske Tesáre
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
12.12.2015 Vianočné trhy & obecná zabíjačka Bystrá Bystrá
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
12.12.2015 Súťaž vo varení kapustnice Šenkvice Šenkvice
(SR - Bratislavský kraj)
detail
12.12.2015 Handlovská kapustnica 2015 - 11. ročník Prievidza
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
15.12.2015 Deň v kráľovstve sladkostí a medovníkov Moldava nad Bodvou 2015 Moldava nad Bodvou
(SR - Košický kraj)
detail
16.12.2015 Vianočné oblátky Brezno 2015 Brezno
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
18.12.2015 - 19.12.2015 Vianočná dedinka v Kunove 2015 Senica-Kunov
(SR - Trnavský kraj)
detail
19.12.2015 Ochutnávka zabíjačkových špecialít Liptovská Lúžna Liptovská Lúžna
(SR - Žilinský kraj)
detail
31.12.2015 Silvester v tržnici 2015 Kanianka Kanianka
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
23.01.2016 Fašiangová zabíjačka Smolník Smolník
(SR - Košický kraj)
detail
30.01.2016 Medzinárodné majstrovstvá Trnavy vo varení KOTLOVÉHO GULÁŠU 2016 - VIII. ročník Trnava
(SR - Trnavský kraj)
detail
30.01.2016 Obecná zabíjačka Banský Studenec 2016 - 2. ročník Banský Studenec - Kolpachy
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
30.01.2016 Tradičná ľudová zabíjačka Hodruša Hámre Hodruša Hámre - Horný Hodrušský tajch
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.02.2016 Ružinovské zabíjačkové slávnosti Bratislava - Ružinov
(SR - Bratislavský kraj)
detail
06.02.2016 Fašiangy v Modre 2016 - súťaž vo varení Modranskej kapustnice Modra
(SR - Bratislavský kraj)
detail
06.02.2016 Fašengova zabíjačka Vyšný Čaj 2016 - 8. ročník Vyšný Čaj
(SR - Košický kraj)
detail
06.02.2016 Fašangová obecná zabíjačka Sebechleby 2016 Sebechleby
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.02.2016 Fašiangová sobota - Družstevné hodovanie Vajnory 2016 Bratislava - Vajnory
(SR - Bratislavský kraj)
detail
06.02.2016 Staromestské fašiangy Bratislava 2016 Bratislava - Staré mesto
(SR - Bratislavský kraj)
detail
07.02.2016 - 09.02.2016 Fašiangy a pochovávanie basy Borský Mikuláš Borský Mikuláš
(SR - Prešovský kraj)
detail
09.02.2016 Fašiangový sprievod a pochovanie basy Rusovce Bratislava - Rusovce
(SR - Bratislavský kraj)
detail
20.02.2016 Klobásafest 2016 Báčsky Petrovec - Medzinárodný festival klobás Báčsky Petrovec, Vojvodina, Srbsko
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
12.03.2016 Stredoveká noc Banská Štiavnica 2016 Banská Štiavnica
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
12.03.2016 Prasafeat 2016 Búč - tradičný zabíjačkový festival Búč
(SR - Nitriansky kraj)
detail
30.04.2016 Bielsky kotlík Veľký Biel 2016 Veľký Biel
(SR - Bratislavský kraj)
detail
30.04.2016 Mačovské gazdovské dvory 2016 Diviaky nad Nitricou
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
30.04.2016 - 01.05.2016 Thurzove slávnosti 2016 Oravský Podzámok Oravský Podzámok
(SR - Žilinský kraj)
detail
30.04.2016 Dúbravský klobásový festival Bratislava - Dúbravka 2016 - 11. ročník Bratislava - Dúbravka
(SR - Bratislavský kraj)
detail
30.04.2016 Verejná zabíjačka Hubice 2016 Hubice
(SR - Trnavský kraj)
detail
07.05.2016 Budmerická fazulovica 2016 - 4. ročník Budmerice
(SR - Bratislavský kraj)
detail
07.05.2016 Cinobanský kotlík 2016 Cinobaňa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.05.2016 Hrnčiarska kapusta Hrnčiarska Ves 2016 - V. ročník Hrnčiarska Ves
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
07.05.2016 Májová opekačka na Mahrovej búde Vajnory 2016 Bratislava - Vajnory
(SR - Bratislavský kraj)
detail
08.05.2016 Košický guláš Košice 2016 - 7. ročník Košice,
(SR - Košický kraj)
detail
14.05.2016 „Ochutnávka Skalického rubína 2016“ – súťaž o najlepší Skalický rubín Skalica
(SR - Trnavský kraj)
detail
14.05.2016 TRDLOFEST 2016 Skalica Skalica
(SR - Trnavský kraj)
detail
14.05.2016 Koštovka páleného Myjava 2016 - 22. ročník Myjava
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
14.05.2016 - 15.05.2016 Kráľovské hodovanie od poledna do púl noci na Kráľovej 2016 Modra - Kráľová
(SR - Bratislavský kraj)
detail
20.05.2016 - 22.05.2016 Slavností chřestu Ivančice 2016 - 22. ročník Ivančice u Brna
(Zahraničie - Česko)
detail
20.05.2016 - 22.05.2016 Svätourbanské zoborské slávnosti Nitra 2016 - 6. ročník Nitra,
(SR - Nitriansky kraj)
detail
21.05.2016 Čipkárskô 2016 Brusno - 17. ročník Brusno
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
21.05.2016 Spišskosobotský kotlík vo varení gulášu 2016 Poprad - Spišská Sobota - XI. ročník Poprad - Spišská Sobota,
(SR - Prešovský kraj)
detail
21.05.2016 X. Štrúdľový festival Trhová Hradská 2016 Trhová Hradská
(SR - Trnavský kraj)
detail
21.05.2016 Súťaž vo varení bryndzových halušiek o varešku Jožka Dóczyho 2016 Nitra,
(SR - Nitriansky kraj)
detail
21.05.2016 Častá Guláš World Champion – medzinárodná súťaž vo varení gulášu vo voľnom štýle 2016 - VI. ročník Častá,
(SR - Bratislavský kraj)
detail
21.05.2016 Strelecké preteky a súťaž vo varení gulášu Smolinské 2016 Smolinské
(SR - Trnavský kraj)
detail
27.05.2016 - 28.05.2016 V. Ľubietovský banícky a hutnícky deň Ľubietová 2016 Ľubietová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
28.05.2016 GuľášMajster 2016 Stožok - 11. ročník Stožok
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
04.06.2016 Ockov kotlík Šenkvice 2016 - 8. ročník Šenkvice
(SR - Bratislavský kraj)
detail
04.06.2016 - 05.06.2016 Festival chutí Nitrianskeho kraja 2016 - Jahodová Nitra - 2. ročník Nitra,
(SR - Nitriansky kraj)
detail
04.06.2016 Hrežďovský Guláš Fest 2016 Malé Chlievany - 5. ročník Bánovce nad Bebravou - Malé Chlievany
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
04.06.2016 Súťaž vo varení gulášu Štefanov 2016 - 1. ročník Štefanov
(SR - Bratislavský kraj)
detail
04.06.2016 Country guláš Lozorno 2016 - VII. ročník Lozorno
(SR - Bratislavský kraj)
detail
10.06.2016 - 12.06.2016 Gurmán Fest Bratislava 2016 - 8. ročník Bratislava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
11.06.2016 Festival rodín Košice 2016 Košice
(SR - Košický kraj)
detail
17.06.2016 Provensálska noc na Zochovej chate 2016 Modra
(SR - Bratislavský kraj)
detail
18.06.2016 Súťaž vo varení gulášu - 19. Petržalské dni 2016 Bratislava - Pertžalka
(SR - Bratislavský kraj)
detail
18.06.2016 Zlatá Hodruša 2016 Hodruša-Hámre - súťaž v ryžovaní zlata Hodruša-Hámre
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.06.2016 Zázrivské halušky 2016 Ovčiarske obyčaje ... - Zázrivá Zázrivá
(SR - Žilinský kraj)
detail
25.06.2016 S motorákom na Vrátno fest 2016 Hradište pod Vrátnom - 4. ročník Hradište pod Vrátnom
(SR - Trnavský kraj)
detail
25.06.2016 5. Čadčiansky kotlík a Jánske ohne Čadca 2016 Čadca
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.06.2016 Súťaž vo varení kotlíkového gulášu "O putovný kotlík šéfkuchára pizzerie Laredo" Pitelová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.06.2016 Čerenianska gulášovačka Čereňany 2016 Čereňany
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
25.06.2016 X. ročník súťaže vo varení gulášu Nitrianske Sučany 2016 Nitrianske Sučany
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
25.06.2016 - 26.06.2016 Jánska hostina Tajov 2016 Tajov
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
02.07.2016 TAJCH TAG Smolnik 2016 - majstrovstvá vo varení gulášu 8.ročník Smolník
(SR - Košický kraj)
detail
02.07.2016 - 03.07.2016 Čerešňová hostina Kordíky 2016 Kordíky
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
02.07.2016 Deň sv. Huberta v Malinove 2016 Malinovo
(SR - Bratislavský kraj)
detail
02.07.2016 Súťaž vo varení gulášu a 22. ročník Šaľa Beach Open 2016 Šaľa
(SR - Nitriansky kraj)
detail
02.07.2016 Majster guláš 2016 Hliník nad Hronom - 8. ročník Hliník nad Hronom
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
02.07.2016 Súťaž vo varení kotlíkovéh gulášu Stupné 2016 - 4. ročník Stupné
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
02.07.2016 3. ročník Memoriálu Jiřího Kraifa - súťaž vo varení poľovníckeho gulášu Revištské Podzámčie 2016 Žarnovica - Revištské Podzámčie
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
02.07.2016 Súťaž vo varení " pľacového" guláša Makov 2016 - 1. ročník Makov,
(SR - Žilinský kraj)
detail
02.07.2016 O Guľáš majstra U Troch Dedkú a Putovný pohár primátora mesta Senica za rok 2016 - 5. ročník súťaže vo varení gulášu Senica
(SR - Trnavský kraj)
detail
09.07.2016 Tajomstvo Dobrohoštských pecí 2016 - 16. ročník Dobrohošť
(SR - Trnavský kraj)
detail
09.07.2016 Majstrovstvá vo varení gulášu Stará Kremnička 2016 - 7. ročník Stará Kremnička
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
15.07.2016 - 16.07.2016 HALUŠKY FEST TURECKÁ 2016 - 22. ročník Turecká
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
15.07.2016 - 16.07.2016 Súťaž vo varení gulášu na Veľkej Rači 2016 - 6. ročník Oščadnica,
(SR - Žilinský kraj)
detail
16.07.2016 Oždiansky guľáš 2016 Ožďany - VII. ročník Ožďany
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
16.07.2016 Ríbezľový Devín 2016 - 1. ročník Bratislava - Devín
(SR - Bratislavský kraj)
detail
16.07.2016 Malatinský kotlík 2016 Malatiná
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
23.07.2016 Fizolňový deň Kynceľová 2016 - X. ročník Kynceľová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
23.07.2016 Španodolinský štiarc Špania Dolina 2016 Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
23.07.2016 Skalitská vareška Skalité 2016 - 8. ročník Skalité
(SR - Žilinský kraj)
detail
30.07.2016 Dobruô Podkonickuô Podkonice 2016 - 4. ročník Podkonice
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.08.2016 Deň Sásovskej uhorky 2016 - 5.ročník Banská Bystrica - Sásová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.08.2016 Banícka hostina a Tekvicová zábava a Faklcúg Špania Dolina 2016 Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
06.08.2016 Revúcke bryndzové halušky 2016 - XVIII. ročník súťaže vo varení a jedení halušiek Liptovské Revúce
(SR - Žilinský kraj)
detail
06.08.2016 Hostianska vareška 2016 - 8. ročník Hostie
(SR - Nitriansky kraj)
detail
12.08.2016 - 14.08.2016 Dni obce Michalová 2016 - VI. ročník Michalová
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.08.2016 Jasenské baranie hody - Súťaž vo varení baraních hŕč 2016 Jasenie - 9. ročník Jasenie
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.08.2016 Poľovnícky guláš Nadlice 2016 Nadlice
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
13.08.2016 Čučoriedkový deň Telgárt 2016 - súťaž o najlepší čučoriedkový koláč - 4. ročník Telgárt
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
13.08.2016 Belanské Gance Biely Potok 2016 - 11. ročník Ružomberok - Biely Potok
(SR - Žilinský kraj)
detail
19.08.2016 - 20.08.2016 Hontianska paráda Hrušov 2016 - 21. ročník Hrušov
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.08.2016 Držkovská držka 2016 - 8. ročník Horné Držkovce
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
20.08.2016 Zemplínski holubki Michalovce 2016 – súťaž spojená s ochutnávkou Michalovce
(SR - Košický kraj)
detail
20.08.2016 Sitnianska paškrta Banská Štiavnica 2016 - 4. ročník Banská Štiavnica - Počúvadlianske jazero
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
20.08.2016 Súťaž vo varení gulášu Zlaté Moravce 2016 - Vilo Habo v Zlatých Moravciach - 1. ročník Zlaté Moravce
(SR - Nitriansky kraj)
detail
21.08.2016 Restaurant day vo VYDRE Čierny Balog 2016 Čierny Balog
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
26.08.2016 Súťaž v pečení tradičnej zemplínskej „kysnutej hrubej lokši„ Trebišov 2016 Trebišov
(SR - Košický kraj)
detail
27.08.2016 - 28.08.2016 Desiatô párnickô švábkobraňá Párnica 2016 Párnica
(SR - Žilinský kraj)
detail
27.08.2016 - 28.08.2016 Dni obce Lučatín a Lučatínska grilovačka 2016 Lučatín
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.08.2016 - 28.08.2016 Lečo festival Veľké Kapušany 2016 - 10. ročník Veľké Kapušany
(SR - Košický kraj)
detail
27.08.2016 Janíkovský ohnivák 2016 - X. ročník Nitra - Janíkovce
(SR - Nitriansky kraj)
detail
27.08.2016 Sparkling night - degustačná večera s koncertom Hotel Zochova chata ****
(SR - Bratislavský kraj)
detail
27.08.2016 3. ročník súťaže vo varení gulášu - "Varí celá dedina" Vrádište 2016 Vrádište
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.08.2016 Den obce Bukovec aneb "Plackovy festival" 2016 - 10. ročník Bukovec
(Zahraničie - Česko)
detail
27.08.2016 Do zbrane a do gulášu Martin 2015 Martin
(SR - Žilinský kraj)
detail
27.08.2016 X. Otvorené majstrovstvá vo varení gulášu Liptovská Teplá 2016 Liptovská Teplá
(SR - Žilinský kraj)
detail
27.08.2016 Gulášmajster 2016 Donovaly - 5. ročník Donovaly
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.08.2016 - 28.08.2016 Turistický pochod Dúbrava – Rajtopiky 18. ročník a Dúbravské pirohy 12. ročník 2016 Dúbrava
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
27.08.2016 LIONS súťaž vo varení gulášu Jankov Vŕšok 2016 - 7. ročník Uhrovec - Jankov Vŕšok
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
28.08.2016 PIROHY 2016 Podhoroď - 12. ročník súťaže vo varení a lepení pirohov Podhoroď
(SR - Košický kraj)
detail
28.08.2016 Deň obce Lokca 2016 a Lokčiansky kotlík - 9. ročník Lokca
(SR - Žilinský kraj)
detail
03.09.2016 Medové leto Bojnice 2016 Bojnice
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
03.09.2016 10. Kastrolfest Koliňany 2016 Koliňany
(SR - Nitriansky kraj)
detail
03.09.2016 Fyzulnačka Pezinok 2016 - XIII. ročník Pezinok,
(SR - Bratislavský kraj)
detail
03.09.2016 BABA fest 2016 Východná Východná
(SR - Žilinský kraj)
detail
03.09.2016 O Podbieľanskú držku a Podbieľanský Drevorubač 2016 Podbiel
(SR - Žilinský kraj)
detail
03.09.2016 Oslavy 665.výročia vzniku obce Sebedín-Bečov a 90.výročia založenia dobrovoľného hasičského zboru v obci Sebedín
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
09.09.2016 Slivkobranie v múzeu Zlaté Moravce 2016 - 2. ročník Zlaté Moravce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
09.09.2016 Švábkafest Liptovský Mikuláš 2016 - 2. ročník Liptovský Mikuláš
(SR - Žilinský kraj)
detail
10.09.2016 Stredoveký piknik v Zámockom parku Stupava 2016 Stupava
(SR - Bratislavský kraj)
detail
10.09.2016 Haruľová show Medzibrod 2016 - 15. ročník Medzibrod
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.09.2016 XVII. Súťaž vo varení rybacej polievky - halászlé a XVIII. Beh Kapušianskou pláňavou 2016 Veľké Kapušany
(SR - Košický kraj)
detail
10.09.2016 - 11.09.2016 Podsitnianske dni hojnosti - Hostina na Husacom pľaci 2016 Baďan - 6. ročník Baďan
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.09.2016 Dni sliviek Turá Lúka 2016 Myjava - Turá Lúka
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
10.09.2016 O putovnú zlatú varešku 2016 Tužina - 4. ročník Tužina
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
10.09.2016 Čerenčiansky kotlík 2016 Čerenčany
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.09.2016 Dobruo jedlo z Tekova a Hontu 2016 Santovka
(SR - Nitriansky kraj)
detail
12.09.2016 - 16.09.2016 Varenie slivkového lekváru Turá Lúka 2016 Myjava - Turá Lúka
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
17.09.2016 Luteránska procesia Slovenská Ľupča 2016 - 5. ročník Slovenská Ľupča
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
17.09.2016 Súťaž vo varení Luteránskej procesie Slovenská Ľupča 2016 - 5. ročník Slovenská Ľupča
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
17.09.2016 Slivková paráda Špania Dolina 2016 - 3. ročník Špania Dolina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
17.09.2016 Slivkové hody Veľké Teriakovce 2016 - 4.ročník Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
17.09.2016 Mňam Fest v Bánovciach nad Bebravou 2016 - 7. ročník Bánovciach nad Bebravou
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
17.09.2016 Krumpolový deň 2016 a 25.výročie otvorenia Kultúrneho domu v Sološnici Sološnica
(SR - Bratislavský kraj)
detail
17.09.2016 Hiadlovský Krumplovník Hiadeľ 2016 - 17. ročník Hiadeľ
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
17.09.2016 7.ročník vo varení gulášu Plavecký Štvrtok 2016 Plavecký Štvrtok
(SR - Bratislavský kraj)
detail
17.09.2016 Gajarský jarmok a jabúčkovo-orechové hody 2016 Gajary
(SR - Bratislavský kraj)
detail
17.09.2016 III. Pribina Guláš Cup Nitra 2016 Nitra
(SR - Nitriansky kraj)
detail
17.09.2016 Súťaž vo varení Nesvady 2016 Nesvady
(SR - Nitriansky kraj)
detail
17.09.2016 Dožinkové hodovanie v Luhačoviciach 2016 Luhačovice
(Zahraničie - Česko)
detail
23.09.2016 - 25.09.2016 Slovensko na „ Fête de la Gastronomie “ 2016 Paríž - VI. ročník Paríž,
(Zahraničie - Európa/Svet)
detail
24.09.2016 Zemiakovo-kapustové hody Klin 2016 Klin
(SR - Žilinský kraj)
detail
24.09.2016 O najchutnejší Bystrický závin 2016 Záhorská Bystrica Bratislava - Záhorská Bystrica
(SR - Bratislavský kraj)
detail
24.09.2016 Mikulášsky kotlík Liptovský Mikuláš 2016 Liptovský Mikuláš
(SR - Žilinský kraj)
detail
28.09.2016 - 00.00.0000 Čabianský klobásovy festival / Csabai Kolbászfesztivál Békéscsaba 2016 Békešská Čaba,
(Zahraničie - Maďarsko)
detail
01.10.2016 Súťaž vo varení kotlíkovej kapustnice Hnúšťa 2016 - 9. ročník Hnúšťa
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.10.2016 Jablkové hodovanie 2016 - 9. ročník Obce a mestá regiónu,
(SR - Bratislavský kraj)
detail
08.10.2016 Gaštanové slávnosti Modrý Kameň 2016 - 16. ročník Modrý Kameň
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
08.10.2016 Regionálny gurmánsky deň Kokava nad Rimavicou 2016 - 3. ročník Kokava nad Rimavicou
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
09.10.2016 Kliňanský kotlík 2016 - 4. ročník Klin
(SR - Žilinský kraj)
detail
15.10.2016 Margecianske fajnoty Margecany 2016 Margecany
(SR - Košický kraj)
detail
15.10.2016 - 16.10.2016 Koštovka páleného Bystrička 2016 - 5. ročník Bystrička,
(SR - Žilinský kraj)
detail
15.10.2016 VI. Svätomartinský festival - husacie hody a Jarmok domácich produktov Veľké Trakany 2016 Veľké Trakany
(SR - Košický kraj)
detail
15.10.2016 Bošianska vareška 2016 - 4. ročník Bošany,
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
15.10.2016 Litavský klobásový festival Litava 2016 Litava
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
16.10.2016 Keď sa zima opýta Martin 2016 Martin - Múzeum slovenskej dediny
(SR - Žilinský kraj)
detail
22.10.2016 Súťaž vo varení baraních špecialít Veľké Teriakovce 2016 Veľké Teriakovce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
28.10.2016 - 31.10.2016 Čabianský klobásovy festival / Csabai Kolbászfesztivál Békéscsaba 2016 - 20. ročník Békešská Čaba,
(Zahraničie - Maďarsko)
detail
05.11.2016 Celoslovenskej súťaže vo varení kapustnice a príprave zabíjačkového taniera 2016 - X. ročník Nemce
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
11.11.2016 - 12.11.2016 KLOBFEST 2016 Nové Zámky -XII. ročník Nové Zámky
(SR - Nitriansky kraj)
detail
11.11.2016 - 13.11.2016 Ondrejský jarmok 2016 Komárno Komárno
(SR - Nitriansky kraj)
detail
11.11.2016 Za kráľovským nápojom do medovinárstva APIMED Dolná Krupá 2016 Dolná Krupá
(SR - Trnavský kraj)
detail
12.11.2016 Medzinárodný Festival klobás Martin 2016 - 2. ročník Martin
(SR - Žilinský kraj)
detail
12.11.2016 Súťaž v pečení kysnutých koláčov Riečka 2016 - 12.ročník Riečka
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
12.11.2016 Svätoondrejský festival klobás Komárno 2016 - V. ročník Komárno
(SR - Nitriansky kraj)
detail
12.11.2016 Deň piecky a dobrých koláčov Jablonov nad Turňou 2016 Jablonov nad Turňou
(SR - Košický kraj)
detail
17.11.2016 Starodúbravskaá zabíjačka 2016 Bratislava - Dúbravka
(SR - Bratislavský kraj)
detail
19.11.2016 Terchovská zabíjačka 2016 Terchová
(SR - Žilinský kraj)
detail
19.11.2016 Obecná zabíjačka Petrova Ves 2016 - 8. ročník Petrova Ves
(SR - Trnavský kraj)
detail
19.11.2016 Mástska zabíjačka 2016 Stupava - Mást
(SR - Bratislavský kraj)
detail
26.11.2016 Tradičná krupinská zabíjačka 2016 Krupina
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
26.11.2016 Zabíjačkové hody Veľký Krtíš 2016 Veľký Krtíš
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
03.12.2016 Zabíjačka na Zbojníckom dvore Zbojská 2016 - 8. ročník Pohronská Polhora - Zbojská
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
03.12.2016 Dudinská zabíjačka 2016 Dudince
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
03.12.2016 Obecná zabíjačka Zborov nad Bystricou 2016 Zborov nad Bystricou
(SR - Žilinský kraj)
detail
09.12.2016 Rytierska zabíjačka Zvolen 2016 Zvolen
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.12.2016 Vlkolínska zabíjačka Vlkolínec Vlkolínec
(SR - Žilinský kraj)
detail
10.12.2016 Šenkvické vianočné trhy a Súťaž vo varení kapustnice 2016 Šenkvice
(SR - Bratislavský kraj)
detail
10.12.2016 Zabíjačkové hody a zábava v KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka 2016 Červený Kláštor,
(SR - Prešovský kraj)
detail
10.12.2016 Vianočné trhy Rastislavice 2016 Rastislavice
(SR - Nitriansky kraj)
detail
10.12.2016 Vlkolínska zabíjačka a stavanie stromčeka Vlkolínec 2016 Vlkolínec
(SR - Žilinský kraj)
detail
10.12.2016 Levársky advent 2016 - súťaž v pečení vianočných koláčov Veľké Leváre
(SR - Bratislavský kraj)
detail
10.12.2016 Obecná zabíjačka a vianočné trhy Hontianske Tesáre 2016 Hontianske Tesáre
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.12.2016 Handlovská kapustnica 2016 - 12.ročník Handlová
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
10.12.2016 Rodinná sobota-Vianoce v múzeu 2016 Galanta Galanta
(SR - Trnavský kraj)
detail
10.12.2016 Tradičná zabíjačka Počúvadlianske jazero 2016 Banská Štiavnica - Počúvadlianske jazero
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
10.12.2016 Mikulášska zabíjačka Horná Streda 2016 Horná Streda
(SR - Trenčiansky kraj)
detail
10.12.2016 Tradičná zabíjačka Smolenice 2016 Smolenice
(SR - Trnavský kraj)
detail
16.12.2016 Vianočná kapustnica Rimavská Sobota 2016 Rimavská Sobota
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
17.12.2016 Vianočné trhy s varením kapustnice a ochutnávkou mladých vín Ružindol 2016 Ružindol
(SR - Trnavský kraj)
detail
23.12.2016 Vianočná kapustnica Stupava 2016 Stupava
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
23.12.2016 Otvorenie Vianočných sviatkov 2017 Podkonice Podkonice,
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
25.12.2016 Primátorský vianočný punč nie len pre dospelých Poprad 2016 Poprad
(SR - Prešovský kraj)
detail
06.01.2017 Zabíjačka 2017 Stará Kremnička Stará Kremnička
(SR - Banskobystrický kraj)
detail
14.01.2017 Novoročná obecná zabíjačka Podhorie 2017 - 3. ročník Podhorie
(SR - Banskobystrický kraj)
detail

Nenašli ste tu Vaše obľubené podujatie? Pozvite naň ostatných!

Copyright © 2011 – 2017 | Folklorfest.sk | Vlastník práv doc. Ján Styk - Institut | Všetky práva vyhradené
Údaje o prevádzkovateľovi | Obchodné podmienky | Manuál a pokyny